Rüyamda Gördüğüm İnsanın Odamda Durması

• Konbuyu başlatan thadeus
  • Başlangıç tarihi
T

thadeus

Rüyamda adamın biri piyano çalıyordu.Piyano çalınırken bir kadın elimden tuttu ve benimle cinsel ilişkiye girmek için boş bir odaya doğru beni sürüklemeye başladı.O odaya giderken birdenbire önünden geçtiğimiz bir odanın kapısı açıldı ve benimle birlikte olmak isteyen kadın kapısı açılan odaya bakıp bir çığlık kopardı.O odanın içine bir an baksamda ne olduğunu göremedim.Ardından yatağımda vücudum felç bir şekilde uyandım.Uyanık haldeyken odamın tam namaz kıldığım yerinde rüyamda gördüğüm kadın elektrik çarpmışa benzeyen bir şekilde duruyordu ve hareket edemiyordu.Her hareket etmeye çalıştığında bir çarpıntı yaşıyordu ve olduğu yerde çakılıp kalıyordu.Sonra bir anda vücudumdan felç gitti ve kadında odamdan yok oldu.Ardından tam olarak kontrolü elime aldığımda saate baktım ve sabah namazı vakti olduğunu gördüm.Rüyamdaki kadın(şeytan vb.) beni sabah namazından alıkoymak için ihtilamlandırmaya çalışmıştı.Ama bilmediğim bir(Allah tarafından izin verilen melek, müslüman cin vs.) tarafından engellenmişti....

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Alıntı mı size mi ait? Kime ait bilmiyorum anlatılanlara göre bu kişinin inancının çok kuvvetli olduğunu görüyorum. Allah bozmasın. Bir şeylere kendini tam adayabilmek çok güzel bir şey. Bu yüzden hiçbir engel kişiyi durdurmaya yetmiyor. Tebrikler.

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Olur böyle şeyler arada 5 vakit namaz kılan biri için normal durumlardır bunlar ... Unutmayın Şeytan her an yanımızda !

vıdı

Kayıtlı Üye
alıkoymak dışında hayatınıza dair bir uyarıda olabilir..