ruyada evlenecegin kisiyi gorme

deno134

Kayıtlı Üye
bir sitede nisa suresi 23.ayeti 7 kere okuyup niyet edip yattiktan sonra ruyanda evlenecegin kisiyi gorecegin yaziyordu bunu uyguladim ruyamda muhabbetim bile olmamis uzaktan tanidigim liseden bir kiz ile cinsel iliskiye girdigimi gordum yorumlayacak var mi

Ü

Üye silindi 62166

Bende bir kız ile nişanlandığımı görmüştüm rüyamda uzun zaman önce sonra rüya değişti. Rüyadan uyandım...

Hopemore

Kayıtlı Üye
Bence o yaptığınızı tekrar yapın aynı rüya mı olacak başka mı olacak bazılarında hep farkli bir şey çıkıyor ben denemedim
Hem bu gördüğüm en kısa yolu, ilk sizden duydum ben de yapmak istiyorum yaptıktan sonra paylaşırım sonucu yine de eğer hatırlıyorsanız bilgilendirme amaçlı kimden duyduğunuzu veya kaynağı söylerseniz çok sevinirim
Umarım mutlu olacağınız kişiyle evliliğiniz olur

Ü

Üye silindi 58480

İstişareye yatmaktır bu.
Ama bunun için belli bir periyod başlangıcında olmalısınız yoksa seytan boşluğunuzdan çok rahat yararlanarak rüyaya direk musallat olur.

Mesela iki tane kısmetiniz var ve hangisinin sizin için hayırlı olduğunu görmeyi isteyebilirsiniz. İstişareye yatmak acil durumlarda, tez vakit için, ziyanın kıyısındayken caizdir.

Durduk yere olmaz. Allahın gerçek yardımı herseferinde durum acil iken, kişi caresizliğin tam ortasındayken gelir. Çünkü sizden istenen imtihanın da hakkını teslim etmenizdir. Böylece Allah sizi musallatlardan imtihanın hürmetine uzak tutar ve saf bir kulluk bilincinizin aktive olması ile size açtığı iletişim kanalından size her dilediğinizin haberini verir. Ama bu pahalı bir anlaşmadır. Sizin keyfinize göre işleyen bir süreç değildir yani

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
İstişareye yatmaktır bu.
Ama bunun için belli bir periyod başlangıcında olmalısınız yoksa seytan boşluğunuzdan çok rahat yararlanarak rüyaya direk musallat olur.

Mesela iki tane kısmetiniz var ve hangisinin sizin için hayırlı olduğunu görmeyi isteyebilirsiniz. İstişareye yatmak acil durumlarda, tez vakit için, ziyanın kıyısındayken caizdir.

Durduk yere olmaz. Allahın gerçek yardımı herseferinde durum acil iken, kişi caresizliğin tam ortasındayken gelir. Çünkü sizden istenen imtihanın da hakkını teslim etmenizdir. Böylece Allah sizi musallatlardan imtihanın hürmetine uzak tutar ve saf bir kulluk bilincinizin aktive olması ile size açtığı iletişim kanalından size her dilediğinizin haberini verir. Ama bu pahalı bir anlaşmadır. Sizin keyfinize göre işleyen bir süreç değildir yani
periyod başlangıcı derken çaresizliğin tam ortasından mı bahsettiniz yani zor bir durumdayken mi

Ü

Üye silindi 58480

PEriyot baslangici derken
Evlilik arifesi, is kurmak icin ortak secimi , yatirim sahasi secimi , hicret edilecekse hangi yone yonelme gibi artik geri donusu olmayan yollara niyet edilip mesafe katedilmis katedilmis ve nihayetine erdirilmesi makbul ve hatta zaruri olan durumlardan bahsettim.