Rüyada yılan öldürmek

• Konbuyu başlatan DAİMON
  • Başlangıç tarihi
D

DAİMON

Merhabalar sevgili mabet dostları.
Rüyada büyük kahverengi yılanlar üstünüze dogru geliyor ve elinizdeki sopayla onların hepsini öldürüyorsunuz. Rüya iki kısım mı bilemiyorum ama ondan sonra yemyeşil harika yerlerde geziyorsunuz elinizde bir agaç var onu dikeceksiniz.

Böyle yılanlı rüyaları dönem dönem görüyor ve her defasında da öldürüyor, korkmuyor.

Bunları nasıl yorumluyorsunuz?
Sürekli bu yılanlar, korkmadan öldürmeler, huzurlu bir yanı olması vs.
Nedir bu rüyadan rüyalardan verilmek istenen mesj.?
Ya da msj var mıdır, neye işaret ediyor olabilir?

Ü

Üye silindi 55028

Rüya yorumu sitesinde yılanın kötü varlıklar tarafından rüyada görüldüğü yazıyordu.Bir ay önce yine biri yılan görüyorum satanist olucam diyordu.Neden diyince rüyamda yılan varlık görüyorum demişti.Sorun şu ki rüyada gördükleri kendi kurgusu değildi.Varlıklarda dünyada ve çevremizde dolanıyor ve bazı yazıları okuyunca o ne bu ne diye sorması veya araştırması normal bence.

D

DAİMON

Teşekkürler @era2
Düşman derler genelde ama farklı bir anlamı var gibi geliyor bana da.

Rüya sahibi karakteren mantıklı ve güçlü bir insandır duruş itibariyle. Bu tür konuları okumayı ya da üstünde durmayı gereksiz bulur kaldı ki bahsetmez bile. Cinlerin varlıgına iman eder o kadar. Bu rüyasını bile çok kafaya takmadı. Çünkü uyandığında kendini iyi hissediyor. Güzel ortamlar görüyor yılanlardan korkmamış oluyor.

Seuta

Kayıtlı Üye
Bende en az 7 8 mavi yilan ve yavrusu gordum ama baslari kapalıydı iyi niyetli olmadiklari kesin yilanlar yaratilis itibariyle soguk hayvanlardir ve iyilik getirmezler

Merdut

Kayıtlı Üye
Rüyalarınızı platformlarda anlatmamanızı öneririm, nedenide eğer ki bir haberci rüya ise ilk yorumlayan kişi nasıl yorumlarsa o şekilde gerçekleşir. Bunun yerine rüyadan kalktıktan sonra bir elinizle kalbinizi tutarak sağ tarafınıza doğru yatıp rüyanın gerçekleşmemesi için niyet edip dua etmeniz gerekmektedir. Ve kimseyle gördüğünüz rüyayı paylaşmamanız gerekmektedir. Ama dediğim gibi eğer ailenizde böyle insanlar varsa, haberci rüya sıklıkla gören, istihareye yatan.

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Rüyalarınızı platformlarda anlatmamanızı öneririm, nedenide eğer ki bir haberci rüya ise ilk yorumlayan kişi nasıl yorumlarsa o şekilde gerçekleşir. Bunun yerine rüyadan kalktıktan sonra bir elinizle kalbinizi tutarak sağ tarafınıza doğru yatıp rüyanın gerçekleşmemesi için niyet edip dua etmeniz gerekmektedir. Ve kimseyle gördüğünüz rüyayı paylaşmamanız gerekmektedir. Ama dediğim gibi eğer ailenizde böyle insanlar varsa, haberci rüya sıklıkla gören, istihareye yatan.
Doğru Bazı ulemalarda şöyle der görülen rüya kuşun ağzındaki dane gibidir ilk rüyayı yorumlayan daneyi düşürür ya hayra ya şerre !!!

D

DAİMON

Biliyorum ama o daha çok rüyayı görenin bizzat sormasıyla alakalı olabilir. Ben burada aracıyım ve de kendisinin haberi olmayacak zaten bana sor bile demedi. Ben ona kendimde yorum yapmadım. Ve kendisinde de iyi bir his var.
Ya da şöyle izah edeyim onun bana anlattıgı rüyayı size yanlış izah etmiş olma ihtimalim her zaman mevcut. Bir hikaye gibide düşünülebilir baktığınız zaman