Rüya yorumu

Mela

Kayıtlı Üye
Merhabalar rüyamda eski sevgilim ile kardeşimin tatile gittiğini bende başka bir yerden onların yanına gitmeye çalışıyorum eski sevgilim ile kardeşimin arasında birşeyler olacak diye rüyamda çok korkuyorum sanırım bunun bir anlamı var mı?yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum sevgiler ??

Ü

Üye silindi 58480

KArdesiniz eski defterleri acabilir. Hepsi bu.

Eski sevgili, sevgilisi olan kisi icin, iliskinin suresinin dolduguna, hayatta bir ust lige cikacagi icin yalinlasmasi gerektigine isarettir.
Eski sevgili gormek, bitislerin dosyalandigi klasordur genellikle.

Sevgiliniz yoksa da bir birliktelige baslayacaginiz anlamina gelir.

Simdi ogrusel olarak okursak :
Eski sevgilinizi kardesinizle gormek, kardesiniz ile bir cikar catismasi yasayacaginizi gosteriyor.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Hayr olsun.
Kısa ve öz bir rüya aslında.
Manasıda çok kapalı değil.

Şimdi sevgiliniz var mı yok mu bilmiyorum ama sevgili görmüşseniz, yine sevgili derecesinde bir menfaat (yeni bir sevgili), yeni bir başlangıç elde edebilirsiniz. Ve mevcutta olan yada olacak olan sevgilinizin ailenizle tanışıp (kardeşiniz aileyi temsil ediyor) kaynaşacağına, hemhal olacağına işarettir. Nacizane analizim bu yönde.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Haneden birinin, sizin önemsediğiniz hane dışında ki biriyle bir yere gitmesi pek hayra alamet değildir. Eski sevgilinizin ailesinden yakın zamanda birinci derece bir yakını vefat edecek. Hane içerisinden birinin yakın zamanda sizinle bir münakaşası olmuş ve bu durumdan dolayı üzgün. Çevrenize karşı kalp gözünüz kapalı ve bu sizi olumsuz etkiliyor. Bunun etkilerinin sizde farkındasınız.

Bilginize Saygılarımla.

Mela

Kayıtlı Üye
Tüm yorumlar için çok teşekkür ediyorum Sevgilerimle ??