Rüyamın verdiği mesaj ne

Aysimaerdem

Kayıtlı Üye
Rüyama bir dizideki kahin girdi ve insanların gözlerine biraz bakarak kalplerini görebiliyormuş benim kalbimde ne var diyordum baktıktan sonra senin kalbinin derinliklerinde iyilik var ama sonra nolur bilmem sana kalmış dedi sonra kaçtı gitti üzerinde de mor elbise vardı. Nasıl yorumlarsınız?

Impulse

Kayıtlı Üye
Kalbinin derinliklerinde gördüğü imanındır.
Sonra ne olur bilmem diyor bide haysiyetsiz. Ne olacak, göz dikmiş işte.

Şeytanın teki anlayacağın.

XirisX

Kayıtlı Üye
Sizin de belirttiğiniz üzere, dizinin etkisiyle bu rüyayı görmüşsünüzdür diye düşünüyorum. Şayet rüyanızın ilahi bir anlamı varsa bile, mesaj açık. Kalbinizde iyilik var ve bu iyiliği seçip seçmemek, hayatınızın yönünü belirlemek sizin elinizde.

Broad

Banlı Kullanıcı
Ruyanizda don gorseniz gelip bu ne diyeceksiniz. Bitmediniz cidden bitmiyorsunuz. Genel konusuyorum sahsi sanma ama bu genellemede sende varsin.

XirisX

Kayıtlı Üye

Göz dikmiş olduğunu nereden çıkardınız, merak ettim? ? Gerçekten o anlamı çıkarmaya çalışıyorum, ama yok.. İnsan nasıl bakarsa, öyle görür tabii.

Impulse

Kayıtlı Üye
Göz dikmiş olduğunu nereden çıkardınız, merak ettim? ? Gerçekten o anlamı çıkarmaya çalışıyorum, ama yok.. İnsan nasıl bakarsa, öyle görür tabii.
İnsan hakikaten nasıl bakarsa öyle görür. Ön yargının en büyük örnegisin belki de...

İster begen ister begenme, ister kabul et ister etme. Benim yorumum bu @XirisX ?‍♀️
Altı üstü bir rüya yorumu bu?
Buna da mı ?

taroh

Kayıtlı Üye
Sende iyilik var denmiş ama mor renk daha karmaşayı temsil eder.yani ruhundaki iyilik ile kaotik düşünceler savaş hâlinde ben öyle anladim

Ü

Üye silindi 58480

O diziden rol teklifi gelebilir.
Bi iyi Bi kötü olan gri bir rol teklifi bekleyin.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Rüyama bir dizideki kahin girdi ve insanların gözlerine biraz bakarak kalplerini görebiliyormuş benim kalbimde ne var diyordum baktıktan sonra senin kalbinin derinliklerinde iyilik var ama sonra nolur bilmem sana kalmış dedi sonra kaçtı gitti üzerinde de mor elbise vardı. Nasıl yorumlarsınız?
Allah hayreylesin.

Rüyana kahin girmesi (kahinler gelecekle ilgilendiklerinden, müneccimlik yaptıklarından) aslında bu durum da kahin ömrünün geri kalanı, geleceğinle ilgili olan kısmı temsil ediyor.

Gözlerine bakarak kalbinin derinliklerinde ki iyiliği görmesi mümkündür. Zira evliyada keramet varsa kahinde de istidrac olur (şeytan vasıtalı olağanüstü haller)

Üzerinde mor elbise olması senin kafanın karışıklığına, net olmayışına, kararsız, ne yapacağını bilmez halde oluşuna, iyi tarafa da kötü tarafa da meyledebileceğine ama arada kaldığına ve haliyle kalbindeki iyiliği çıkarabilmenin hayatının geri kalan kısmında ancak alacağın doğru kararlara ve arşınlayacağın doğru yola bağlı olduğuna işarettir.

Sana onu söyledikten sonra kaçması (seni yalnız bırakması da) aslında iradenle başbaşa olduğun, alacağın doğru yada yanlış kararın bizzat senin inisiyatifinde olduğuna alamettir.

Yinede doğrusunu Allah bilir.

(Allah bizi yanlış kararlar vermekten ve yanlış adımlar atmaktan korusun)

KarBahçesi

Kayıtlı Üye

haysiyetsiz denmez bence kadın sana kalmış diyor sonra ne olursun o iyiliği açığa mı çıkarırsın yoksa kötü mü olur bilmem diyor kadının ne suçu var burada rüyanın çoğunluğu apaçık ortada zaten mor elbise dizide de mi vardı oradan mı geldi yoksa bir manası da olabilir arkadaşlar yazmış zaten

Impulse

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşlar rüyaların hepimizin gözünde farklı tabirleri olabilir.

Bunun eleştiri götürür bir tarafı yok, malumunuz.

Gönlüne yatan hangisiyse onunla amel eder ya da hiç umursamaz bile. Nasıl isterse...

dhardhar

Kayıtlı Üye
Benden farkli bir bakis acisi: ruya goruyorsunuz mutlu olun tadini cikarin. Ben fantastik ruyalar gorunce cok ama cok mutlu oluyorum. Egleniyorum. Hayaller kuruyorum muzik dinlerken yasiyorum klibini cekip icinde oynuyorum. Anlamlarina cok takilmayon ruyalarinizda hissedin yasayin.

Psichi

Kayıtlı Üye
Ben lucid deneyimlerinin başındayken seneryonun yazarı bilinçaltıydı. Kontrol bende fakat seneryo gelişi güzeldi. Seneryoyu da elime alana kadar gördüm ki bir rüyanın geçiş evresinde bilinçaltından ilk ne çıkarsa sen farketmeden diğer konuya geçiş yapıyor ve konuyu yadırgamıyor geçmişi düşünmediğin için sorgulamıyor devamı gibi anlamsız ve bağlantısız kesitleri doğal gibi yaşamaya devam ediyorsun. Yinede bilinç altının bu akışına yprum yapılabilir lakin sizin anlattığınız kesit çok kısa. Hatırlamıyor olabilirsiniz öncesi ya da devamını birbirleri ile bağlantılıda olabilir anlamlı şekilde. Rüyaların bilincinde olursanız kendinizde yorum yaparsınız hemde herkesten daha iyi yaparsınız çünkü iç güdünüzü tanıyorsunuz. Dediğiniz kesite söyle böyle anlam vermek işin derinindeki gerçeği konusunda sizi yanıltır. Çok ucu açık olduğu için söylenen ne olursa olsun mantık çerçevesinde biraz uyumlu olduğundan kafanız bulanacaktır. Rüyalarınızı kontrollü yaşamanızı tavsiye ederim.

Psichi

Kayıtlı Üye
Ayrıca telepatik olarak başkalarının rüyasına müdahale ve izleme imkanıda mecvut. Böyle bir etkide olduğunuzu etkide bulunan kendisini göstermemiş ise farketmek zor. Kendisini göstermiş ise kontrollü durumdayken sizin etkinizi azaltıp kırmışsa anlaşılır. Göstermemiş ise sadece içsel olarak başka bir bilinci içinizde siz ne yapsanız başkasıda hissedip biliyor durumunda olursunuz. Karşınızda gördüm dediğiniz kahinin bilinçaltınız mı yoksa telepatik bir bağmı var aranızda bunu idrak edemeden yoruma açmanız pek mantıklı gelmiyor bana.
Bu denli rüya yorumuna meraklıysanız önce lucid çalışma yapın.

Aysimaerdem

Kayıtlı Üye
Ruyanizda don gorseniz gelip bu ne diyeceksiniz. Bitmediniz cidden bitmiyorsunuz. Genel konusuyorum sahsi sanma ama bu genellemede sende varsin.
Çok normal bir rüya olduğunu düşünmediğim için mesaj etkisi taşıdığını düşündüğüm için sordum. Bu kadar tepki neden yani

Aysimaerdem

Kayıtlı Üye
Ayrıca telepatik olarak başkalarının rüyasına müdahale ve izleme imkanıda mecvut. Böyle bir etkide olduğunuzu etkide bulunan kendisini göstermemiş ise farketmek zor. Kendisini göstermiş ise kontrollü durumdayken sizin etkinizi azaltıp kırmışsa anlaşılır. Göstermemiş ise sadece içsel olarak başka bir bilinci içinizde siz ne yapsanız başkasıda hissedip biliyor durumunda olursunuz. Karşınızda gördüm dediğiniz kahinin bilinçaltınız mı yoksa telepatik bir bağmı var aranızda bunu idrak edemeden yoruma açmanız pek mantıklı gelmiyor bana.
Bu denli rüya yorumuna meraklıysanız önce lucid çalışma yapın.
Lucid ile ilgileniyorum yapmışlığımda var

Broad

Banlı Kullanıcı
Çok normal bir rüya olduğunu düşünmediğim için mesaj etkisi taşıdığını düşündüğüm için sordum. Bu kadar tepki neden yani
Kardesim benim tepkim sadece sana degil. Buraya gelip ruya yorumu isteyenlerin coguna ilahi bir gucun reklamini yapiyorlar, sana kendini ozel hissettiriyorlar, ruyanin alet edip sana bir kavram yukluyorlar. Kafani bulandirmaktan baska bir sey yapmiyorlar. Sende bunlara aldanip tekrar geliyorsun ve tekrar ruya yorumu istiyorsun. Burada boyle bir dongu var. Aldanma bunlara.

jensına

Kayıtlı Üye
Daha iz dizi izle misal tolstoy oku bu severde rüyalarına tolstoy girsin.