Rüyalar

x

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .

lucid9

Kayıtlı Üye
Merhaba,öncelikle gördüğüm bir rüyayı size anlatmak istiyorum hâlâ ne anlama geldiğini çözemedim. Sanal üzerinden tanıştığım bir arkadaşım vardı,ailesi önceden büyü işine girmiş ve cinlerle anlaşma yapmış fakat anlaşmaya uymadıkları için arkadaşımı rahatsız ediyorlarmış. Bu tür konulardan ürkütüğüm için devam etmesini istemeyip uyudum,ardından bir rüya gördüm. Bahsettiğim arkadaşımın evinde büyü buluyordum ki hiç bir şekilde eviyle ilgili fotoğraf dahi atmamıştı.Ertesi gün ona gördüğüm rüyadan bahsettim bire bir uyduğunu söyledi. Daha sonra evinde rüyamda büyüyü bulduğum yere baktı,ve büyü bulduğunu anlattı. Üstünden zaman geçmesine rağmen aklıma gelince korkarım. Bunun ne olduğunu bilen biri varsa bana yardımcı olabilir mi

taroh

Kayıtlı Üye
Ruhunuz merak etmiş. Demekki bu konularq meraklı bir ruhunuz. Var.bedenle birlikte böyle şeylere. Yönelmeme kararı almışsınız. Ama ruhunuzu gelecek ve geçmiş. Akışında. Tutamazsınız.belkide. neden büyü vb şeylere. Karşıyım. Demenizin bilinç altında başka nedenleri daha vardır.