rüyalarımda dağ

gök insanı

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar yeni üye sayılırım. gördüğüm rüyalar çok garip bende buraya yazayım belki nedir ne değildir diye fikir alışverişi yaparız diye. Bu aralar sıklıkla gördüğüm rüyaları anlatacağım(kısa kısa) iki haftaya yakındır rüyalarım da dağ görüyorum. şöyle ki hep dağa doğru ya koşuyorum yada yürüyorum dağa çıkıyorum sonra uyanıyorum. Bi kez rüyada dağ karlı ben ve Bi grup kız (hiç birini tanımıyorum ) dağa doğru yürüyorduk ben gökyüzüne bakıp yürüyordum çok güzeldi içim huzurla dolmuştu. sonra uyandım. Bi rüyamda da yanımda biri vardı arkamızdan biri bizi kovalıyordu dağa doğru koşup tırmanmaya çalışıyorduk.
vee bugün gördüğüm dağ hakkında ki en garip rüyamdı.

bu sabah saat 05.43 civarında gördüğüm rüya. şimdi ben kızım ama rüyada kendimi erkek olarak gördüm. sorsanız rüyamda ki ben ve gördüğüm diğer kişiler hayatımda hiç görmediğim kişiler rüyamda hiç tanımadığım insanları, dilleri bile görüyorum. rüyamda ki ben kumral biri idi erkektim. minibüsün içinde erkek ve kız karışık bir restorantın girşinde durduk biri bizi indirip tek sıra hale getirdi. restorant kırmızı tabela idi ve yanlış anımsamıyorsam kardelen gibi bir şey yazıyordu. (ki hayatımda hiç öyle bir yer bilmiyorum ve bugün baktım öyle bir yer varmış İstanbula idi sanırım ve kırmızı tabelalı idi rüyamda ki yere benziyordu) dışarısı çok karlıydı. o adam bana ve yanımda ki kilolu bir adama dağın az yukarısına çıkıp bir şeyler almamızı istiyordu ve etraf zifiri karanlık tı. elimde telefonum vardı ve dağa doğru ilerlerken koşmaya başladık kilolu adam yanımda yoktu. korkmuştum telden feneri yaktım ve karşımda tahtadan kapı olan küçük kulube vardı kapıyı korkarak açtım. Bi yatak ve üstünde battaniye ve daha çok şey vardı pis bir yerdi korktum geri dönmek için arkamı döndüğümde ayağımı biri tuttu yerde karların içinde yatan krem kazaklı kot giyen genç bir adam vardı ondan kurtulmaya çalışıyorum dağdan tam atlarken adam hep bana Hulin (anlamı uygurlarda yüksek dağ adı) diye bağırıyordu arkandan. (hayatımda ilk kez böyle bir şey duydum). ve atlıyordum bir şey olmuyordu. uyandığımda karşımda büyük uçan ama sabit siyah silüetli böcek vardı ben baktığımda sağa doğru kayboldu tekrar baktığımda yine aynı yerdeydi tabi uyku sersemliği de olabilir. bitti.

umarım karışık anlatmamışımdır. fikirlerinizi yazın lütfen..

TravisBickle

Kayıtlı Üye
Birilerini yorumlayabileceği bir rüyaya benzemiyor. Belki yaşadıkça kendin kavrayabilirsin anlamını. Tabi bir anlamı varsa.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
belki birisi rüyana girmeye çalışmış olabilir sana bir şeyler anlatmak ya da yaşatmak için kendisiyle ilgili olduğundan ( eğer erkekse) seni de erkek gibi göstermiş olabilir

gök insanı

Kayıtlı Üye
belki b
belki birisi rüyana girmeye çalışmış olabilir sana bir şeyler anlatmak ya da yaşatmak için kendisiyle ilgili olduğundan ( eğer erkekse) seni de erkek gibi göstermiş olabilir

belki bu da bir ihtimal olabilir ama bu rüyamda ki adam önceki rüyalarım da ki dağ olayların da ne ilgisi olabilir?

gök insanı

Kayıtlı Üye
Bi de bir şey daha sormak istiyorum rüya da hayatında ilk kez bir şeyler duymak normal mı çünkü reel hayatımda bilmediğim dil, bilgi görmediğim insanlar görüyorum sanki farklı alem (saçma gelebilir ama bu sitede böyle şeyler olabilir diyenler var tabi kesinliği yok) yoksa bu bilinçaltı oyunu mu?

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
haberci rüya da olabilir rüyadakilerin neleri kimleri simgeleyebileceğini düşünün karlı dağ zor şartları zor zamanları da simgeliyor olabilir

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
ben yorumu yazarken yazdığınız için görmedim kusura bakmayın bilinçaltınızda gördüğünüzü sandıklarınızdan çok daha fazlası olabiliyor sonuçta hafızamız video makinesi gibi mi en köşede olan yazıyı ya da kafanızı çevirirken gördüğünüz bir yazı vs. bunlar da olabilir telepati ile size gelen bir bilgi de olabilir veya birileri rüyanıza giriyor da olabilir hatta bir ara telepati yapacağınız kişi uyurken yapın falan da diyen vardı

gök insanı

Kayıtlı Üye
ben yorumu yazarken yazdığınız için görmedim kusura bakmayın bilinçaltınızda gördüğünüzü sandıklarınızdan çok daha fazlası olabiliyor sonuçta hafızamız video makinesi gibi mi en köşede olan yazıyı ya da kafanızı çevirirken gördüğünüz bir yazı vs. bunlar da olabilir telepati ile size gelen bir bilgi de olabilir veya birileri rüyanıza giriyor da olabilir hatta bir ara telepati yapacağınız kişi uyurken yapın falan da diyen vardı

oda Bi ihtimaldir tabii. reenkarnasyon la alakası var mıdır acaba? neden se Bi anda aklıma geldi belki olabilir mi diye?

Ü

Üye silindi 55028

Televizyonun siyah beyaz olduğu zamanlarda insanlar rüyalarını siyah beyaz görmüşler.Bir zaman sonra renkli televizyonla rüyalar renkli görülmeye başlanmış.Rüyada konuşmanızda normal bir şey.Rüyanın çizim gibi olması kalitesizliği başka bir kaynaktan geldiğini gösterir.Gündelik hayatınızla bağdaşmaması da sizi olumsuz etkiler.Gördüğünüz rüyada küçük tam olarak bir insan veya insanımsı varlık(ekranda çıkan figür gibi),göz görmeniz bir kişiden kaynaklanabilir.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
peki televizyon siyah beyaz olmadan önce de normal görüyor olmadıklarının kanıtı var mı televizyonla fazla ilgilenmekten dolayı olabilir bu ya da o dönemler için önemli olduğu için

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
o dönemler için önemli olabilir demiştim çünkü o dönemlerde televizyon siyah beyazdı

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
ben de bir eksik bırakmışım o dönemlerde bilgisayar telefon olmadığı için televizyon zirvede gibi önemli görülüyor olabildiğinden dedim