Rüyada büyü

Lilitschild

Kayıtlı Üye
Merhabalar geçtiğimiz Perşembe gecesi sabaha karşı garip bir rüya gördüm. Rüyamda geceymis ve dolunay var çocuk parkındayim ama olayın içinde degilim ve izliyorum. Kuzenim ve annesi yani yengem bir şeyler yapıyorlar tekrarlayan hareketler rituel gibi sonra nasıl oluyorsa onların bana büyü yaptıklarını anlıyorum bir ses bana şimdi uyan uyanırsan büyüyü tamamlayamazlar diyor ve ben uyandım uyandığımda da onların işini gerçekten bozmusum gibi keyifliydim. Yengemi ve kuzenimi üçüncü kez ruyamda bana büyü yaparlarken görüyorum. Bilinçaltı rüyası değildi o gün onları hiç düşünmedim ve aklım büyü vb gelmedi gün içinde. Sizce bu rüyanın anlamını nedir

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Yengen büyü yapıyor görünüyor açıkcası. Ben direk büyü yaptığını görmüyordum ama şeytani ve kasvetli rüyalarımda görmüştüm onu, anlamadım ta ki bakım yaptırana kadar. Bakım yaptırın siz de .

Lilitschild

Kayıtlı Üye
Yengen büyü yapıyor görünüyor açıkcası. Ben direk büyü yaptığını görmüyordum ama şeytani ve kasvetli rüyalarımda görmüştüm onu, anlamadım ta ki bakım yaptırana kadar. Bakım yaptırın siz de .
Bakım dediğiniz fal bakımı oluyor sanırım. Onun dışında bir şeye hiç baktırmadim nasıl oluyor , bir de bakim da çıktıktan sonraki süreç nasıl ilerliyor büyüyu bozmak için mutlaka bir müdahale yapılmali mı.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bakım nasıl yapılır bilmiyorum, önceden bakım yaptırdım sonra bir hocadan yardım aldım ama yapamadı, ben de internetten bulduğum dua ve ayetlerle çözmeye çalıştım da fark etmedi çok fazla tekrarladığı için. Sanırım herkesin yapabileceği bir şey değil büyü bozmak. Siz yengenize ve kızına (şimdi fark ettim yazınca cinsiyetini siz belirtmeden kız yazmışım) bir şey belli etmeyin şimdilik, site yöneticisi Yule a mesaj atın bakım için. Site yöneticileri bu tarz konularda bilgili.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Öncelikle görmüş olduğunuz rüya "bilinçaltına" bağlı olarak şekillenmemiş haklısınız. Görmüş olduğunuz rüya "Uyarı-Haberci" niteliğindedir. Çevrenizde, sık sık görmüş olduğunuz bazı yakınlarınızın size karşı "doğaüstü" güçleri harekete geçirdiğini söyleyebilirim. Her insanın çevresine ve aynı zamanda evrene yaymış olduğu bir enerji (ısı) vardır. Bu enerji aynı zamanda ruhi ve bedeni olarak sizi koruduğundan, şahsınıza karşı harekete geçen ya da geçirilen güçlerin olumsuzluklarını algılayarak size haber verebilirler. Görmüş olduğunuz rüya da bu durumun örneğidir. Bir an önce kendinizi gelebilecek, algılanamayan ve görünmeyen tehditlere karşı koruma altına almalısınız.

Rüyanızda size uyanmanız gerektiğini söyleyen varlık aslında enerjinizin bizzat kendisidir. Enerjiniz, zihninizde var olan kelime haznesini kullanarak sizinle bazı boyutlarda görmüş olduğunuz rüyalar neticesinde iletişime geçebilir.

Bilginize Saygılarımla.

Işığın ve Bilginin gücü her daim yanınızda olsun.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Merhaba,

Öncelikle görmüş olduğunuz rüya "bilinçaltına" bağlı olarak şekillenmemiş haklısınız. Görmüş olduğunuz rüya "Uyarı-Haberci" niteliğindedir. Çevrenizde, sık sık görmüş olduğunuz bazı yakınlarınızın size karşı "doğaüstü" güçleri harekete geçirdiğini söyleyebilirim. Her insanın çevresine ve aynı zamanda evrene yaymış olduğu bir enerji (ısı) vardır. Bu enerji aynı zamanda ruhi ve bedeni olarak sizi koruduğundan, şahsınıza karşı harekete geçen ya da geçirilen güçlerin olumsuzluklarını algılayarak size haber verebilirler. Görmüş olduğunuz rüya da bu durumun örneğidir. Bir an önce kendinizi gelebilecek, algılanamayan ve görünmeyen tehditlere karşı koruma altına almalısınız.

Rüyanızda size uyanmanız gerektiğini söyleyen varlık aslında enerjinizin bizzat kendisidir. Enerjiniz, zihninizde var olan kelime haznesini kullanarak sizinle bazı boyutlarda görmüş olduğunuz rüyalar neticesinde iletişime geçebilir.

Bilginize Saygılarımla.

Orada gördüğü çocuk parkı ne anlama geliyor sizce çocukluktan beri uğraşıldığı anlamına gelebilir mi?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Orada gördüğü çocuk parkı ne anlama geliyor sizce çocukluktan beri uğraşıldığı anlamına gelebilir mi?

Merhaba,

Rüyada çocuk ya da çocuk parkı görmek, rüyayı gören kişinin ruhunda hala "saflık, duruluk" olduğunu gösterir. O parkta yapılan büyü ise kişinin ruhunda ki bu gibi temiz duyguları hedef alır.

Bilginize Saygılarımla.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
@OgretmenLexor91 bende cok yakinimi gormustum, bir carsaf bir nal ve onun cagirdigi bir cin bir kova kan getirip dokuyordu, sabaha karsi gordum kan ruyayi bozar diye yazanlar oldu sizin fikrinizi merak ettim alablir miyim

Lilitschild

Kayıtlı Üye
Bakım nasıl yapılır bilmiyorum, önceden bakım yaptırdım sonra bir hocadan yardım aldım ama yapamadı, ben de internetten bulduğum dua ve ayetlerle çözmeye çalıştım da fark etmedi çok fazla tekrarladığı için. Sanırım herkesin yapabileceği bir şey değil büyü bozmak. Siz yengenize ve kızına (şimdi fark ettim yazınca cinsiyetini siz belirtmeden kız yazmışım) bir şey belli etmeyin şimdilik, site yöneticisi Yule a mesaj atın bakım için. Site yöneticileri bu tarz konularda bilgili.
Evet kuzenim kız hayatı boyunca bana(30 yıl ) karşı histerik derecede çekememezliği var ve annesi de aynı kendisi gibi korkunc. derece haset insanlar yılda 1-2 kez mecburiyetten görüşüyorum. evime gelmelerine kesinlikle izin vermiyorum yanlarındayken kötü hissediyorum auraları çok kirli gibi nasıl anlatayım bilmiyorum ama rahatsızlık verici yanlarında zaman geçirmek. bakışları bile şeytani geliyor.

bende genelde rukyeler dinlerim onun dışında hiç bir çabam olmadı u konuya yönelik.

Lilitschild

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Bilginize Saygılarımla.

rüyalarım bazen gerçekleşiyor , ortada olmayan ve yaşanmasını yaşayana kadar gerçekten "imkansız" bulduğum bir kaç olayı daha önce rüyamda görmüştüm.

bu bahsettiğim kişilerden rahatsızlık duyduğum için telefonda bile görüşmemeye çalışıyorum. kendimi koruma altına tam olarak hangi yöntemle almalıyım ? peki uyanmam ve onların işinin yarım kalması ( ben öyle hissettim) gerçekten de başarısız oldukları anlamına mı gelir ? yorumunuz için teşekkür ederim.

Core

Kayıtlı Üye
Son bir iki haftadan beri namazlarımdan sonra Allah'a bize yapılan sihirleri bir bir göster diye dualar ettim.

Dua ettiğimin o hafta içi bu duamla ilgili rüya gördüm. Apartman bodrumundayım, eski dolaplarımızı gördüğümde bir dolabın üzerinde dört sarı renkli koca akreplerden gördüm. Rüya'da yüzü tanıdık gelen bir bu dolabı bıraktı veya bu dolap iş yapar diye bize getirdi. Ama uyandığımda o adamın yüzünü halen çıkaramadım.

Bundan sonra da Allah'a bana musallat olanları bir bir göster diye dua ettim.
Bir kaç gün sonra uyku ve uyanıklık zamanı arasında , sabaha karşı yatarken , elbiselerimi masanın üstüne atmıştım onun üzerinde 4 farklı yüz gördüm hareket ediyorlardı. Bir normal sakallı bana doğru bakmıyordu, diğeri biraz daha kaba ve uzun sakallı bu biraz korkmuş gibi bakıyordu, diğeri normal bakıyordu, son kalanda kızgın goril gibi bir yüzü vardı.

Ü

Üye silindi 58480

Ruyada kendinize buyu yapildigini gormek illa buyu yapilacak demek degildir. Arkanizdan is cevriliyor anlami daha yakindir. Kacak dovusuyorlar anlami vardir. Bunun getirisi olarak ta cok rahat arkanizdan konusulmus, iftira malzemesine donusturulmus vs olabilirsiniz.

Ruyanizda size buyu yapiliyorsa; bunun en genel, en hikmetli ve en kisisel gelisiminize katkisi en isabetli olacak mesaji da sudur :
Tehlike etrafinizda kol geziyor ve direnciniz artik dususe gecmis. Habercidir bu ve kendinizi olumlu yonde devralmazsaniz enerji boyutundan bir kader egrisi taslak ciziyor demek. KAder(zaten bellidir ama) size yazilmadan once beyaz bir sayfaya karalama taslak olarak cizilmeye baslar. Siz uyarilari bu karalama taslak uzerindeyken alirsiniz. O beyaz kagittaki ayni cizgilerin uzerinden gecildikce, taslak yirtilip atilamayacak anlam kazanmaya baslar ve kaderdeki tezahuru degistirilemez sekilde yasanacak demektir. KAder degismez ama milyonlarca olasiliktan hangileri artik elendi ve siz hangi olasiliklar arasinda kaldiniz ise, kainata karsi zayif zihnimiz o kalan olasiliklari artik download edip ruya yolu ile cozumleyebilecek hale geliyor. Gucumuz sadece bu kadarina yetiyor. Belki de 1 tik otesine gecenler de olabilir tabi.

Uyanirsaniz buyu tutmayacak anlami sadece sizi baglar. Onlari degil. Zanna ve vesveseye kapilip gitmemek icin zamaninda uyanmissiniz ve kendi payiniza kendi hayat durusunuzu yapmakla sorumlusunuz artik. Bu asamadasiniz. Ruya vazifesini yapmis ve kendine ozgu dille size ``deprem olacak`` demeye calisan ev hayvanlari gibi onlara ozgu lisan ile anlatmis.

Lilitschild

Kayıtlı Üye
Ruyada kendinize buyu yapildigini gormek illa buyu yapilacak demek degildir. Arkanizdan is cevriliyor anlami daha yakindir. Kacak dovusuyorlar anlami vardir. Bunun getirisi olarak ta cok rahat arkanizdan konusulmus, iftira malzemesine donusturulmus vs olabilirsiniz.

Ruyanizda size buyu yapiliyorsa; bunun en genel, en hikmetli ve en kisisel gelisiminize katkisi en isabetli olacak mesaji da sudur :
Tehlike etrafinizda kol geziyor ve direnciniz artik dususe gecmis. Habercidir bu ve kendinizi olumlu yonde devralmazsaniz enerji boyutundan bir kader egrisi taslak ciziyor demek. KAder(zaten bellidir ama) size yazilmadan once beyaz bir sayfaya karalama taslak olarak cizilmeye baslar. Siz uyarilari bu karalama taslak uzerindeyken alirsiniz. O beyaz kagittaki ayni cizgilerin uzerinden gecildikce, taslak yirtilip atilamayacak anlam kazanmaya baslar ve kaderdeki tezahuru degistirilemez sekilde yasanacak demektir. KAder degismez ama milyonlarca olasiliktan hangileri artik elendi ve siz hangi olasiliklar arasinda kaldiniz ise, kainata karsi zayif zihnimiz o kalan olasiliklari artik download edip ruya yolu ile cozumleyebilecek hale geliyor. Gucumuz sadece bu kadarina yetiyor. Belki de 1 tik otesine gecenler de olabilir tabi.

Uyanirsaniz buyu tutmayacak anlami sadece sizi baglar. Onlari degil. Zanna ve vesveseye kapilip gitmemek icin zamaninda uyanmissiniz ve kendi payiniza kendi hayat durusunuzu yapmakla sorumlusunuz artik. Bu asamadasiniz. Ruya vazifesini yapmis ve kendine ozgu dille size ``deprem olacak`` demeye calisan ev hayvanlari gibi onlara ozgu lisan ile anlatmis.

Peki kaderimiz taslak halindeyken uyarıyı aldığımızda bu taslağı değiştirebilir miyiz ?

Uzun zaman sonra bu rüyada kendimi iyi hissettim genelde kabus görüyorum kabuslarimda tamamen insan bazli oluyor varlık değil, ama bu sefer ruyamda sanki zihnime sizamamislar gibi geldi kontrol bendeydi belki de zihnime sızamadiklari için uyanırsan bozulacak diye bir şey duydum.

Büyü yapsalar bile ne yapılabilir ki bozmak için illa bir şey yapmalı mıyım dua etmekten başka, sonuçta Allah istemese etki etmez gibi geliyor.

Ü

Üye silindi 58480

Peki kaderimiz taslak halindeyken uyarıyı aldığımızda bu taslağı değiştirebilir miyiz ?

Tabi ki. Zaten amac o.
Ruyalar neden genellikle tersine cikar ? Cunku ruyadaki cikmis senaryo ile gercek hayattaki mukaddimeler yani girdiler ve baslangiclar degistirilir ve seyir tamamen degisir.

Uyari amaclidir ruyalar. Uyari nedir ? Oyle yaparsan bak boyle olur demektir. Quantum ruya dili ile hali hazirdaki mukaddimelerin kotu sonuc verdigini haver verir. Siz mukaddimeleri degistirir ve neticeleri degistirirsiniz. Zamanda yolculuk yapmis gibi olursunuz ruya boyutunda. ve zaman hala varken isleri duzeltirsiniz.

Lilitschild

Kayıtlı Üye
Tabi ki. Zaten amac o.
Ruyalar neden genellikle tersine cikar ? Cunku ruyadaki cikmis senaryo ile gercek hayattaki mukaddimeler yani girdiler ve baslangiclar degistirilir ve seyir tamamen degisir.

Uyari amaclidir ruyalar. Uyari nedir ? Oyle yaparsan bak boyle olur demektir. Quantum ruya dili ile hali hazirdaki mukaddimelerin kotu sonuc verdigini haver verir. Siz mukaddimeleri degistirir ve neticeleri degistirirsiniz. Zamanda yolculuk yapmis gibi olursunuz ruya boyutunda. ve zaman hala varken isleri duzeltirsiniz.
Rüya defteri tutmak bana şuan mantıklı gelmeye başladı

Ü

Üye silindi 58480

Tabi ki mantiklidir. Ruya defteri olmazsa olmaz bir ilimdir. ilimdir diyorum. defter tutmak bile ilimdir.
Deftere tarih atmak gerekir. tarihin hangi gune denk geldigini gormek gerekir. Uyku oncesi ne yediginizi, hangi ruhsal halde oldugunuzu bile ruya gecesi oncesinde gunlugunuze yazmalisiniz. Ruya defteri tutmak icin gunluk tutmak bile ilimde anahtar hukmundedir.

Boylece 100 tane sadik ruyaniz oldugunda, size ozel ruya kanalinin hangi gunde, gecenin hangi saatinde, nasil bir ruh halinde ve hangi gidalari tuketirseniz veya tuketmezseniz veya aclik tokluk oraninizi ne sekilde belirlerseniz ruyalar alemini en iyi sekilde kusatabildiginiz.

Sadik ruyalarin olusmasi icin kisiye ozel kozmik sartlarin olusmasi gerekir. Kisi bunu deneyerek zamanla bulabilir. Kisinin de kendi ic dunyasini alici haline getirebilmesi ayriyetten gerekir. Herkesin sifresi ve ote aleme acilis kodu farklidir.

Ruya defteri olmazsa olmazdir. Insan anilarini unutmaz ama ruyalarini 1 dakika icinde unutur. Bu yuzden defterden ziyade ses kaydi alinarak uyanir uzanmaz ruyanin ozet gecilmesi daha etkili olur.