Rüyada Cinni varlığın bedenine girmek...

Merdut

Kayıtlı Üye
Merhaba dostlarım ben daha dün gördüğüm rüyamda öğrenciyim malum ve okuldaydım hoşlandığım kızı merdivenlerde gördükten sonra elektrikler kesilmiş okul zifiri karanlık olmuştu bende ardından değişik bir şekilde bir yanlış hatırlamıyorsam dişi cinin bedenine giriyordum ve dişi cinin bedenin girdikten sonra ismim ile hitaben arkadan birisi çok yüksek sesle acı çekiyormuşcasına bağırıyordu rüyayı gördüğüm sırada uyanıktım ve vücudumun heryeri karıncalanmakla birlikte acıyordu hareket edemiyordum. Nedenini bilen, açıklayabilecek biri var mı?

Ü

Üye silindi 55028

Rüyayı dümdüz okursak bir varlık o kızı sizin yanınızda istemiyor.Bazı kimseler evlilik hazırlığı sırasında bu tarz sıkıntılar yaşıyor.Öğretmen... isimli biri var o görürse yorumlar ben dümdüz okudum.

Merdut

Kayıtlı Üye
Rüyayı dümdüz okursak bir varlık o kızı sizin yanınızda istemiyor.Bazı kimseler evlilik hazırlığı sırasında bu tarz sıkıntılar yaşıyor.Öğretmen... isimli biri var o görürse yorumlar ben dümdüz okudum.
Çok sağolun yinede :)

D

DAİMON

Mantıklı geliyor. Üzerinizde dişi bir cinin nazarı olabilir. O size rahatsızlık veriyor olabilir.

Var mı dişi cinlerle alakalı şikayetleriniz? Ya da genel anlamda cinlerle ilgili başınıza gelen şeyler nelerdir?

Merdut

Kayıtlı Üye
Mantıklı geliyor. Üzerinizde dişi bir cinin nazarı olabilir. O size rahatsızlık veriyor olabilir.

Var mı dişi cinlerle alakalı şikayetleriniz? Ya da genel anlamda cinlerle ilgili başınıza gelen şeyler nelerdir?
Açıkçası çok benzer cinlerle alakalı şikayet yaşadım lakin tam gerçek anlamda ne kadar gururum el vermesede aşk büyüsü yapmayı düşündüğüm sıralarda olması beni şaşırttı. Rüyada gördüğüm cinninin suratını az çok hatırlıyorum bu arada

Merdut

Kayıtlı Üye
Eskiden ise sandalyemde bana el sallayan el görmem tut şişme kum torbamın kendi kendine etrafında dönmesine kadar olay yaşadım lakin pek bir etki bırakmadılar üstümde.

Merdut

Kayıtlı Üye
Acaba öğretmen dediğiniz kişi son zamanlarda forumda mıdır?

D

DAİMON

Nasıl bir suretti. Bir yandan merak ediyorm öte yandan da bilsen ne yapacaksın diyorum kendi kendime :)
Kesin olmamakla birlikte dişi bir cinden kaynaklanma ihtimali yüksek. Nazar ediyorlar. Ne gibi bir çözümü olur bilmiyorm ama size bir şey yapamazlar. Ve bunu siz peşinize takmış olabilirsiniz ne bileyim ilgi alakanızın bunlara dönük olması, aşk büyüsü fikri vs ilgilerini üzerinize yöneltmişsinizdir. Bir sebep olmaksızın gelmeleri mümkün değil.
Ve bir şey yapamasalarda günahlar sizi onlara karşı savunmasız kılar.

Merdut

Kayıtlı Üye
Nasıl bir suretti. Bir yandan merak ediyorm öte yandan da bilsen ne yapacaksın diyorum kendi kendime :)
Kesin olmamakla birlikte dişi bir cinden kaynaklanma ihtimali yüksek. Nazar ediyorlar. Ne gibi bir çözümü olur bilmiyorm ama size bir şey yapamazlar. Ve bunu siz peşinize takmış olabilirsiniz ne bileyim ilgi alakanızın bunlara dönük olması, aşk büyüsü fikri vs ilgilerini üzerinize yöneltmişsinizdir. Bir sebep olmaksızın gelmeleri mümkün değil.
Ve bir şey yapamasalarda günahlar sizi onlara karşı savunmasız kılar.
Kapalıydı sadece yüzü açıktı cinin bedenine girme esnasında kısa bi süreliğine gördüm yüzü kırışıktı insan yaşı olarak 50-55 yaş tipini andırıyordu. Soluk bir ten rengi vardı dişleri koyu griydi ve sinirli bir şekilde bana bakıyordu.

Ayrıca günahlara gelirsek hiçbir şekilde allah iman etmiyorum şeytan bana her zaman daha haklı gelmiştir belki bundan dolayı daha rahat olarak gelmişlerdir kim bilir.

Ayrıca neden hoşlandığım kızı bir dişi cin koruyor olsun ki?

Ü

Üye silindi 55028

Dişi cin kızı korumuyor seni istiyor.Senin düşüncelerini okuduğu için o karıncalanma gibi sana zarar veriyor.En küçük onun dışında yönelim sana zarar olarak geri dönüyor.O karıncalanma gibi her düşüncede sana olumsuz dönüyor.Düşünmeyi durduramamak ayrı bir konu...libido hayvansal tarafımız bu düşünceleri geçiriyor.Buda sürekli çatışma demek.
@OgrtmenLexor91

D

DAİMON

Teşekkür ederim.
Bu arada @Alphator afedersin seni müslüman sandım.

Rahatsız edilmenin mutlak bir sebebi vardır da nedir ne degildir orasını kendin daha iyi çözümlersin.
Birde bunlar hoşlandığın kızı korumak için gelmezler :) tam tersi seni yalnızlaştırmak isterler ve cin seni sahiplenir kimseyi istemez yanında özellikle de bu dişi bir cinse elbetteki yanında ilk istemeyeceği de senin hayatını pylaşacagın bayanlar olur.

Ü

Üye silindi 55028

Bunların yanısıra 'Cin beni kafaya taktı' diyip cinci hocaya gitmeyin.Dolandırılıp beni de kendinizi de yakmayıın.Önceki yazdıklarım kanıtı olmayan bir düşünce.

D

DAİMON

@era2 ye katılıyorum. Bu sebeple size bir şey yapamayacaklarını üstüne basa basa tekrar ediyorm ki kafaya takmayın ve yanlış yollara sapmayın. Günahlardan uzak durun diye uyarmamın sebebi buydu. Müslüman olanlar için yani. Koruma ayetlerini günlük okuyan bir müslüman a Allah ın izniyle bir şey olmaz. Sizde inancınız doğrultusunda davranın ve ciddiye almayın bunu.

Merdut

Kayıtlı Üye
Bunların yanısıra 'Cin beni kafaya taktı' diyip cinci hocaya gitmeyin.Dolandırılıp beni de kendinizi de yakmayıın.Önceki yazdıklarım kanıtı olmayan bir düşünce.
@era2 ye katılıyorum. Bu sebeple size bir şey yapamayacaklarını üstüne basa basa tekrar ediyorm ki kafaya takmayın ve yanlış yollara sapmayın. Günahlardan uzak durun diye uyarmamın sebebi buydu. Müslüman olanlar için yani. Koruma ayetlerini günlük okuyan bir müslüman a Allah ın izniyle bir şey olmaz. Sizde inancınız doğrultusunda davranın ve ciddiye almayın bunu.
Hocaya gidecek biri değilim değilim zaten :) Merak ettim acaba iletişime geçmek mümkün müdür..

Ü

Üye silindi 55028

Yeni başladınız mı bilmiyorum.Okuma yapmalısınız.İletişime geçecekseniz hazırlanın.Genel okuma yapın ne bulursanız.Urum'un bir konusu var:gece karanlıkta odada saatlerce oturmak gibi bir çalışma anlatıyor.Bazı hazırlıklar yapmanız lazım anlatmak istediğim o.Aynı anda iki alemde gibi olacaksınız iletişime geçerseniz.Forumda okuduklarımdan bunları biliyorum.Benim bir deneyimim olmadı.Size demedim hoca konusunda.İfade özgürlüğü ve manevi konular hakkında konuşmak yasak olduğundan yarım yuvarlak bir şeyler söyleyebiliyorum.

D

DAİMON

Amacı ilginizi celbetmekti, elde etmiş benziyor.
Siz insansınız o cin. Ayrıca ne oldugunu daha bilmiyorsunuz bile. İnsan denilen varlık irade sahibidir, aklı vardır. Ve bu akıl kullanmak içindir, eğlence için düşüncesizce ve cahilane bir şekilde avare davranışların sonu her zamana hüsran olmuştur. Bu cinlerle ilgilenmek olsun başka bir şey olsun ne farkeder?
Cahili herkes kandırır. Ara ki bulasın sana yardım edecek, senden faydalanmayacak birini? Annenden daha fedakarını bulamazsın. Sen ki cinle muhattap olmak istiyorsun. Ne ilim var ne bir şey...
Bence biraz daha mantıklı davranmalısın. Hayatımız aldıgımız nefes içinde bulunduğumuz can ve ten bize dünya yurdunda bahşedilen büyük bir nimet. Bu nimete göz koyanlarda bir o kadar çok. İnsanlar bile insnaların malına çocuguna başarısına göz dikerken bir cini düşünün? Senin nelerin göz dikmiştir kim bilir?
Karşındaki varlık senin iznin olmadan düşüncelerine bile sızmış artık dahasına da izin verirsen istedigi gibi kullanır seni ohh mis
:D ne ala memleket :LOL:

Merdut

Kayıtlı Üye
Yeni başladınız mı bilmiyorum.Okuma yapmalısınız.İletişime geçecekseniz hazırlanın.Genel okuma yapın ne bulursanız.Urum'un bir konusu var:gece karanlıkta odada saatlerce oturmak gibi bir çalışma anlatıyor.Bazı hazırlıklar yapmanız lazım anlatmak istediğim o.Aynı anda iki alemde gibi olacaksınız iletişime geçerseniz.Forumda okuduklarımdan bunları biliyorum.Benim bir deneyimim olmadı.Size demedim hoca konusunda.İfade özgürlüğü ve manevi konular hakkında konuşmak yasak olduğundan yarım yuvarlak bir şeyler söyleyebiliyorum.
Yaşım gereği tecrübeye dayalı ilmiminde yeterince kuvvetli olmadığını düşündüğümden en azından bir süre iletişim denemeyeyim.

Merdut

Kayıtlı Üye
Amacı ilginizi celbetmekti, elde etmiş benziyor.
Siz insansınız o cin. Ayrıca ne oldugunu daha bilmiyorsunuz bile. İnsan denilen varlık irade sahibidir, aklı vardır. Ve bu akıl kullanmak içindir, eğlence için düşüncesizce ve cahilane bir şekilde avare davranışların sonu her zamana hüsran olmuştur. Bu cinlerle ilgilenmek olsun başka bir şey olsun ne farkeder?
Cahili herkes kandırır. Ara ki bulasın sana yardım edecek, senden faydalanmayacak birini? Annenden daha fedakarını bulamazsın. Sen ki cinle muhattap olmak istiyorsun. Ne ilim var ne bir şey...
Bence biraz daha mantıklı davranmalısın. Hayatımız aldıgımız nefes içinde bulunduğumuz can ve ten bize dünya yurdunda bahşedilen büyük bir nimet. Bu nimete göz koyanlarda bir o kadar çok. İnsanlar bile insnaların malına çocuguna başarısına göz dikerken bir cini düşünün? Senin nelerin göz dikmiştir kim bilir?
Karşındaki varlık senin iznin olmadan düşüncelerine bile sızmış artık dahasına da izin verirsen istedigi gibi kullanır seni ohh mis
:D ne ala memleket :LOL:
Sayın Daimon, yapmak istediğimdeki sebep “eğlence” veya “düşüncesizce” değildi. Keşke daha mantıklı bir cevap verseydiniz.