Ruyamdaki cocuk mezari ???

Zeng

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhabalar daha once gordugum ruyalarin bana mesajlar verdigini gordugum yine oyle oldugunu dusundugum icin yazmak geregi duydum.
Ben 5 haftalik gebeyim ve ruyamda kucucuk bi mezar gordum cocuk mezari gibi topraginin uzerinde de altin sikkeleri gibi eski bozuk paralar gibi paralar vardi elime alip tek tek inceledim hangi zamandan falan diye bir kolye dikkatimi cekti onu alacakken topragin uzerinde akrepler bocekler oraya cikmaya basladi kolyeyi yerine birakinca tekrar kaybolmaya basladilar hatta topragin uzerinde kucucuk bi aslan belirdi ve kayboldu.
Ruyami yorumlarsaniz cok minnettar olurum simdiden tesekkurler.

taroh

Kayıtlı Üye
rüyanın manevi kısmını yorumlama yeteneğim yok fakat bilimsel açıdan hamilelik hormonları bilinçaltınızdaki korkuları yüzeye çıkarıyor sanki

taroh

Kayıtlı Üye
ayrıca nolur nolmaz hamilelere çok nazar değer bol bol nazar ayetleri okuyun.

Core

Kayıtlı Üye
Benim rüya yorumlama gibi bir yeteneğim yok ama aklıma ilk şunlar geldi.
Doğacak çocuğunuz için Akika Kurbanı , Sadaka konularını araştırın.

Allah analı babalı büyütsün.

taroh

Kayıtlı Üye
geçmiş o lsun o zaman ilk trimesterde düşük yapmış oluyorsunuz bedeniniz bu bebeğin genetik olarak sağlıklı olmayacağınızın uyarısını vermiş.erken düşükler daha erken ve daha sağlıklı gebe kalmanın da işareti olur.tabi başka rahatsızlığınız yoksa. eğer tekrarlayan düşükleriniz varsa kan pıhtılaşma paneli yaptırın özelde pahalı bişey ama düşük bu sebeptense devlette bir sürü düşükten sonra yapılan bir tahlil olduğu için insanları iyicene yıprattıktan sonra bakıyorlar.

Zeng

Kayıtlı Üye
geçmiş o lsun o zaman ilk trimesterde düşük yapmış oluyorsunuz bedeniniz bu bebeğin genetik olarak sağlıklı olmayacağınızın uyarısını vermiş.erken düşükler daha erken ve daha sağlıklı gebe kalmanın da işareti olur.tabi başka rahatsızlığınız yoksa. eğer tekrarlayan düşükleriniz varsa kan pıhtılaşma paneli yaptırın özelde pahalı bişey ama düşük bu sebeptense devlette bir sürü düşükten sonra yapılan bir tahlil olduğu için insanları iyicene yıprattıktan sonra bakıyorlar.

Ilk gebeligim ve ilk dusugum ne yazık ki gelisi ve gidisi cok ani oldu tahlillerim falan hersey normaldi ama zamani degilmis demek ki özelde muayene oldum o dediginiz tahlilleri 2. dusuk olmasi durumunda yapilcagini soylediler. Bilgileriniz icin cok tesekkur ederim.