Sallanıyormuyum ? Deprem mi oluyor ? Hisleri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hayaletrapci

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben tatile çıkmıştım(Yazlığa). İlk 6 gün birşey yoktu. Sonra sırtımda zona çıktı. 6 gün sonra azaldı.
Babamda evi ilaçlamıştı 10 gün sonra eve geldik.
Eve gidecektik gideceğimiz zaman bir baktımki deprem olur gibi birşey oldu(gerçekte olmadı).
Eve geldik. İlaç az kokuyodu(geçmişti).
Annem yemek yaptı yedik. Tabağı yaladım çok güzeldi yemek.
Koltuğa oturdum yine aynı deprem gibi sallanma hissettim ya başım döndü yada deprem gibi bişey. Dün hep deprem oluyoyor gibi hissediyordum.
Bugün azaldı. İlaçtanmı bilmiyorum. İlaçta geçmişti. Şuan hissetmiyorum ama ne oldu bilmiyorum.
:willy_nilly:

AJA

Elit Üye
İlaçtan zehirlenmişte olabilirsiniz fakat denge bozukluklarında bu tür durumlar olabiliyor.Devam ederse dr.a gidin.

hayaletrapci

Kayıtlı Üye
Yok ilaçtan zehirlenmedim ilaç 10 - 13 gün oldu kokusu geçmişti. Koltukta oturup Televizyon izlerken heryer sallanıyor gibi geldi. Bugün geçti.
Bilgisayarda yazılara odaklanırken mause hareket eder gibi görüyorum.
Göz sorunum yok belirtiyim.

AJA

Elit Üye
Vertigoyu araştırın o halde.

hayaletrapci

Kayıtlı Üye
başım sık sık dönmüyo. Vertigo değilim. Ruhsal olduğunu sanıyorum. Bi yeteneğim vardı başka sitede paylaştım, auraları(enerji renkleri) görüyosun dediler. Odaklanmam çok iyi kitap okurken "bir satırdayken alt satırıda tahmin edebiliyorum". Bazen oturduğum yerden kalktığımda her yer yeşil mor oluyo ruhum kalkarmış gibi oluyo 5 saniye sonra geçiyo.Bu deprem hisside onun gibi birşey.

bide dersaneyle ev arası 3km uzun biraz. Yürüyerek geliyorum.Kapının önüne gelince (kapı siyah) siyah olduğu için kapıya baktığımda birşeyler kıpraşıyo baloncuk falan.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Tansiyonun düşmüştür. Hava sıcak yoldan gelmişsin başın dönmüş, yemeyi fazla yemişsin gene başın dönmüş. Olay sırasına bakarsak bana tansiyon gibi geldi. Bende liseden beri oluyor, baş dönmesi değilde deprem gibi. Gencim tansiyonum olmaz deme, hastalık kadar ileri değil ama her insanda olur ayda yılda birde olsa,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...