Rüyada Cinin Aşk Büyüsü Yapması

fechken

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selam hayırlı günler, öncelikle o gün içinde, hatta hafta diyelim. Hiçbir şekilde paranormal araştırmam, kafaya taktığım cin, büyü vb şekilde dizi film forum sitelerinde takılmadım. Bilinçaltıda olabilir ama ben genel yorumu yapıyım dedim. Dün gece rüyamda yatakta uzandığımı, ve bir cinin bana büyü yaptığını mavi yuvarlak bir cisimin üzerinde gördüm yani benim ona aşık olmam veya onun aşık olması içindi. Tam tasvir edemiyorum burayı ama beni biraz etkiledi bu durum. Toplumda dayatılan '' CİN KÖTÜDÜR GECE OLUR CİN GELİR KORKU FİLMLERİ CİNLER ÜZERİNEDİR '' diye olunca her insan hayatında en az 3 5 kez böyle cinli rüyalar görmüştür diye düşünüyorum. Ama bu sefer çok farklı oldu tabi bu rüyadan 1 hafta önce yine cinli bi rüya gördüm bu sefer bağırarak uyandım detayını hatırlamıyorum şimdi. 1 Hafta sonrada aşık etme ile ilgili bi rüya görünce dikkatimi çekti sormak istedim teşekkürler.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Öncelikle "aşk" ile ilgili birşey yaptığından emin miyiz? Hislerin mi öyle yoksa bunu sana aleni şekilde belirttiler mi?
Ama bunlara çok fazla takılmamak gerek. Takıldıkça sürekli üstüne düştükçe konuya derinlik ve meyil verdikçe: konunun içine çekilirsin. Dikkatli olup zihnini başka şeylerle meşgül et...

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Bende rüyamda cinlerden yüzük aldım , Hz. Süleyman mühürlüydü. İnsanlar der bilinçaltı o bu şu, ama ben kendimi biliyorum ki değil. Umrumda da değil inanmak istemeyince kılıf uyduruyorlar kendileri yaşamıyor ya
Onlar yapmıştır kardeşim büyüde yaparlar onlar için nedir ki hiçbişey büyü,su içmek gibi normal bişey

Bunun üzerine gidip araştırıp hocalara damışın. Belli ki bi yerden lütûf gelmiş...

fechken

Kayıtlı Üye
Öncelikle "aşk" ile ilgili birşey yaptığından emin miyiz? Hislerin mi öyle yoksa bunu sana aleni şekilde belirttiler mi?
Ama bunlara çok fazla takılmamak gerek. Takıldıkça sürekli üstüne düştükçe konuya derinlik ve meyil verdikçe: konunun içine çekilirsin. Dikkatli olup zihnini başka şeylerle meşgül et...
Öncelikle değerli yorumun için teşekkür ederim. Hani rüyanın detayını tam açık ve net hatırlamazsın içeriğini detayını fakat konunun bu olduğuna adım kadar eminim. Sadece detayları hatırlamıyorum bir yatağa uzandığımı mavi yuvarlak ilgi çekici parıldayan bir cisimle birşey yapıldığını hatırlıyorum.

Dyg067

Kayıtlı Üye
Öncelikle değerli yorumun için teşekkür ederim. Hani rüyanın detayını tam açık ve net hatırlamazsın içeriğini detayını fakat konunun bu olduğuna adım kadar eminim. Sadece detayları hatırlamıyorum bir yatağa uzandığımı mavi yuvarlak ilgi çekici parıldayan bir cisimle birşey yapıldığını hatırlıyorum.
bir başkası size yaptırmış olabilir mi acaba, size aşık olan birisi varsa

fechken

Kayıtlı Üye
Yok rüya bu zaten kesin birşey söylemek benim haddime değil sadece ben merak ettim açtım klasik '' aa cin musallat oldu cinler aşık oldu '' tarzında takılmıyorum :) böyle birşey gördüm bilen yazarsada çok sevinirim.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Başımda ki olayı anlatırsam daha da netlik kazanır konu. Şahsıma bahşedilmiş 4 adet varlık var. 1 tanesi suflî yani kötü cin. 1 tanesi aksakallı diyebileceğimiz iyilerinden. Diğeri normal statüde sonuncusu ise "kadın" cin. Bunun bana gelmesi ise bana aşık olup ruhuma kadar iliştiği için bende ömürlük duruyor. Cinlerimi bulan kişi sana aşık olduğu için bu kadar çok derine gitmiş bu varlık dedi. Sebebini sorduğumda herhangi bir tesir/etki veya büyüye maruz kalmamışsın tamamen doğal gelişen aşk gibi ilerlemiş ancak baskın gelen o olmuş diye durumumu aktardı. Yani bir cinin sana aşık olması için illa büyü yapmasına gerek yok. Yüzünnü güzelliği, efendiliğin, karakterin bile bir cini etkileyebilecek durumda ise sana aşık olabilir. Diyeceğim şu ki: bu durumu iyice araştırıp bir bakımcı ile detaylandırman gerek. Henüz erken safhada olduğunu düşünürsek o cini senden alabilirler benim gibi 11 yıl kadar geç kalırsan maalesef öbür boyu bir ilişik ile yaşamak zorunda kalırsın. Ciddi bir konu çünkü.

Dyg067

Kayıtlı Üye
Yok rüya bu zaten kesin birşey söylemek benim haddime değil sadece ben merak ettim açtım klasik '' aa cin musallat oldu cinler aşık oldu '' tarzında takılmıyorum :) böyle birşey gördüm bilen yazarsada çok sevinirim.
Cinler aşık oldu şeklinde değil sizi seven birisi büyü falan yaptırmış olabilir mi dedim büyüler cinli işlemler olduğu için belki rüyanıza girmiştir

Dyg067

Kayıtlı Üye
Güvenilir birine bir bakım yaptırın derim evet

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
sizi çok iyi anlıyorum ,benimkilerde 19 yıldır benimle alev mavileri var siyah duman var beyaz duman var çarşaflı var siyah silüet var..

Varlıkları, varlığıma dert olmadığı sürece uyum içinde yaşayıp gidiyoruz. :Ne yapalım takdir ilahi... Sınav gibi bir şey...

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Evet aynı düşüncedeyim ben onlardan evren hakkında ders almak isterdim , bakıcaz artık

Aynen, bana verecekleri ilim öğretecekleri teknikle bir hayatı kurtarsam, bir derdi def-i bela etsem onun bana vereceği huzuru 7 cihan bir araya gelsee vermez...

Ü

Üye silindi 58480

Cinler kesin olarak insanlara bulasamazlar. Ancak insan beyni mukemmel bir alicidir. Hatta vericidir de. Iradenin de komuta merkezidir.
Beyin dalgalarina sizarlarsa bile size tesir edemezler. Ancak sizin icinizdeki zanlari oncelerler size.

Rehberinizden SALih kisisini secmek istersiniz S harfine basinda SULEYMAN kisisini size onerir. Suleyman kisisi ile cok konustugunuz icin gizli hafiza size onu dayatir.

Cinler de boyledir. Kendi bilincleri cok zayiftir. Sizle ozgun olarak iletisim onlari cok zorlar. Hatta hastalandirir. Ancak sizinle kendi zanlariniz ve hafizatik sembolleriniz uzerinde daha rahat temas kurarlar.

El-Kralice, ask buyusu ile ilgili bir meyil, bir calisma, bir merak/ilgi halindeyseniz cinler bunu size karsi kullanmis olabilirler.

fechken

Kayıtlı Üye
El-Kralice keşke benim gibi ayrı bir konu açsaydında konu dağılmasaydı

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
@El-Kraliçe & @FrontalLob varliklarinizdan hosnut degilsiniz madem onlari gönderemiyormusunuz ?
Sahsen ben istemezdim olsunlar

Konu çok dağılsada belirtmem gerekir. Bazı şeyler süreci kapsar. Benim bu durumumun bu kadar geri dönüşü olmayacak hale gelmesi amaaaan illâ ki alan yakan gönderen olur diyip konuya sallapati yaklaşmamdan geçiyor. Tabii sonrada ben araya uzuuuuuuuun bir 11 yıl sığdırınca geri dönüşü olmayacak hale geldiğinin farkına vardım.