Ruh İkizi Meditasyonu

Diamons

Kayıtlı Üye
Hepinize yorumlarınız için çok teşekkür ederim, bu konuda bilgilenmeye ihtiyacım vardı. Şu an ben de ikizimi bekleme aşamasındayım ve ayrıyız. Şimdilik ayrı olmamız gerektiğini hissediyorum, onun kendi kendine gelişmesi gerek. Nihayetinde buluşacağımızı biliyorum... Önümüzde uzun bir süreç var ama yorumlarınız bana güç verdi, sabretmeliyim.
Peki ruh ikinizi nasıl buldun ?

Diamons

Kayıtlı Üye
Hepinize yorumlarınız için çok teşekkür ederim, bu konuda bilgilenmeye ihtiyacım vardı. Şu an ben de ikizimi bekleme aşamasındayım ve ayrıyız. Şimdilik ayrı olmamız gerektiğini hissediyorum, onun kendi kendine gelişmesi gerek. Nihayetinde buluşacağımızı biliyorum... Önümüzde uzun bir süreç var ama yorumlarınız bana güç verdi, sabretmeliyim.
Yanlış yazmışım afedersin XirisX :D Ruh ikizini nasıl buldun diyecektim.

XirisX

Kayıtlı Üye
Yanlış yazmışım afedersin XirisX :D Ruh ikizini nasıl buldun diyecektim.
Yok sorun değil. :D Elbette ruh ikizimi aramak için yola çıkıp da bulmadım, kendisiyle internet üzerinden tanıştık bir yıl önce. İkiz alev kavramından haberim bile yoktu, öğreneli birkaç gün oldu belki de. Araştırabildiğim kadar araştırdım ve kendisinin ikizim olduğuna karar kıldım. Yine de emin değilim, ruh eşidir belki de. Bu süreçte ayrıydık, kendisini bilgilendirmek üzere mesaj attım, kendisini geliştirmesi gerektiğini söyledim. Şu an hala ayrıyız, böyle olması gerektiğini hissediyorum bir süre.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Ne yapıp buldunuz? Biraz daha açar mısınız? Bizde uygulayalım. Hatta burada paylaşalım.
Burda bir yanlıs anlaşılma var.
Bu konuda araştırma yaptınız mı veya burda yazılanları okudunuz mu?
Her isteyen her zaman ikizini bulabilir diye bir şey yok.
Yanlış anlamayın ötelemek için demiyorum.
Bir kere son enkarne de olmanız gerek. Bunun belirtileri mevcut mu?
Her ruh kaynaktan ayrılırken bölünmüyor. Sayılı ruhun ikizi var.
Ve insan formunda sensorium türüne ait olmanız gerekiyor.
Meditasyon yaparak ikiz ruh cagrılmaz.
Sizin her yönden dengede,yükselmiş,gerekli titresimde olmanız ve diğer şartları da taşıyor olmanız gerekir.
Son olarak bu konudan bir haberken,hiç beklemediginiz bir anda onu bulursunuz. O yüzden insanların yersiz beklenti içine girmelerine sebep olmayalım.
Siz hayatınıza devam edin,kendinizi donatın bir gün bir yerde bir çift gözde takılabilirsiniz.İster ruh eşi olsun ister ruh ikizligi ,bedelini ödemeden bir seye sahip olunmuyor.

XirisX

Kayıtlı Üye
Burda bir yanlıs anlaşılma var.
Bu konuda araştırma yaptınız mı veya burda yazılanları okudunuz mu?
Her isteyen her zaman ikizini bulabilir diye bir şey yok.
Yanlış anlamayın ötelemek için demiyorum.
Bir kere son enkarne de olmanız gerek. Bunun belirtileri mevcut mu?
Her ruh kaynaktan ayrılırken bölünmüyor. Sayılı ruhun ikizi var.
Ve insan formunda sensorium türüne ait olmanız gerekiyor.
Meditasyon yaparak ikiz ruh cagrılmaz.
Sizin her yönden dengede,yükselmiş,gerekli titresimde olmanız ve diğer şartları da taşıyor olmanız gerekir.
Son olarak bu konudan bir haberken,hiç beklemediginiz bir anda onu bulursunuz. O yüzden insanların yersiz beklenti içine girmelerine sebep olmayalım.
Siz hayatınıza devam edin,kendinizi donatın bir gün bir yerde bir çift gözde takılabilirsiniz.İster ruh eşi olsun ister ruh ikizligi ,bedelini ödemeden bir seye sahip olunmuyor.
Sensorium insanı biraz daha açar mısınız?

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Bu tıpkı Sapiens veya Neandertaller gibi bir tür. Bu türe ait bireyler ne yazık ki aradan geçen asırlar neticesinde kimliklerini unutmuşlardır. Bunun sebebi ,varlıklarını devam ettiren bilmek için saklanmak zorunda olmaları. Bir şekilde varlıkları tehdit olarak algılanmış. Belki bazı yetenekleri, Sapiens leri korkutmuş olmalı. O yüzden çok bilgi yok bu konuda. Yanlız bu türe mensup bireyler,dünya ya ait oldukları küme bireyleri ile geliyorlar. Yaşları birbirine yakın olacak şekilde doguyorlar.6 ,8 ve ya 10 lu grup şeklinde yarısı dişi,yarısı erkek . Kümenin çift sayıda olmasının sebebi bir dişi bir erkek olarak birbirlerine baglandıkları için. Auraları mavi renk,kalp cakra ve sakral çakradan bağlılar. 3 .göz bağları ile de alından birbirlerine bağlılar. Esas çift birbirine gerçek bağla bağlı diğer küme üyelerine daha az bağ mevcut. Yani bağı otoyola benzetirsek bir çift birbirine otoyol ile bağlıyken diğer çiftlere normal yol gibi baglılar,bir küme diğer kümeye ise tali yol kadar bağlı. Birde kümeler dünyaya gelirken bazı coğrafi konumlara göre yerleştiriliyor

Diamons

Kayıtlı Üye
Üzülüyorum. Sizi ne ele geçirmiş acaba. Tanrı konusunda bile yanılgıya düşürecek kadar.

XirisX

Kayıtlı Üye
Bu tıpkı Sapiens veya Neandertaller gibi bir tür. Bu türe ait bireyler ne yazık ki aradan geçen asırlar neticesinde kimliklerini unutmuşlardır. Bunun sebebi ,varlıklarını devam ettiren bilmek için saklanmak zorunda olmaları. Bir şekilde varlıkları tehdit olarak algılanmış. Belki bazı yetenekleri, Sapiens leri korkutmuş olmalı. O yüzden çok bilgi yok bu konuda. Yanlız bu türe mensup bireyler,dünya ya ait oldukları küme bireyleri ile geliyorlar. Yaşları birbirine yakın olacak şekilde doguyorlar.6 ,8 ve ya 10 lu grup şeklinde yarısı dişi,yarısı erkek . Kümenin çift sayıda olmasının sebebi bir dişi bir erkek olarak birbirlerine baglandıkları için. Auraları mavi renk,kalp cakra ve sakral çakradan bağlılar. 3 .göz bağları ile de alından birbirlerine bağlılar. Esas çift birbirine gerçek bağla bağlı diğer küme üyelerine daha az bağ mevcut. Yani bağı otoyola benzetirsek bir çift birbirine otoyol ile bağlıyken diğer çiftlere normal yol gibi baglılar,bir küme diğer kümeye ise tali yol kadar bağlı. Birde kümeler dünyaya gelirken bazı coğrafi konumlara göre yerleştiriliyor
Teşekkürler fakat araştırdığımda Sense8 dizisi haricinde pek kaynak bulamadım bununla ilgili. Literatürde geçmiyor sanırım?

fanioldugunuhatirla

Banlı Kullanıcı
Ne yapıp buldunuz? Biraz daha açar mısınız? Bizde uygulayalım. Hatta burada paylaşalım.
Bir şey yapmadım haberim bile yoktu ruh ikizi muhabbetinden.O karşıma çıktığında ikimizin yine haberi yoktu :D sonradan ben araştırdım yani uyanış sürecine girdim.Sonra ona anlattım ama keşke daha fazla araştırıp anlatsaydım en azından biliyor benim onun ruh ikizi olduğumu.Bir şey yapıp bulmak diye bir şey olmaz çünküsünü ben de tam olarak bilmiyorum ama bildiğim şey şu var eğer bir şey yapıp bulmak isterseniz kaçan kovalayan döngüsüne girersiniz sanırım.Ayrıca ruh ikizinizi bulmak istiyorsanız tavsiyem şu hiçbir şey yapmayın hayatı yaşamaya devam edin hayat her türlü karşınıza çıkarır.İkizinizin olduğunu varsayalım aranızdaki manyetik çekim sizi bir araya getirir.