Rüyamdaki ölüm tarihi?

sibelya

Kayıtlı Üye
Rüyamda anneme fincandan öylesine fal bakmaya çalışırken fincana baktığımda içerisini resim gibi görüyorum . Fincanın içerisinde tek kişilik bir yatak var ve beyaz yastığın üzerinde de 16-02-2019 da öldü yazıyor. Rüyamda birden tüylerim diken diken oluyor anneme anlatırken korku içinde uyanıyorum. Bunun anlamı ne olabilir?

sibelya

Kayıtlı Üye
Yani ben mi öleceğim ? Rüyamda da benım yatağım gibi gelmişti zaten?

Hopemore

Kayıtlı Üye

Bu nasıl cevaplar? Geleceği bir Allah görür. Rüya tabircisi falan mısınız ben anlamadım.
---
@sibelya benim de rüyalarım genelde gerçek çıktığından rüyalarıma çok güvenirdim fakat bir zaman sonra sandığım hicbir rüyam gerçekleşmedi. Bir çok şey gördüm sayılarla alakalı ama gerçek hayatta hicbiri tutmadı :) ölüm tarihinizi Rab size neden göstersin

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
Bilinçaltıdır yüksek ihtimalle. Ayrıca pek çok rüya manipülatiftir, bu yüzden uzun zaman önce rüya yorumlamayı bıraktım. Bazı rüyalar fitne bile olabiliyor, dikkat etmek lazım.

K_kop

Kayıtlı Üye
İlahi rüyalardan olabilir yani doğru olabilir, ibadetlere falan sarılman için öyle güzel bi teşvik ki herkese nasip olmaz gerçekten ☺️
Yahu bir kisi bu tarz bir rüya görmüș ve siz herkese nasip olmaz diyorsunuz ve kișinin yukseliș konumunu bilmiyoruz.Bu cumle onu ne kadar etkiler gibi gibi.Sizi ölüm etkilemez benide etkilemez yarın olecek sin deseler korkmam ama o kiși hangi yukseliș konumunda bilemeyiz.Cumlelerimize dikkst edersek çok güzel olabilir arkadașım.

sibelya

Kayıtlı Üye
Ölümden çok fazla korkmuyorum herhangi bir dini inancımda yok . Ama cidden merak ettim rüyamda apaçık tarih çıkması şaşırttı benı biraz ?

Talahu

Kayıtlı Üye
Yapılması gereken tek şey @sibelya nın o tarihe kadar beklemesi ve son durum yorumunu yazması ya da yeni bir konu açması :LOL:

sibel1991

Kayıtlı Üye
Bende rüyamda çok net bi tarih gördüm bende bekliyorum bakalım ne olacak 19 haziran 2019 bişey olursa yazarım tekrar ?

nuranee

Kayıtlı Üye
Bende net öleceğim tarihleri görüyorum ama o tarih geliyor bomba gibiyim birileri bizimle şey geçiyor :ROFLMAO::ROFLMAO:

Ü

Üye silindi 62166

Garip bir şey böyle her gördüğünüze fazla inanmayın şeytani rüyada olabilir. Bende rüyamda tabut görmüştüm sonra tabutun içinden yaşlı bir ihtiyarın elinin çıktığını gördüm... Yanında yaşlı bir teyze vardı. Sonra bir ilahi sesi duydum. işin garip yanı bu rüyayı göreli 5 ay oluyordur herhalde...