rüyada telekinezi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eseslibrkt

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 1 hafta içinde 2 kez rüyamda telekinezi yaptığımı gördüm ilkinde bazı giydigim eşyaları ve kumanda gibi aletleri kontrol ediyordum ve bu benim için muhteşem birşey di ama bazı arkadaşlarım insanların bundan korkabilecegini söyledi ben umursamadan devam ettim 2. sinde ise yine telrkinrziydi ancak nedense bu rüyamda daha çok pecetelerle yaptım bu isi basta zorlandim sonra istedigim gibi hareket ettirdim daha sonra peçete islandi ve agirlasti onu kontrol etmede zorlandim ama başardım rüyada telekinezinin anlamına baktım ancak burada ruyami tamamen anlatıp yotumlarinizi almak istedim

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
Bence bu rüya senin yararına olacak bi rüya hem maddi hem manevi işlerde başarılı olabilirsin eğer telekineziye ilgin ve çalışmaların varsa özellikle bunda yada çeşitli kinezilerde başarılı olabilirsin. Bu dönemlerde enerjinin yüksek olucağını düşün böyle yorumla. Bu benim yorumum herhangi bişeye dayalı olarak da yapmadım sadece hissettiklerimi yazdım.

4

43887

büyük bir ihtimal lucid rüya deneyimi yaşamış olabilirsiniz,farkında olarak rüyada istediğiniz şeyleri yapabilmeniz bunu gösteriyor.:)

eseslibrkt

Kayıtlı Üye
Yorumlar için çok teşekkür ederim ayrıca konum yoruma açık herkesin yorumlarını bekliyorum iyi forumlar. Bu arada küçüklüğümden beti telekinezi hastasıyım neredeyse tüm püf noktalarını öğrendim ama sabır denen şeye sahip olmadığım için en ufak bir tecrübe elde edemedim bu kanudada tavsiyesi olanlar varsa memnun olurum.

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
Şimdi siteyi yazmıcam telekinezi ile ilgili çok bilindik bir sitedeydim 2 yıl öncesine kadar ve güzel çalışmalarımda olmuştu bu alanda ayrıca pyrokinezi telepati de yapıyordum sonrasında bıraktım. Herkesin tek sorunu telekinezide psi wheel den dışarı çıkamamak o yüzden ilk olarak bu alıştırma ile başlanmamasını istiyorum çünkü bişey yapamadığında ilk olarak nasl olsa bunu yapıyorum diyerek direk psi wheel e geri dönüyor insan ben psi wheeli 1 senede başardım öyle bi çocuğum ama yaptıktan sonrada 1 ay sonrasında bıraktım ve daha farklı işlere koyuldum ailemin önünde yapmaya özen gösterdim çünkü övgü tebrik alınca insanın isteği artıyor daha fazla yapabildiğine inanıyor ve inandığı içinde genelde başarıyor. rüyan ile alaksı olmasada yazayım dedim sabır konusuna gelince bende değilimdir ama sabrı aşabilirsin. Bi konuda yardım istersen yada yardımdan ziyade danışma tartışma yapmak istersen öm atabilirsin. İyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...