Rüyadaki tarihler

taroh

Kayıtlı Üye
Boşanma aşamasında bir kızı olan. Bir bayanım.zamanında30agustosta nikahım kıyılmıştı.Uyguladığım tertip sonucu bir rüya gördüm.rüyamda başkası ile evliyim ama kocam yok ortada üstüne üstlük birde 2.kızıma hamileymişim 3-4aylık ve kızım 31 agustosta doğacakmış.rüya yorumlayan bir üyemiz yardımcı olabilir mi?yada nasıl rüya tabirine bakmalıyım.nisan ayındayız rüyada ağustos. Ayı görmeye mi bakmalıyım?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Şu anda evli olduğunuz kocanızın dışında başka biriyle evli olduğunuzu gördüyseniz ve bu kişiden de ikinci kızınıza hamileyseniz, bu gelecekten tarafınıza gönderilmiş bir görü olabilir. Bilinçaltına bağlı olarak şekillenmiş olması da muhtemeldir. İçinde bulunduğunuz durumdan çok daha iyisini yaşatabilecek birini düşündüyseniz ardından bu rüyayı görmeniz olasıdır.

Bilginize Saygılarımla

taroh

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Şu anda evli olduğunuz kocanızın dışında başka biriyle evli olduğunuzu gördüyseniz ve bu kişiden de ikinci kızınıza hamileyseniz, bu gelecekten tarafınıza gönderilmiş bir görü olabilir. Bilinçaltına bağlı olarak şekillenmiş olması da muhtemeldir. İçinde bulunduğunuz durumdan çok daha iyisini yaşatabilecek birini düşündüyseniz ardından bu rüyayı görmeniz olasıdır.

Bilginize Saygılarımla
Cevabınız icin teşekkür ederim.olabilir de dediginiz gibi.sadece ağustos ayı olarak baktigimda iyi bir yorum bulamadim.bu karmaşık süreçte olan kisilerin kabus gördüğünü cok duydum

Ü

Üye silindi 55028

Cevabınız icin teşekkür ederim.olabilir de dediginiz gibi.sadece ağustos ayı olarak baktigimda iyi bir yorum bulamadim.bu karmaşık süreçte olan kisilerin kabus gördüğünü cok duydum
Bu kadar büyük bir kararda mantığa daha yakın olmalıdınız diye düşünüyorum.Hayatınızın tamamını etkileyecek bir durum ve bu durumu bilinçaltından gelen bir rüyanın etkisi konusunda düşünmenizi tavsiye ederim.Psikoloğa görünüp bilinçlenme sonrasında bitirip bitirmeme kararı almayı deneyebilirsiniz.Evlilik sorununuzun aşamasını psikolog belirleyebilir.

taroh

Kayıtlı Üye
Bu kadar büyük bir kararda mantığa daha yakın olmalıdınız diye düşünüyorum.Hayatınızın tamamını etkileyecek bir durum ve bu durumu bilinçaltından gelen bir rüyanın etkisi konusunda düşünmenizi tavsiye ederim.Psikoloğa görünüp bilinçlenme sonrasında bitirip bitirmeme kararı almayı deneyebilirsiniz.Evlilik sorununuzun aşamasını psikolog belirleyebilir.
eşime de çok teklif ettim cevap alamadim.eşimin evlilikte amaçları ayrı.dava sürecinde de devletten bir psikologdan yardım alamıyorum.şahsi olarak.sonra aleyhime kullanılıyormuş.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Psikolog yerine profesyonel bir aile danismanina basvursaniz esiniz katilmasa bile evliliginiz ve kendiniz adina faydali olabilir