Rukye duası dinleyince olanlar

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Karısı küçük
İşte insanlar bu kadar alçak bu kadar kıskançlar. Ya zaten anneannemlerin evin yakınında bi büyücü adam varmış adam evden dışarı çıkmazmış ev hep perdeleri kapalıymış bide karısı varmış karısı küçük yaşta bi kızmış adam konuşmazmış garip biriymiş. Benim de ikizim vardı öldü o daha annem bize hamileyken işte . rukye dinlemek istemiyorum ya ama denerim. Artık büyü mü oldu başka bişey mi hiç bilinmez. Arada Allah razı olsun müslüman cinler yardım ediyorlar. Zaman herşeyi gösterir sizinde Allah yardımcınız olsun , bendeki büyü den gelse de aşık sanırım
adamın karısı.küçük yaşta bi kızmışmı inanmiyorum dünyada neler var...benim öğrendiğim kadarıyla bu işler rukyesiz çözülmüyormuş tabi bunu.bilebilecek olan sensin senin kararındır istemezsen olmazsın tabi benim de rüyamda birkaç kez nişanlandığimi falan gördüm ama psikolojik de olabilir rukye dinlemeden önce rüyamda1 2 gün önce bir adam beni oğluna istediğini ısrarla söylüyordu beni oğluna alacakmış ben istemiyordum rukye dinlediğim akşam bu adamı tekrar gördüm ben artık başkasını alacam gibi şeyler dedi

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
benim içimdeki varlık ya da büyü neyse negatif enerji öfke nefret ve şarkılardan besleniyor ama dualar ise onu zayıflattığı için ben de öyle oluyorum ve uykum geliyor

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
belkide bu senin nefsindir...
anksiyete de yapıyor ve sürekli bana hakaretler ediyor kendime edilen hakaretler kendi düşüncemmiş gibi dolaşıyor okulu bitirmeden önce de insanlar bana bakıp içinde cin varmış gibi bakmıyor mu diye fısıldaşıyorlardı ama ben duyuyordum o kadar sessiz değillerdi çok sinirleniyordum üzülüyordum artık kurtulmak istiyorum umudumu tüketmek istiyor

Baycu

Kayıtlı Üye
Ölüm yıkım azab şifa ayetleri Rukye nazar büyü ve musallat ta caiz olan tedavi hadislerle sabittir. Bende bu tedaviyi zaman zaman uygularım. Ve bunu öğrendikten sonra , epeydir bunu cinli hastalara uygulayan bi tanıdığımlada görüştüm. Zahmetli zor bir iş defalarca uygulanıyor bazen hemen tepki verdiği de olur. Lakin canı yanan gider Rukye den sonra geride gelir cin ölse dahi yerine bı yakını gelir akrabalık bağı insanlar dan daha fazla. Ehli olan birinin uygulaması iyi olur. Yalnız dinlemesen daha iyi olur trans halinde elinden ayağından ağzından çıkması sorun değil de gözlerden çıkması sıkıntı ölümle sonuçlanıyor diye duydum.

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
İ
Ölüm yıkım azab şifa ayetleri Rukye nazar büyü ve musallat ta caiz olan tedavi hadislerle sabittir. Bende bu tedaviyi zaman zaman uygularım. Ve bunu öğrendikten sonra , epeydir bunu cinli hastalara uygulayan bi tanıdığımlada görüştüm. Zahmetli zor bir iş defalarca uygulanıyor bazen hemen tepki verdiği de olur. Lakin canı yanan gider Rukye den sonra geride gelir cin ölse dahi yerine bı yakını gelir akrabalık bağı insanlar dan daha fazla. Ehli olan birinin uygulaması iyi olur. Yalnız dinlemesen daha iyi olur trans halinde elinden ayağından ağzından çıkması sorun değil de gözlerden çıkması sıkıntı ölümle sonuçlanıyor diye duydum.
ilk dinlediğimde büyük sıkıntı çektim midem bulandı biraz hasta oldum hatta diğer seferlerde.dinlediğimde müthiş rahatlama geldi geceleri artık.uyuyabiliyorum bacaklarimda vücüdumdaki ağrılar gitti kendimi dinç hissediyorum çok rüyalar görüyordum bunlar bitti endişen için teşekkür ederim bir uzmanla görüşme ihtimalim yok şimdilik....

Mnermin

Kayıtlı Üye
Herkese sevgi ve selamlar, konu sahibi arkadaşıma allahımdan şifalar diliyorum üzüldüm durumunuza:( Yeni konu açmayıp burda sormak istedim, herhangi bir büyü veya musallat durumundan şüphelenmiyorsak, yalnızca nazar ve şifa için rukye dinleyebilirmiyiz? Sabah namazlarından sonra abdestli dinlesek? Bir yan etkisi olur mu kötü bir durumumuz yoksa? Teşekkürler herkese