Ruyam acil bilen birileri cikatmi acaba

Olsane 2

Kayıtlı Üye
Rüyamda üç harfli görüyorum ilişki yaşıyoruz ve malzemeleri net görüyorum sıklıkla ilişki yaşıyorum organsz olmuyorum ama ve sonra kendimi taşa veya toprağa sürterek aletimi tam haz olacağım zama uyanıyorum. Ve rüyamda 3 harfli görüyorum bir kadın bir erkek ve bunları tutan yaşlı bir kadın.. birde siyah gölge gibi birşey bir anda beliriyor evin ortasında gördüğüm yerde daha önce kendi evimde musallat olmuşlardı bana anı bir basınç la

ceyda

Kayıtlı Üye
Eksene katılıyorum ve aynı fikirdeyim

dhardhar

Kayıtlı Üye
EkSen arkadaşımıza katılıyorum. Sanki rüya biter bitmez sıcağı sıcağına daha sakinleşmeden oturup mesaj yazmışsınız. Bir dönün bakın yazdığınıza seçtiğiniz kelimelere noktalama işaretlerine. Lütfen. Ben hiç birşey anlamadım yazdığınıza. Ergen erotik dergi hikayesinden alıntı gibi sanki.

Olsane 2

Kayıtlı Üye
Özürdilerim kusura bakmayın bu aralar sıkıntılıyım biraz

Olsane 2

Kayıtlı Üye
Ama gercekden uzun zamandır böyle rüyalar görüyorum ve sıkıntı yaşıyorum biraz

Seraphine

Kayıtlı Üye
Diğer kişiler ile hem fikirim sanırım. Bu tür rüyalar görüyor olabilirsiniz ama şahsen bunu kelimelere döküşünüzü okurken bir kadın olarak rahatsız oldum. Hani biraz usturuplu olmak gerekir.

İnsanların cinsel içerikli rüyalar görmesi hem zayıf bir iradeyi, hem de baskılanmış duyguları temsil eder. Bilinçaltınızda bulunan öğeler bu şekilde meydana çıkıyor olabilir. Eğer çok varlıksal olarak yaklaşmak istiyorsanız, bu tür vakaların gerçekleştiğini söyleyebilirim. Sizin zayıf yanınız bu ise, buradan yaklaşımlar alabilirsiniz. Kurtulmak için yapacağınız şey doğal olarak arınma çalışmaları olacaktır. Bu tür konularla ilgili düşüncelerden uzaklaşmanız, dikkatinizi başka yönlere çevirmeniz gerekiyor. Bunun dışında sirkeli su ile yıkanmak ve dua etmek yardımcı olabilir.

Olsane 2

Kayıtlı Üye
Gercekden gene çok özür dilerim bi arkadaşım tam olduğu yaz dedi .. bir kaç hoca giddim kimi büyü var diyo kimisi yok diyo medyum birisi dediginiz gibi sirkeli su verdi ama ehli bi hoca da olmaz öyle birşey yok sende sirkeli suyu ha birayla yılanmışsın ha sirkeli suyla dedi ve gerçekten biraz kötü durumdayım yaşadığım olaylara bakarsak ne yapcam bilmiyorum kime guvencegimi

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bence bir süre benim dediklerimi deneyin, işe yaramazsa yine başka çözümlere başvurursunuz.

Olsane 2

Kayıtlı Üye
Dua ediyorum namaz kılmaya çalışıyorum elimden geldiği kadar aslında abdestlerimi günlük almaya bakıyorum ama iste rüyalar varlıksal olduğu için hayatımın akışını değiştirdiği için sıyırmış derecedeyim

EkSen

Kayıtlı Üye
Dua ediyorum namaz kılmaya çalışıyorum elimden geldiği kadar aslında abdestlerimi günlük almaya bakıyorum ama iste rüyalar varlıksal olduğu için hayatımın akışını değiştirdiği için sıyırmış derecedeyim
Hadi yine iyi niyetle yaklaşayım.
Samimi olduğunu düşünerek söylüyorum; Cinsel içerikli rüyaları çok sık görüyorsan gün içerisinde, yatmadan önce o ihtiyacını kendince karşıla. Tabi sonra guslünü almayı da unutma.

Olsane 2

Kayıtlı Üye
Çok sağol biliyorsunuzdur belki insan böyle şeyleri kafasına taktiği anda gerçekten psikoloji bozuluyor ne yapcağını şaşırıyor ve takıntı haline geliyo ufak birşeylerden olmucak noktaya getiriyo kendi kendine musallat oluyo çekmesi gerçekten zor bir durum allah kimsenin başına vermesin

Olsane 2

Kayıtlı Üye
Peki rüya da görülen üç harfli siyah cafcaflı ve olduğu yerde belirdi ve sanki çarşaf uçuşur gibi bi hali vardı.. Ve bitmesine uyurken beni sürüklüyordu çığlıklar içinde kalk dim bitane su kenarında karşıdan bana gülüyordu bunlar ne anlamda olur

D

DAİMON

Üsluba dikkat edilmesini bende rica edeceğim.
İlle büyü var demek doğru olur mu? Rüyada gördüğünüz varlıklar kendi kendilerine de size musallat olmuş olabilirler. Şimdilik namazlarınıza dikkat etmeye çalışıyor olabilirsiniz ama öncesinde nasıl bir yaşantıya sahiptiniz ne gibi alışkanlıklarınız vardı da sizin bir açıgınızı bulup musallat oldular. Bu rüyalar normal olsaydı rahatsız olmazdınız, ruhunuza bu kadar kasvet çökmezdi. Şu aşamada ise normal şekilde bunlardan kurtulmak tek başınıza mümkün olmayabilir. İtikadına güvenilen, peygamber sünnetiyle yaşayan bir hoca bulursanız bir dua ettirin bir yardım isteyin. Allah yardımcınız olsun. İnancınızı sakın yitirmeyin. Güçlü olmazsanız o zaman işler daha da kötüye gider. Ve birde her gece uyumadan önce Kureyş suresini tek sayı olacak şekilde okuyun. 7-9-11-13-......-41 e kadar uykunuz gelinceye dek. Belki bu sizi korumaya yardımcı olur. Abdestli uyuyun, nas felak surelerinide okuyun. Tembellik yapacak haliniz yok! Bunları yapmak zorundasınız.