Ruh kutusu nedir? Nasıl yapılır?

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Az önce hayalet hikayelerini izliyordum ve bir şekilde ruh kutusu denilen şeyden ses geldi ve it's dady dedi. Olaylar karışık biraz ama bu ruh kutusunun türkçe de ne olduğu yazmıyor. Sizler biliyorsunuzdur diye tahmin ediyorum :) nasıl yapılır ayrıca? Sanırım frekansları kullanarak iletişime geçiyorlar

Saygılarımla;
#
PsişikHacker...

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
nereden buluyorsun böyle ilginç kavramları psişik :)

Valla şöyle söyliyim, sevgilim izliyordu. Görüntülü konuşurken izliyordu bana da izlettirdi sardı. Bende şuan 2. bölümdeyim. 15. sezon 11. bölüm. İlk ruh kutusunu gördüğümde 15. sezon 10. bölümdü. Bi kadın paper on gibi bişiy diyordu. Frekansları kullanarak mı iletişime geçiyorlar?

La-edri

Kayıtlı Üye
Yahudi inancina dayali var birtane onu mu kast ediyorsunuz bilemiyorum. "Dibuk Box" diye arama yapin bilgiye ulasirsiniz.

Dizi nin adini verebilirmisiniz, bir kac hafta ise gitmeyecegim dizi maratonu yapma istiordum ama iyi bir dizi bumakta zorlaniyorum.. tesekkürler.

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Yahudi inancina dayali var birtane onu mu kast ediyorsunuz bilemiyorum. "Dibuk Box" diye arama yapin bilgiye ulasirsiniz.

Dizi nin adini verebilirmisiniz, bir kac hafta ise gitmeyecegim dizi maratonu yapma istiordum ama iyi bir dizi bumakta zorlaniyorum.. tesekkürler.
Dizi değil aslında. Kanıtlarla ruh olan evleri tespit edip çıkarıyorlar filan. Tlc de yayınlanıyor. Hayalet hikayeleri adı. Bu arada bakıcam teşekkürler :)