Rüyada koridor boyu sıralanmış peygamber mezarı nedir bu ruya?

muhalif06

Kayıtlı Üye
Çok dini bütünüm ve Rabbe çok bağlıyım. Düzenli Kuran okur ve namaz kılar im gece namazı ni da ve inşallah 6. Kuran hatmim olacak. Rüyamda bir koridor dan yürüyorum yanda türbeler ve bana bu peygamber turbeleri deniyor daha sonra aşağı iniyoruz insanlar var ama orada görüyorum ortunmus kadınlar ve takkeli erkeklerle aşağı iniyoruz bir mescid ve namaz için ilerlerken rüyam bitiyor. Sizce nasıl rüya.

Ü

Üye silindi 58480

Ruya cok guzel.
Koridor yol, tarikat, kader anlamindadir. Salihlerin yolunda yurudugunuzu, yuruyeceginizi anlatiyor. Peygamber Turbelerin manasi cesitlendirilebilir. Ancak, `mutlu son` cagrisimi cok yuksektir. Hayatinizin sonuna kadar icinizde bir yolgosterici olacagini, ic sesinizin kuvvetli oldugunu gosteriyor. Bu ayni zamanda pesin verilen imani kuvvetin aciga cikmasi icin sinanma periyodunun da baslamasi anlamina da gelir, ki ruyaniz tezahur etsin.

Hacca ya da umreye de bir goz kirpma olabilir.

Hatta bazen imanda gizli supeye dusuldugunun de alameti olabilir. Cunku bilinc alti motivasyonunu kaybeder ve kaynaga acil yardim sinyali gonderir. Manevi baglariniz da kuvveti oldugu icin guvendesin hissi kaynaktan ruya dili ile mesaj getirir.

Yani benim gordugum netice itibari ile cok hayirli bir ruyadir insAllah !

hakancem42

Kayıtlı Üye
Benim de böyle bir rüya görmüşlüğüm olmuştu alt kata inmiştim aynı peygamber efendimizin mezarı gibiydi sanki GÜL vardı üzerinde bir sürü insan vardı sıra boyunca mezarlar alt kata inmiştim üst kata çıktım 6 kat çıktım indim çok detaya girmek istemedim hayırlı bir rüyadır. İNŞAALLAH

muhalif06

Kayıtlı Üye
Ruya cok guzel.
Koridor yol, tarikat, kader anlamindadir. Salihlerin yolunda yurudugunuzu, yuruyeceginizi anlatiyor. Peygamber Turbelerin manasi cesitlendirilebilir. Ancak, `mutlu son` cagrisimi cok yuksektir. Hayatinizin sonuna kadar icinizde bir yolgosterici olacagini, ic sesinizin kuvvetli oldugunu gosteriyor. Bu ayni zamanda pesin verilen imani kuvvetin aciga cikmasi icin sinanma periyodunun da baslamasi anlamina da gelir, ki ruyaniz tezahur etsin.

Hacca ya da umreye de bir goz kirpma olabilir.

Hatta bazen imanda gizli supeye dusuldugunun de alameti olabilir. Cunku bilinc alti motivasyonunu kaybeder ve kaynaga acil yardim sinyali gonderir. Manevi baglariniz da kuvveti oldugu icin guvendesin hissi kaynaktan ruya dili ile mesaj getirir.

Yani benim gordugum netice itibari ile cok hayirli bir ruyadir insAllah !

Evet rüyada 2 ay filan önce Tevrat zebur ve incil okumuş ve şüpheye girmiştim. Sonra bunu atlatıp tevbe edip namaza başlamıştım

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Evet rüyada 2 ay filan önce Tevrat zebur ve incil okumuş ve şüpheye girmiştim. Sonra bunu atlatıp tevbe edip namaza başlamıştım

Onlarda Allah'ın kitaplarıdır.Orjinalini okumuşsundur belki de vesveseye düşme kendini bildikten sonra gerisi vesvesedir.

Maksimilyanuss

Kayıtlı Üye
Güzel rüya namazıda kıldığını görseydin daha iyi olurdu.Ama burada bu tür rüyaları anlatmaman ve kimseye söylememen gerekiyordu.Mesala bir ekmeğin vardı yarısı elinden gitti.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Rüyanız islam sembolizmine göre yorumlanması gerekir.
Mensup olduğunuz kürdürde yolun koridorun anlamı ne ona bakılır önce sonrası iste dediğim gibi islam sembolizmine dayanıyor.Ancak rüyanız çok fazla hayırlı bu kesin.