Rüyalar bize mesaj verir mi?

Snmzn

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. Bu aralar rüyalarımda gördüklerim başıma gelir oldu önceden böyle bir durum yoktu varsada ben farketmedim hiç. 1 ay önce rüyamda arkadaşımın sevgilisinin bir baska kıza kaba tabirle asıldığını gördüm rüyamın üzerinden 1 hafta gecmişti ki gerçekten böyle bir olay oldu sadece rüyadaki kız farklıydı. Bugünde sabaha karsı konusmaığom birini gördüm rüyamda onun evinde oturup eğleniyorduk. Uyandıktan sonra eşim eve gelip kpnusmadığımız kişinin onu aradığını ve neden konusmadığımızı sorduğunu söyledi. Bunun gibi bir kaç ufak rüya daha var ama cok önemli konular olmadığından pek ayrıntılı aklımda kalmadı. Birde rüyayla alakasız bir şekilde şu 1 aydır aklıma ne gelirse söyle yapayım yoksa su olacak şeklinde basıma geliyor ve ben aklıma geleni yapmadığım için pisman oluyorum tabi. Bunlar normal mi yoksa beni aydınlatmanız gereken bir durum var mı acaba ?

cihanarmgn

Kayıtlı Üye
İş
işletmeci
Gördüğümüz rüyaların büyük bir kısmını zaten hatırlayamıyoruz. Gerçeklik durumu ne kadar doğru olabilir sorgulanır ama bir yeri var kesinlikle rüyaların.

rrbg

Kayıtlı Üye
Ben her rüyanın anlamlı olduğunu ve bize mesajlar ilettiğini düşünüyorum. Zor olan bu mesajları doğru analiz edebilmek...

Çadırcı

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba. Bu aralar rüyalarımda gördüklerim başıma gelir oldu önceden böyle bir durum yoktu varsada ben farketmedim hiç. 1 ay önce rüyamda arkadaşımın sevgilisinin bir baska kıza kaba tabirle asıldığını gördüm rüyamın üzerinden 1 hafta gecmişti ki gerçekten böyle bir olay oldu sadece rüyadaki kız farklıydı. Bugünde sabaha karsı konusmaığom birini gördüm rüyamda onun evinde oturup eğleniyorduk. Uyandıktan sonra eşim eve gelip kpnusmadığımız kişinin onu aradığını ve neden konusmadığımızı sorduğunu söyledi. Bunun gibi bir kaç ufak rüya daha var ama cok önemli konular olmadığından pek ayrıntılı aklımda kalmadı. Birde rüyayla alakasız bir şekilde şu 1 aydır aklıma ne gelirse söyle yapayım yoksa su olacak şeklinde basıma geliyor ve ben aklıma geleni yapmadığım için pisman oluyorum tabi. Bunlar normal mi yoksa beni aydınlatmanız gereken bir durum var mı acaba ?
Sayın snmzn rüyalar çıkma ihtimali yüksek olduğu zamanlar vardır.Yani sizin o ay ki halimiz rüyalarınıza şekil veriyor ve gerçekte de oluyor.Eğer o ay çok stres altında kalmadınız, küçük de olsa yardımlarda bulundunuz,hasta ziyareti gibi şeyler yaptıysanız rüyalar iyiliklerin ruhunu alarak siz ne yaşamak isterseniz onu yaşatır..

Snmzn

Kayıtlı Üye
Sayın snmzn rüyalar çıkma ihtimali yüksek olduğu zamanlar vardır.Yani sizin o ay ki halimiz rüyalarınıza şekil veriyor ve gerçekte de oluyor.Eğer o ay çok stres altında kalmadınız, küçük de olsa yardımlarda bulundunuz,hasta ziyareti gibi şeyler yaptıysanız rüyalar iyiliklerin ruhunu alarak siz ne yaşamak isterseniz onu yaşatır..

Aslında tam tersi o ay aşırı stresli ve gergin olduğum bir dönem içerisindeydim ?

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Evet rüyalar bize mesaj verir, rüyalar bilinçaltımızın bize ulaşma şeklidir ve bilinçaltı bilinçli zihnimizden oldukça büyük bi zeka barındırır o yüzden rüyalarımıza kulak vermek bize fayda sağlayacaktır, kalbimize ulaşmak için bir yol da denebilir buna ve insanın kalbi en büyük kitaplardan biridir.

Toetje

Kayıtlı Üye
Açıkçası ben rüyaların mesaj verdiğine inanıyorum, ama bu elbette ki her rüya mesaj verecek anlamına gelmiyor. Mesajı olan rüyalar kendim için konuşursam normal rüyalardan daha farklı bir seyirde olabiliyor. Mesela daha gerçekçi daha farklı vb. gibi. Örnek vermek gerekirse küçüklüğümden ya da kendimi bildiğimden beri diyebilirim bir rüyam vardır. Doğup büyüdüğüm şehirde tek bir yeri görürüm benim geldiğim yol haricinde 3 adet yol ayrımı olan ve ben hangi yolu seçersem seçeyim mutlaka savaşırım ama bir timsahla ama bir gölgemsi yaratıkla sonunda bazen kazanır bazen ölürüm rüyamda böyle biter. Fakat önemli olan bu rüyayı hala önemli bir karar verme aşamasında görüyor olmam. Karardan bilgim olsun veya olmasın -ki genellikle olmuyor. Rüyayı gördükten sonra seçim yapmam gerekiyor mutlaka ve bu seçimin sonucu hem beni hem de çevremdekileri etkileyecek kadar büyük oluyor. Bu sebeple demem odur ki her insan hayatında en az bir yada iki kere görür böyle mesaj içeren rüyaları. Siz şanslı insanlardan birisiniz, sürekli görüyorsunuz bence kıymetini bilin derim. Yeteneğiniz var mı yok mu malesef o konuda ben yorum yapamam. Forumda çok daha tecrübeli kişiler mevcut önce onları dinlemek gerek. :)

taroh

Kayıtlı Üye
Rüyamda evim apartmanda idi iki girişli imiş arka girişten girdim eve çıktım om giristen dışarı çıka madim yolumu kaybettim.hep bodrum kata gitmeye başladım bende geldigim yoldan geri döndüm

taroh

Kayıtlı Üye
Gergin bi dönemdeyim nasil bi mesaj vermis. Oldu bana neye yorsam bilemedim

Toetje

Kayıtlı Üye
Gergin bi dönemdeyim nasil bi mesaj vermis. Oldu bana neye yorsam bilemedim

Açıkçası benim fikrime göre - ki yanlışsa düzeltin- rüyaların verdikleri mesajlarda rüyalar gibi kişiye özeldir. Yani forumda ki herhangi biri gelip sizin rüyanızı yorumlasa bile yorumları kendine göre olacaktır size göre değil. Rüyalarınızın anlamların, neyi anlattıklarını, ne için uyardıklarını kendiniz bulmalısınız. Bir önceki yorumda yazdığım gibi kendi rüyamın anlamını bulana kadar bayağı uğraşmış takip etmiştim. Elbette yorum isteyin ben kesinlikle yardım istemeyin demiyorum sadece herkes kendine göre yorumlar asıl doğruyu bulmak size düşer demek istiyorum. Kendinizi ve rüyalarınızı takip edin. Bunun nasıl olacağı ile ilgili forumda bir sürü kaynak bulabilirsiniz. En basiti ise benimde tercihim rüya günlüğü tutun. Böylece hangi dönemlerde ne gibi rüyalar gördüğünüz, gördüğünüz rüyalardan sonra nasıl olaylarla karşılaştığınız vs. daha kolay takip edebiliyorsunuz kendinizi.
Yorum yapmak istemem ama işin içinden çıkamadığınızı düşündüğünüz bir durum veya olay mı var yaşantınızda? Sıkıştığınızı ya da hapsedildiğinizi hissettiğiniz. Gergin döneminiz bununla da ilgiliyse olayları biraz akışına bırakmanızı ve rüyanızı incelemenizi öneririm. Tabi bu benim sadece kişisel görüşüm elbette yanlışta olabilir.