Ruh İkizi Meditasyonu

fanioldugunuhatirla

Banlı Kullanıcı
Sanırım bütün dişiller sizinle aynı süreçte. Alınan yol erillerden fazla o yüzden bekleme evresinde dişiller. Eylemsiz kalmakta iyi yapıyorsunuz yoksa dengeyi bozarsınız. Hazır olmayan erili ve eylemi ondan beklemek gerek yoksa süreç başa döner. Size sabır diliyorum gerçi zor olan tarafı geçip şuan daha rahat bir evrede daha mutmain bir bekleyişte olduğunuzu tahmin ediyorum gene de zor ama meyvesi tatlı olacak sabredin.Ayrıcalıklı olmanında,elmas gibi parlamanında bir bedeli var.
Aynen öyle dediğiniz gibi daha rahatım.Kolektif ayrılık sürecinde.

fanioldugunuhatirla

Banlı Kullanıcı
Ayrıca unutmayın sizin seçiminiz diğer ikizlerinde sürecine etki ediyor. Bir adım atarken diğer ikizleri de düşünün. Süreci tehlikeye atmayın ?
:D evet farkındayım yapmam gereken tek şey karamsar olmamak ve hayatı yaşamak.Pozitif düşünmek pozitifi getirir

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Ya bu eylemsizligi anlamiyorum ben, illa niye eril adim atsin, adamin kafasi basmiyorsa ben adim atar onu da suruklerim belki anlamasi seneler surecek o surecte yanimda olur hic degilse :)
Yani bence disi taraf erillikte tasir bazen bunu kuanmayi bilmeli her ne kdr ben asiri kullansam da :)

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Belki ikiz değil öküz oldukları için olabilir.Önce illa süründürecekler ,kafa basana kadar.Dişil prenseslikten imparatoriçeliye kolay terfi ediyorda,eriller prenslikten krallığa bile geçmekte kağnı hızındalar.
Beklemek sabrın sınavı imiş. Dişil bu evrimi birlikte en azından iletişim halinde geçirmek istiyor ama dişilin şefkatli elleri istemeden erili öldürebilir. O kanatlarını kanatarak tırtıldan kelebeğe dönerken dişilin ondan uzakta olması daha faydalı. Her işte bir sır var,bazen çok kurcalamamak gerek ,oluruna bırakmalı.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Siz ikiniz daha iyi biliyorsunuz bu konuyu benim ki sadece kisisel bakis ve su yonde; beraber gelisemedigim kisi nasil benim ruhbirseyim olur ki, sonucta ayni noktaya ulasiyoruz diye ya da ayni deneyimlerden geciyoruz diye mi ya da huyumuz suyumuz ayni diye mi? enerji olarak kimse kimseyle ayni olamaz diye bunu eliyorum. Sadece o kişiye duyulan ozel bir his derseniz bu da fazla soyut geliyor

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Yanıldıgın bir nokta var. İkizler çok farklı bir şekilde birbirlerine bağlılar.Ayrılıkta bile birlikteler ve birbirlerini yükseltiyorlar.Zaten amaç bu. Birlikten doğan bu ayrılıkta diğer yarın seninle maddi boyutta fiziksel olarak birlikte olmasa hatta ölse bile onsuz olmadığını,o olmadan da biz olabilmeyi ögrenmen gerektigini deneyimliyorsun. Fiziksel olarak birarada olmasan hatta arada kmler olsa bile günün 24 saati onunlasın.Bunu farketmen için o kadar yanlız bırakılıyorsun ki nerdeyse kendin bile kendini terk ediyorsun. Herşeyi ikizinle yaşıyorsun. Kalbinin sesini,uykusuzlugunu,hüznünü,özlemini hatta fiziksel ihtiyaçlarınızı bile sadece birlikte gideriyorsunuz. Öyle bir zaman geliyor ki artık ayrı olduğunuzu bile farketmiyorsunuz. Bu noktada biri ölse bile ki sonunda bu da bizzat deneyimlenecek_hic bir şekilde ayrılmadıgınızı bilmek yaşamı kolaylaştıracak.Dişil en çok sabırla gelişiyor,kendi gelişirken de manevi bir elle erili de yükseltiyor. Eril en başta karşılaşma da dişili uyandırarak kendine düşeni yapıyor. Bu arada dişil mesafeyi hızla kapatırken eril biraz masaldaki tavşan gibi yayılıp yatmayı tercih ediyor. Dişil dönüşümü tamamlayıp anda kalma,eylemsizlikteki mutluluğu keşfetme sürecine girdi mi eril bu sefer sancılı bir sürece adım atıyor. Eril sancılar çekerken eylemsiz dişilin eksiklerini de tamamlayarak kendini dönüştürüyor.

XirisX

Kayıtlı Üye
Hepinize yorumlarınız için çok teşekkür ederim, bu konuda bilgilenmeye ihtiyacım vardı. Şu an ben de ikizimi bekleme aşamasındayım ve ayrıyız. Şimdilik ayrı olmamız gerektiğini hissediyorum, onun kendi kendine gelişmesi gerek. Nihayetinde buluşacağımızı biliyorum... Önümüzde uzun bir süreç var ama yorumlarınız bana güç verdi, sabretmeliyim.

fanioldugunuhatirla

Banlı Kullanıcı
Ya bu eylemsizligi anlamiyorum ben, illa niye eril adim atsin, adamin kafasi basmiyorsa ben adim atar onu da suruklerim belki anlamasi seneler surecek o surecte yanimda olur hic degilse :)
Yani bence disi taraf erillikte tasir bazen bunu kuanmayi bilmeli her ne kdr ben asiri kullansam da :)
Çabalayan dişil değildir erildir.Dişil sadece sever erile sevgisini sunar erile kalır bunu değerlendirmesi.Adamın kafası basmıyor diye bir şey yok bence sadece uyanışta değildir zaten kendisi uyanış sürecine girmezse de dişil ona öğretir.Eril maddi para konularını öncelik alır.Eril enerji ya öyle ya böyle her şeyin farkına varır.Dişille aynı frekansa gelir

fanioldugunuhatirla

Banlı Kullanıcı
Belki ikiz değil öküz oldukları için olabilir.Önce illa süründürecekler ,kafa basana kadar.Dişil prenseslikten imparatoriçeliye kolay terfi ediyorda,eriller prenslikten krallığa bile geçmekte kağnı hızındalar.
Beklemek sabrın sınavı imiş. Dişil bu evrimi birlikte en azından iletişim halinde geçirmek istiyor ama dişilin şefkatli elleri istemeden erili öldürebilir. O kanatlarını kanatarak tırtıldan kelebeğe dönerken dişilin ondan uzakta olması daha faydalı. Her işte bir sır var,bazen çok kurcalamamak gerek ,oluruna bırakmalı.
İşte dişilin böyle davranmaması gerekiyor.Erilin de sürecine saygılı olmalı.Sonuçta aynı yolu dişil enerji de geçti.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Çabalayan dişil değildir erildir.Dişil sadece sever erile sevgisini sunar erile kalır bunu değerlendirmesi.Adamın kafası basmıyor diye bir şey yok bence sadece uyanışta değildir zaten kendisi uyanış sürecine girmezse de dişil ona öğretir.Eril maddi para konularını öncelik alır.Eril enerji ya öyle ya böyle her şeyin farkına varır.Dişille aynı frekansa gelir

Disil sadece severe katılmıyorum dişillik erillik de gerektirir, hatta aksine disil sevilir alicidir cunku

fanioldugunuhatirla

Banlı Kullanıcı
Siz ikiniz daha iyi biliyorsunuz bu konuyu benim ki sadece kisisel bakis ve su yonde; beraber gelisemedigim kisi nasil benim ruhbirseyim olur ki, sonucta ayni noktaya ulasiyoruz diye ya da ayni deneyimlerden geciyoruz diye mi ya da huyumuz suyumuz ayni diye mi? enerji olarak kimse kimseyle ayni olamaz diye bunu eliyorum. Sadece o kişiye duyulan ozel bir his derseniz bu da fazla soyut geliyor
Beraber gelişemediğim kişi demek yanlıştır çünkü ruh ikizi maddi olarak değil manevi olarak yani enerji boyutunda daima yanımızdadır.Telepatik bağımız vardır onunla.Kısacası sorunuzu değerlendiremem az önce dediğim üzere beraber gelişemediğim diye bir şey yok.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Beraber gelişemediğim kişi demek yanlıştır çünkü ruh ikizi maddi olarak değil manevi olarak yani enerji boyutunda daima yanımızdadır.Telepatik bağımız vardır onunla.Kısacası sorunuzu değerlendiremem az önce dediğim üzere beraber gelişemediğim diye bir şey yok.
Bende maddi dememiştim zaten ancak fiziken yanyana olmadan da ruhen beraber gelismeyi insan tabiatina aykırı goruyorum

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
İşte dişilin böyle davranmaması gerekiyor.Erilin de sürecine saygılı olmalı.Sonuçta aynı yolu dişil enerji de geçti.
Ben biraz espri olsun diye yazdım. Zaman zaman insanız bazen bu tip veryansınlarda edebiliriz bu normal. Bu farkındalıkta olmasak zaten bu şekilde espri yapamayız.Disilin hızına kıyasla eril çok geride kalıyor. Dişil çok dipleri de gördü,fırtınalara da tutuldu,acı,özlem, umutsuzluk dişil neleri atlattı. Son fırtına dişili kıyıya attı,güneş gökte parlarken onun da az siteme hakkı var zaten gene ona eli uzatacak olan dişil.Emekleye emekleye yürümeye başlayacak olan bir bebeğe gösterdiğimiz sabrın fazlasını erile gösterdik. Şimdi tam dogrulmuş,adım atacak kendisini az motive edip gülümseyerek espriler yapmayalım mı?? Relax herşeyin farkındayız,kafamıza vurula vurula öğrendik ?

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Sense 8 dizisinin kalp bağı ve telepatik bağa ve ikizlik konusuna yaklaşımı güzel. Bu konuda soru işareti olanların 3 B bakış açısıyla bile anlayabilecekleri güzel bir kurgu.İzlemeyenler varsa tavsiye ederim.
Ayrıca telepatik bağ ve kalp bağı nedeniyle bir dişil asla erilin halinden birhaber olamaz.Ona anlayışsız davranamaz,suclamaz,kızmaz,küsmez.Bunları yaşayan zaten bu konunun özünü anlamamış demektir Dünyada kimseye hatta kendinize bile göstermediginiz musemayı erile gösterirsiniz. Bunu yaşayan anlar,onun dokunulmazlığı vardır,kendinize kızarsınız ama ona hiç birşey yapmasa da,aramasa,red etse, ne yaparsa yapsın kızmazsınız. O ipek kozasında büyüyen nadide bir kelebek olacak tırtıldır çünkü.

fanioldugunuhatirla

Banlı Kullanıcı
Ben sizin ne yasadiginizi nasil biri oldugunuzu bilmedigim icin bu konuda daha fazla yorum yapmayacagim
Konuştuğumuz şeyin benim kim olduğum ne yaşadığımla alakası yok.Konuya spesifik de bakmıyoruz.Ruh ikizleri,eril dişil dengesinden bahsediyoruz yine de sizin tercihiniz yorum yapmamanız teşekkürler

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Konuştuğumuz şeyin benim kim olduğum ne yaşadığımla alakası yok.Konuya spesifik de bakmıyoruz.Ruh ikizleri,eril dişil dengesinden bahsediyoruz yine de sizin tercihiniz yorum yapmamanız teşekkürler
Evet konunun sizin ne yasadiginizla ilginiz olmasi gerekmedigi icin daha da yorum yapmak istemedim. Cunku ben fiziken ayri olundugu halde manen beraber yukselmenin insan tabiatina aykiri oldugunu soyledigimde siz ornek olarak benim dediniz, o yuzden bende sizin ne yasadiginizi bilmedigim icin daha da yorum yapmayacağım dedim. Simdi yeterince acik olmustur sanirim.