Rüyada büyü yapmak

ismilazımolmayan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba size gördüğüm bir rüyayı anlatmak istiyorum ve sizden yorum bekliyorum rüyamda bir odada oturuyorum ve karşımda bir kadın var fakat saçları yüzünü kapatıyor yüzünü göremiyorum iyi niyetle bi büyü yaptırmak için orda bulunuyorum bi çifti birleştirmek için yerde siyah bi çember var kadın bi ucunda ben diğer ucundayım ortada da bir keçi var kadına büyüyü tamamlamaması gerektiğini söylüyorum bi olay var o olay netleşmesi gerekiyor ve kadın sürekli bi şeyler okuyor bana bu çiftin isimlerini annelerinin isimlerini babalarının isimlerini soruyor ben söylememem gerektiğini bildiğim halde söylüyorum kadın da bu isimleri bıçakla keçinin gözüne kazıyor ve bi anda kahkaha atarak kafasını kaldırıp bana bakıyor bi bakıyorum ki karşımda ki kişi büyüyü yapan kişi benim rüyadan pek çok kez uyanmaya çalıştım ama uyanamadım ve gerçekten derinden etkiledi beni bu olay fal bakıyordum artık bakmama kararı aldım lütfen cevaplarınızı bekliyorum yorumlarınızı merak ediyorum ve dikkate alıyorum
Işıkla kalın

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Öncelikle görmüş olduğunuz rüya "haberci" niteliğindedir. Rüyada bilincinizin açık olması, yapılan işlemin yanlış olduğunu bilmeniz ve uyanmak istemeniz bu rüyanın size bildiri amaçlı gösterildiğini işaret ediyor. Çevrenizde fiziki dünyaya anlık ya da kalıcı müdahalelerde bulunabilen biri var ve bu kişinin sizin üzerinizde oldukça büyük bir olumsuz etkisi mevcut. Ancak rüyada keçinin gözüne bazı şeylerin yazılması, kazınması, geçmiş zamanlarda birinin kalbini, benliğini büyük bir şekilde kırdığınızı gösteriyor. Bu kişinin adı ve yüzü sizin kalbinizde gizli.

Bilginize Saygılarımla.

ismilazımolmayan

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Öncelikle görmüş olduğunuz rüya "haberci" niteliğindedir. Rüyada bilincinizin açık olması, yapılan işlemin yanlış olduğunu bilmeniz ve uyanmak istemeniz bu rüyanın size bildiri amaçlı gösterildiğini işaret ediyor. Çevrenizde fiziki dünyaya anlık ya da kalıcı müdahalelerde bulunabilen biri var ve bu kişinin sizin üzerinizde oldukça büyük bir olumsuz etkisi mevcut. Ancak rüyada keçinin gözüne bazı şeylerin yazılması, kazınması, geçmiş zamanlarda birinin kalbini, benliğini büyük bir şekilde kırdığınızı gösteriyor. Bu kişinin adı ve yüzü sizin kalbinizde gizli.

Bilginize Saygılarımla.
Öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim müdahale eden kişi bir insan mı yoksa fizik ötesi bir varlık mı

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim müdahale eden kişi bir insan mı yoksa fizik ötesi bir varlık mı

Merhaba,
Fizik ötesi varlıklar insan yaşamlarına bu denli müdahale etmez ya da gerek duymazlar diyelim. Müdahalede bulunan kişi bir insan.

Bilginize Saygılarımla.