Rüyada Cin Musallat Olması

leposian

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhaba Gizlimabet üyeleri ben dün gece gördüğüm çok gerçekçi ve bir o kadar da korkmama sebep olan rüyamı anlatmak istiyorum anlayan biri varsa yorumlayabilir mi? şimdiden teşekkür ederim.

ilk önce rüya içinde rüya gördüm. Rüyamdaki rüyamda bana bir varlık musallat oluyordu, ne olduğunu görmedim ve bilmiyorum. Gözlerim kapalıydı ve sanki bir nöbet geçiriyormuş gibiydim bütün vücudum titriyordu, kalbim sıkışmaya başladı göğsüm havaya kalktı rüyamda uyandım. Küçük yeğenim bilgisayar başındaydı. Ben ona anlattığımı hatırlamıyorum ama o bana bilgisayardaki makaleyi okumaya başladı. Okuduğu şeyde devamlı 40 sayısının geçtiğini hatırlıyorum (40 günde yapılacak 40 şey gibi). Ve dedi ki; burada yazdığına göre genç bir kız ya da kadının yaptığı bir büyü yüzünden böylesin. Daha sonra orta yaşlı bir adamın yanındaydım tek odalı eski bir evde. Bu kişinin yanında kendimi güvende hissediyordum yani bir nevi korumam gibiydi. Yürümeye başladık hava karanlıktı ve ben bir iş için yanından gitmek zorundayım sen evine geri dön merak etme geri döneceğim, korkma annenin yanına git dedi (ikiye ayrılan yol düşünün) ikimiz yan yanayız yolun sol tarafında sisin içinde eski bir mezarlık var sağ tarafında evler. o sol tarafa döndü ben sağ tarafa döndüm ve uyandım.

Uyandığımda gerçekten titriyordum ve gerçekten kalbimin sıkıştığını hissettim. Çok korkunçtu. :(

kola

Banlı Kullanıcı
yatağnı kontrol et kırıntı pislik yağ vb var mı ?? elbiseni değiştir eğer müslmansan besmele çek her kıyafet değiştirdiğinde evini kontrol et büyü izleri felan var mı 2.si çok büyük bi günah işlemiş olabilirmisin rüyalarada pek inanma gerçekliği tartışılır

KronoM

Kayıtlı Üye
Kendini Kuvvetli Ve Özel Hisset. Tüm Yaşananlar Beynin sana yansımasıdır, hayat budur. Sen Beynini Yönetirsen Hayatı İstediğin Gibi Şekillendirirsin. Kendini Çok güçlü hisset ve Ayetel Kürsi oku herzaman. Geçer bide hocaya gidersiniz.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Kendini Kuvvetli Ve Özel Hisset. Tüm Yaşananlar Beynin sana yansımasıdır, hayat budur. Sen Beynini Yönetirsen Hayatı İstediğin Gibi Şekillendirirsin. Kendini Çok güçlü hisset ve Ayetel Kürsi oku herzaman. Geçer bide hocaya gidersiniz.
kendini çok güçlü hisset biraz abartmaya egoya kaçmıyor mu bu arada size de cevabım bu bir uyarıcı rüyalar olabilir büyüden ve musallattan korunma yollarını araştır ve sana büyü yapabilecek birisi var mı varsa bunu da durdurmaya çalışabilirsin