Rüyamda karanlık bir varlığın bedenden bedene dolaştığını gördüm.

TravisBickle

Kayıtlı Üye
Rüya başında köpek ve kedi olarak iki silüette gezebilen bir hayvanla telepatik olarak anlaşabiliyordum. Bu hayvan benim dostumdu rüyamda. Telepatik olarak kelimeler olmadan konuşuyorduk tabi. Köpek hali beyaz bir kurt köpeği, kedi hali de beyaz, tüylü bir kediydi. Evcil hayvanım gibi değil de karşılıklı saygımız olan arkadaşlar gibiydik. Kafesinde uyuyordu ama istediğinde çıkabiliyordu. Sonrasında eş dost akraba geliyordu, ev kalabalıklaşıyordu. Karanlık bir varlığın geldiğini görüyorum. İnsandan insana dolaşıyordu bu varlık. Genelde kadınlara musallat oluyordu. Musallat olan her kadın eşi, sevgilisi, yanında kim varsa beraber "biz artık kalkalım" diye gidiyorlardı. Varlığın geçişini ve arkasında bıraktığı karanlık izi görüyordum. Çoğu gittikten sonra anneme musallat oluyor. Ama annem fenalaşıyor. Annemin yüzünü elimle tutup gözlerine bakıyorum. Gözleri kararak büyümeye başlıyor. En son "gitmezsen seni öldürürüm" diyorum. Kelimeleri tam hatırlamasam da bana "gitsem de zarar veririm" anlamlı bir şeyler söyledi. O an bu kelimeler beni çok korkuttu ve uyandım. Arada bir benzeri etkiler yaratan rüyalar görürüm. Ama sanki diğerleri zararlı değildi de bu etki bırakacakmış gibi hissediyorum. Bir şeylerin tahrip olabileceğini düşünüyorum. Rüyayı tam yorumlayamıyorum. Rüya yorumlarından anlayan insanların yorumlarını bekliyorum.

EkSen

Kayıtlı Üye
Rüyada görülen kedi köpek ve benzeri hayvanlar cinlere yorulur. Beyaz renkte görmen ise olumlu değil olumsuz bir durum bence. Haddimi bildiğim için daha fazla tahminde bulunamayacağım.