Rüyamda eski sevgilim annemden tövbe etmeyi öğreniyordu

elifbinici

Kayıtlı Üye
Başlık da nasıl geliyor bilmiyorum ama benim oldukça etkilendiğim bir rüya oldu. Rüyamda aylar önce ayrıldığım ama hala sevdiğim eski sevgilim bizim evdeydi. Üstünde babamın kıyafetleri vardı. Başta babam sandim hatta. Birşey için çok pismandi. Annem ona tövbe ederse Allahın affedecegini söylüyordu ve ısrarla ne için pisman olduğunu soruyordu ama soylemeye utaniyordu. Sonra ben onu çekip salona gotuyordum bir anda önümüzde yapboz beliriyordu yapbozlara pişman oldugu şeyi yazdı bana verdi tam okuyacakken uyandim ama gerçekten çok etkilendim nasıl yorumlarsiniz

Ü

Üye silindi 58480

1-Eski sevgilinizin ustunde babanizin kiyafetlerinin olmasi,
2-Annenizden nasil tovbe etmesi gerektigini gormesi,

Aslinda annenizin de babaniza karsi ayni durumda kaldigini gosteriyor. Hatta babaniz da eski sevgilinizin yasadiklarini yasamis olabilir.
Bu ruyanin cozum kodlarini anneniz ile babanizin iliskisi uzerinden arayin. Muhtemelen sizin akibetiniz de aile bakiyesi olarak paralellik gosterecek.

Yapboz belirmesi herseyin yolunda giderken birden en beklenmedik gelismelerin zuhur etmesi ile islerin iyice karisacagina isaret. Yani isler demek zaten karismis ve ayrilmissiniz ama bir araya gelmenizin bahsi olursa da isler yeniden karisacak. Yapbozu size okutmasi icinde bulundugu ve kabullenmek istemedigi celiskili durumlara isaret. Belki kotu huylarina bile isteye devam ettiginin gostergesi. Tovbe hashtegi varsa ruyada kotu aliskanliklar da vardir.

Bir diger yorum da genelde eski sevgili gorulurse ruyada yeni sevgili ile ayrilik anlami cikar. Ya da hayatiniza girmeye hazirlanan biri varsa eski sevgili ruyasi yeni flortunuzle baslamadan bitecek olan iliskiye yorulur.

Pratikte kendimde ve etrafimda en sasmaz ruya budur. Eski sevgili = O anki iliskinin bitmesi ya da iliski yoksa yeni bir ikiski baslangici demektir.

elifbinici

Kayıtlı Üye
1-Eski sevgilinizin ustunde babanizin kiyafetlerinin olmasi,
2-Annenizden nasil tovbe etmesi gerektigini gormesi,

Aslinda annenizin de babaniza karsi ayni durumda kaldigini gosteriyor. Hatta babaniz da eski sevgilinizin yasadiklarini yasamis olabilir.
Bu ruyanin cozum kodlarini anneniz ile babanizin iliskisi uzerinden arayin. Muhtemelen sizin akibetiniz de aile bakiyesi olarak paralellik gosterecek.

Yapboz belirmesi herseyin yolunda giderken birden en beklenmedik gelismelerin zuhur etmesi ile islerin iyice karisacagina isaret. Yani isler demek zaten karismis ve ayrilmissiniz ama bir araya gelmenizin bahsi olursa da isler yeniden karisacak. Yapbozu size okutmasi icinde bulundugu ve kabullenmek istemedigi celiskili durumlara isaret. Belki kotu huylarina bile isteye devam ettiginin gostergesi. Tovbe hashtegi varsa ruyada kotu aliskanliklar da vardir.

Bir diger yorum da genelde eski sevgili gorulurse ruyada yeni sevgili ile ayrilik anlami cikar. Ya da hayatiniza girmeye hazirlanan biri varsa eski sevgili ruyasi yeni flortunuzle baslamadan bitecek olan iliskiye yorulur.

Pratikte kendimde ve etrafimda en sasmaz ruya budur. Eski sevgili = O anki iliskinin bitmesi ya da iliski yoksa yeni bir ikiski baslangici demektir.
Ilişkim yok zaten hâlâ eski sevgilimi seviyorum yani sizce bu rüyaya göre o bana göre biri değil mi birde ben bu rüyadan etkilenip istihareye yattım 2 gün ikisinde de hayırlı cikti