Rüzgar bükme mantrası yardım?

fur7141

Kayıtlı Üye
Esselamun aleyküm arkadaşlar bana rüzgar bükme mantrası veya okunacak sözü ritüeli öğretirmisiniz verir misiniz rica etsem?

Talahu

Kayıtlı Üye
Bu isteğini başka forumlarda belirtmeyi deneyebilirsin. Yabancı forumlar olabilir. Belki olumlu bir cevap gelir... :D(y)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Dunya zaman bukmeye ugrasir bizim deliler ruzgar bukmeye calisir.

Evet sahiden onu ben de merak ettim rüzgar büküp ne yapacaksın ne işine yarayacak? Desen ki sayısal sonuçlarını söylesin, demiri altına çevirsin şu hastalığıma şifa versin vb. Rüzgar bükmek nedir ?

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
MONSTRA İN POTESTTATEM VENTUM! (Göster gücünü rüzgar)
Bunu sevgilim söyledi ve işe yaradı. Latince. Daha fazla söz istiyorsan (hızlan rüzgar, fırtına çıksın) gibi sözleri latinceye çevirebilirsin.

S

SoldierO

metatron esmalarini bul madem çok istiyorsun ama elde etmeye çalışman 3 gün mü sürer 3bin yıl mi sürer bilemem

Ü

Üye silindi 45859

Meditasyonla sağlayabilirsin sanırım bir şeye ihtiyaç duymadan, rüzgarla arandaki bağlantıyı tekrar kurman gerek. Ben yaklaşık 10 senedir uğraşıyorum, sonuç da alıyorum. Bir şey söylemeye ya da bir varlık davet etmeye ihtiyaç duymadım.

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Yav arkadaşlar bu rüzgâr büyük bir olay daha bitmedi mi hadi bir el atalım hep beraber büyüyelim sürüyor da bitsin artık bu olay ???

KronoM

Kayıtlı Üye
Meditasyonla sağlayabilirsin sanırım bir şeye ihtiyaç duymadan, rüzgarla arandaki bağlantıyı tekrar kurman gerek. Ben yaklaşık 10 senedir uğraşıyorum, sonuç da alıyorum. Bir şey söylemeye ya da bir varlık davet etmeye ihtiyaç duymadım.

Bunu yaparken enerji harcıyor musunuz ? Bu bir psişik telekinetik birşey mi yoksa Chi enerjisiyle yapılan birşey mi ? olay rüzgarı tamamen kontrol etmek mi?

KronoM

Kayıtlı Üye
MONSTRA İN POTESTTATEM VENTUM! (Göster gücünü rüzgar)
Bunu sevgilim söyledi ve işe yaradı. Latince. Daha fazla söz istiyorsan (hızlan rüzgar, fırtına çıksın) gibi sözleri latinceye çevirebilirsin.

Bu sözün gücünü nasıl kullanabilirim. Uygulaması nasıl oluyor? Zikir gibi mi mantığı ?

Seuta

Kayıtlı Üye
Hoşgeldin furki merak ettik yahu ??

KronoM

Kayıtlı Üye
Esselamun aleyküm arkadaşlar bana rüzgar bükme mantrası veya okunacak sözü ritüeli öğretirmisiniz verir misiniz rica etsem?

Ben senin derdini anladım.
O iş bir varlığın sana o yeteneği vermesi sonucu olabilir.

Veya varlıkla birleşirsin (parazit gibi vücuduna girdirirsin) yetenekleri beraber kullanırsın.

Veya seni kandırır anlaşma yapar, sana yetenek vermez kendisi kontrol eder sen yapmış gibi lanse eder. Sen zararlı çıkarsın

[XTR] Similar Threads