Rüyamda siyah bir varlık gördüm..

• Konbuyu başlatan Üye silindi 62166
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 62166

Rüyamda ailemle beraberdim dün görmüştüm yanılmıyorsam bu rüyayı gökyüzünde bizimle beraber uçan siyah bir ruhani gördüm... Yüzü gözü yoktu kanatları vardı..
biraz irkildim diyebilirim...

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Öncelikle bu saatlerde rüyatı anlatırken gündüzün yüzü suyu hürmetibe olmasına temenni ederim. Biraz daha detay verirseniz daha anlamlı yorumlar çıkar. Ancak bu kısacık bilgi dahilinde: Aile içinde bir takım problemler yaşanacığına amma madi amma manevi problemlerin bütün aile bireylerini etkileyeceği ile ilgili çağrışımlar geliyor.

Ü

Üye silindi 62166

Öncelikle bu saatlerde rüyatı anlatırken gündüzün yüzü suyu hürmetibe olmasına temenni ederim. Biraz daha detay verirseniz daha anlamlı yorumlar çıkar. Ancak bu kısacık bilgi dahilinde: Aile içinde bir takım problemler yaşanacığına amma madi amma manevi problemlerin bütün aile bireylerini etkileyeceği ile ilgili çağrışımlar geliyor.
Hocam kısa bir rüyaydı İşin garip yanı yüzü yoktu kocaman siyah bir uçan varlıktı rüyamda ben nereye gitsem oda gökyüzünden geliyordu.
rüyayı dün gördüm. Bugün paylaşayım dedim...

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bu tür rüyaları genelde stres ve genel yaşamın zorlukları tetikler. Bu konu üzerine çok kafa yormayın ve kendinizi tedirgin hissettiğinizde sevdiğiniz/koruma hissi veren duaları okuyun. Tekrara düşmediği müddetçe her rüyadan bir şey çıkarmak anlamsız olur değil mi? Seçtiğinizi yaşarsınız. Korkmayı ve dirençsizliği seçmeyin. Tanrı'nın ışığı yolunuzu aydınlatsın.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Ba
Öyle bir şey mümkün mü? Gece yatmadan önce 3 kulfu bir elham birde ayetel kürsi okuyup yatıyorum...

İlişmek istedikleri zaman bazen Dua'nın hikmetini bile aşıyorlar ve bir şrkilde musibet getiriyorlar. Bazende bazı dualar karşınızda ki varlığın gücünü yıkmaya yetmez. Ancak okumayı ve duayı zikir etmeyi elden bırakmamak gerrkir.