Rüyada yarı çıplak görmek

deno134

Kayıtlı Üye
Rüyamda yakın bir erkek arkadaşım ve kız arkadaşı ile bir odada oturuyorduk yanımda da bir erkek daha vardı ama kim olduğu görünmüyordu ve bu erkeğin kucağında laptop vardı sanırım neyse erkek arkadaşımla kız arkadaşı karşımızda oturuyordu laptoplu kişiyle bende onlarım karşısında oturuyorduk sonra birden arkadaşımın kız arkadaşının üstü çıplaktı yani belinin üstü komple çıplaktı arkadaşım sevgilisine napıyosun sen dedi o da hemen giyineceğim dedi üstünü giydi o çıplakken ben kafamı öbür tarafa dönüyordum bakmamak için

Rüyada cinsel bir şey hissetmiyordum sizce bu rüyanın anlamı nedir İlahi bir uyarı taşıyor mu bana öyleymiş gibi geldi ama araştırdığım kadarıyla net bir yorum yapamadım

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Rüyada 1 ya da 2 derece yakınlarınızı veya herhangi bir arkadaşınızı çıplak gördüyseniz çevrenizde sahip olduğunuz bir çok şeyde gözü olan, size negatif enerji veren kişiler olduğu anlamına gelir. Sizde bu kişilerin farkındasınız aslında. Görünmeyen o kişi ise, sizin hayatınızda var olan ve fark edilmeyi bekleyen birini işaret ediyor.

Bilginize Saygılarımla.

deno134

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Rüyada 1 ya da 2 derece yakınlarınızı veya herhangi bir arkadaşınızı çıplak gördüyseniz çevrenizde sahip olduğunuz bir çok şeyde gözü olan, size negatif enerji veren kişiler olduğu anlamına gelir. Sizde bu kişilerin farkındasınız aslında. Görünmeyen o kişi ise, sizin hayatınızda var olan ve fark edilmeyi bekleyen birini işaret ediyor.

Bilginize Saygılarımla.
Teşekkürler hocam