rüyamla ilgili

blackhorrorgirlxx

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
merhaba arkadaşlar bundan 2 gün önce bir rüya gördüm böyle biri bana şeytanın kötülüklerini anlatıyordu
sadece şunu hatırlıom şöyleydi
sürekli fal yada tarot bakıp tövbe edersen ALLAHA küfür etmiş olursun dedi
ben bir dua okumuştum galiba ama hatırlamıyorum şeydi meleklerden ilim bilgi almak için okumuştum galiba bunu gördüm
aslında rüyalar paylaşılmaz evet ama sürekli aklımdan hiç çıkaramadım bir bildiniz varmı

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Rüya ilmi açıdan biraz eksikliklerle dolu.Hangi günahı işlemiş olursan ol tövbe edebilirsin tövbe edince Allaha küfür etmiş olmuyorsun.

Rüyanız bilinçaltı kökenli olabilir eğer bu konuda çok düşünce üretiyorsanız.

blackhorrorgirlxx

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Rüya ilmi açıdan biraz eksikliklerle dolu.Hangi günahı işlemiş olursan ol tövbe edebilirsin tövbe edince Allaha küfür etmiş olmuyorsun.

Rüyanız bilinçaltı kökenli olabilir eğer bu konuda çok düşünce üretiyorsanız.
pardon eksik kurmuşum cümleyi sürekli fal bakıp sürekli tövbe edersen olucak

marble

Kayıtlı Üye
Sürekli bir şeyi yapıp tövbe edersen Allaha küfür etmiş olursun nedeni ise şu sen zaten bir daha yapmamak üzere tövbe ediyorsun fakat bunu yine tekrarlar tövbe eder yine tekrarlar tövbe edersen hiç bir anlamı kalmaz :)

blackhorrorgirlxx

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Sürekli bir şeyi yapıp tövbe edersen Allaha küfür etmiş olursun nedeni ise şu sen zaten bir daha yapmamak üzere tövbe ediyorsun fakat bunu yine tekrarlar tövbe eder yine tekrarlar tövbe edersen hiç bir anlamı kalmaz :)
orası öyle de

Çadırcı

Banlı Kullanıcı
Bu tür rüyalar genelde kişi için küçük bir günah ama Allah katında büyük bir günah işleyip bu günahı dilden dile dolaşan kişiyi uyarı maziyetindedir.Ve tahminimce sen bu günahı tekrar tekrar işlemissin.Fal veya tarot burda sadece bir uyarı.Eğer sık sık fal da baktırıyorsanız ve bu günahlarınız bakan kişiler tarafından durmadan görülüyorsa sen bu günahlar için bedel ödeyeceğin anlamına geliyor.

blackhorrorgirlxx

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Bu tür rüyalar genelde kişi için küçük bir günah ama Allah katında büyük bir günah işleyip bu günahı dilden dile dolaşan kişiyi uyarı maziyetindedir.Ve tahminimce sen bu günahı tekrar tekrar işlemissin.Fal veya tarot burda sadece bir uyarı.Eğer sık sık fal da baktırıyorsanız ve bu günahlarınız bakan kişiler tarafından durmadan görülüyorsa sen bu günahlar için bedel ödeyeceğin anlamına geliyor.
ya öylemi ben bida fal bakmamaya tövbe etmişitm ama hep tarot izliyordum youtebe burçalarla