Rüyalar zinciri

Vanitas

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba uzun zamandır rüya görmüyordum ve dün gece birkaç rüya üst üste gördüm ve bu beni biraz düşündürdü sizinle paylaşmak istiyorum. İlk başta şehrin ortasında buluyorum kendimi hızlıca bir eve giriyorum pelerinli bir büyücü çıkıyor karşıma ama yüzü gözükmüyor birşeyler konuşuyoruz orayı hatırlamıyorum anlaşmayı yaparım ama isteğim belli bi sayıda çocuğun ölmesi kabul ediyorum bana zehir gibi bir karışım hazırlıyor alıp çıkıyorum çocukları öldürmeye tam giderken vicdanım ağır basıyor büyücüyü kendi zehrinde boğuyorum hızlıca ordan çıkıyorum bi köye geliyorum ıssız hangi evin camından baksam insanlar türlü türlü büyülerle uğraşıyor arada bazıları bana dönüp bakıyor ama suratlarında bir duygu belirtisi yok herneyse yürümeye devam ediyorum karşıma 10 civarı çocuk çıkıyor içlerinden küçük bir kız çocuğuna benim için dua eder misin diyorum ihtiyacım var buna kızda ben hiç dua bilmiyorum diyor ama annem bitane öğretti diyor adı ne diyorum yabancı bir dilde tıslayarak bir kelime söylüyor istemsizce sakın onu okuma sakın sakın diyerek ordan kaçıyorum sonra birden kendimi bi dükkanda buluyorum içerde vücud ve kafası aynı kız arkadaşıma benzeyen birini görüyorum ama yüzü gözükmüyor 3 defa adıyla sesleniyorum 3.sünde ise o burda yok diye değişik bir ses duyuyorum yüzünü bana döndüğünde ise inanın o yüzü anlatamam bu kadar tiksinsirici bir surat bir insana ait olamaz tek rarif edebileceğim gözleri simsiyah hiç beyaz yer yok ağzı yüzü inanılmaz iğrenç oradanda uzaklaşıyorum kendimi bi ordunun içinde buluyorum komutanımız bi kadın ihtiyarın biri laf atıyor galiba komutanda adamı vuruyor kan akmasıyla rüyam bitiyor sizce bunlardan ne anlam çıkabilir yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler