RÜYALARI KONTROL DENEYİMİMLE UÇTUM(LUCİD RÜYA)

Dolunayınkızı88

Kayıtlı Üye
İş
Model bankacı golfçü
Lucid rüya kısaca kişinin kendi rüyalarını kontrol etmesi.
Yöntem : Sabahları uyandığınızda ilk yapacaklarınızdan biri gördüğünüz rüyaların resmini çizmek. Bu resmin mükemmel olması gerekmez çöp adam tarzı bile çizilebilir. Bunu her sabah yapın taa ki rüyanızda rüyada olduğunuzu farkedip onları kontrol edene dek. (üç günümü aldı) ve rüyada da olsa bile isteye uçtum. Güzeldi tavsiye ederim.

Ü

Üye silindi 62166

Bende bu lucid rüyayı yaklaşık 3 sene önce çok gördüm gökyüzüne doğru uçtum insanlar karınca gibiydi.. Sonra korktum sonra bir kartal hayal ettim
hemen yanımda oluverdi.. ölmüş insanları akrabalarımı düşündüm hemen yanımda oldular.. baya ürkütücü macera dolu bir rüyaydı...

S.AyÇa

Kayıtlı Üye
ben de bi ara yaşamıştım ama benimki biraz farklıydı. rüyamda yer ve gök birlikte ve bembeyazdı. daha sonra rüyada olduğumu fark edip keşke bi arabam olsa dedim. hemen yanımda pembe bir oyuncek araba belirdi. hemen ardından büyük ve üstü açık bir araba diledim ve altımda beliriverdi. ben de om arabaya binip deniz kenarında son gaz mutlu mesut giderken annem geldi ve beni acı hayata yani gerçekliğe döndürdü. ona çok kızmıştım bee

S.AyÇa

Kayıtlı Üye
bir de gerçekçi bir rüyam vardı. hayatımda ilk kez gördüğüm bir adamı rüyamda tanıyıp çok sevmiştim ve onu hava balonundan aşağı düşerken tutamamıştım.o adam balondan aşağı sarktığında elinden tuttum ama gücüm yetmedi. adam ellerimin arasından kaydığını anlayınca bana gülümseyip elimi bıraktı. onun ölümünü görene kadar uykuda kalmıştım. uyandığımda aslında tanımadığım bir adamın ölümünü gördüğüm için hüngür hüngür ağlamıştım. yine ağlayasım geldi. (bu rüyayı 8 yaşında felan gördüm. şu an 16 yaşındayım)

Champagne

Kayıtlı Üye
Rüya görmediysek ? Ben en son geçen ay rüya gördüm sanırım :(

S.AyÇa

Kayıtlı Üye
ben her gün görüyom.
mesela dünki rüyam şöyleydi:
bazı olaylar yüzünden arkadaşım kaçırılmıştı.ben de onun izini takip edip küçük balkonları olan pembe bir binaya girdim. ben binanın en üst katına çıkınca üst kata çıkan kitap rafı gibi yerler gördüm. birinin üstüne çıkıp tırmqanmaya başladım ama dokunduğum her şey yıkılıp çökmeye başladı. raflardan yere düşünce balkonun kenarına tutunmaya çalıştım ama balkon da çöktü. son anda bir tahta çubuğa tutunup yan odaya geçtim. o sırada arkadaşım elinde isim yazan bilekliklerle benim olduğum odaya girip elime bileklik tutuşturdu. yüzü de gülüyordu. bileklikteki ismi okuduğum anda uyandım.( hani rüyanda yazı okuyamazsın derler ya! işte o kural bende işlemiyo. gariptir ki 2 gün önceki rüyam da tamamen ingilizceydi. ve ben ingilizce konuşamadığım halde rüyamda hem anlıyor hem de konuşuyordum

Champagne

Kayıtlı Üye
ben her gün görüyom.
mesela dünki rüyam şöyleydi:
bazı olaylar yüzünden arkadaşım kaçırılmıştı.ben de onun izini takip edip küçük balkonları olan pembe bir binaya girdim. ben binanın en üst katına çıkınca üst kata çıkan kitap rafı gibi yerler gördüm. birinin üstüne çıkıp tırmqanmaya başladım ama dokunduğum her şey yıkılıp çökmeye başladı. raflardan yere düşünce balkonun kenarına tutunmaya çalıştım ama balkon da çöktü. son anda bir tahta çubuğa tutunup yan odaya geçtim. o sırada arkadaşım elinde isim yazan bilekliklerle benim olduğum odaya girip elime bileklik tutuşturdu. yüzü de gülüyordu. bileklikteki ismi okuduğum anda uyandım.( hani rüyanda yazı okuyamazsın derler ya! işte o kural bende işlemiyo. gariptir ki 2 gün önceki rüyam da tamamen ingilizceydi. ve ben ingilizce konuşamadığım halde rüyamda hem anlıyor hem de konuşuyordum
Affedersiniz ama ben sizin rüysnızı merak etmiyorum ben hiç rüya görmüyorum diyorum siz ben her gün görüyorum diyosunuz

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Herkes hergün ille rüya görür ve görecektir. Ancak yalanı alışkanlık edinmişsek (sizi tenzih ederim, genelleme yapıyorum) ve tükettiğimiz bazı gıdalar (soğan, sarımsak, balık) epifiz bezine zarar verdiğinden ya rüyayı hatırlamayız yada remzlere bağlı görürüz, şifreli olur.

Ü

Üye silindi 62166

Rüyalar aslında O kadar gizemli ki sanki başka bir boyuta açılan başka bir dünya sadece 5 saniyelik bir uyku bu 5 saniye içinde 12 saatlik
bir aksiyon bir macera dolu rüyalar...

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Ohoo ben o an rüya olduğunun farkına varayım rüyamda sihir bile yapıyorum. :D Bazen kontrol etmek güçlük oluyor o an ne hissediyorsam ona göre şekilleniyor sonra korkarsam korkunç şeyler mi olur diye düşünürken bi anda önümde aslan kaplan görmeye başlıyorum. :)