Rüyami yorumlarmisiniz ?

anatolia 27

Kayıtlı Üye
Dün gece cok berbat duydularla uyudum,bazı sebeplerden dolayı.Rüyamda bir odada bir toplluk icinde oturuyorum bagıra bağıra bağıra ağlıyorum ve derdimi anlatıyorum,Annemle babamda ordalar ve mutluluklarini görüyorum onlar üzülmüyorlar hisediyorum ama buna kızamıyorumda ve cok icten bedualar ediyorum eşim ve kayınvalideme uyandığımda dudağımda bir uçuk.yorumlayanlara şimdiden teşekür ederim.

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
İçinizde dışarı atamadığınız kötü duygularınız var. Rüyanızın bilinçaltı boşaltımı olduğunu düşünüyorum. Belki bazı şeyleri yaşayıp göz yumuyorsunuz ya da görmezden gelmeye çalışıyorsunuzdur ama sinenizde birikiyordur bu şekilde düşünün. Dudağınızdaki uçuk zaten sizin iletişim kanallarınızla dışarı atamadığınız duyguların oluşumu. Bu rüyayı görmeseydiniz de, sadece paylaşamadığınız bastırdığınız bu duygularınız ortaya uçuk, ağız yarası, boğazda iltihap vb şekilde sık sık yenilenirdi.

anatolia 27

Kayıtlı Üye
Dogru bir kac gündür bilinçaltı terepisi yapıyorum yatmadan önce işe yaramayamı başlıyor acaba ?vakkit ayırıp yorumladığınız için teşekürler☺️

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
Bir psikolog ile randevulaşabilirsiniz. Anlatmaya ihtiyacınız olan şeyler var. Hepimizin zaman zaman olur.
Rica ederim, iyi günler.