Rüya İçindeyken Daha Önce Gördüğüm Rüyaları Hatırlayabiliyorum

Black crystal

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar başlıkta da yazdığım gibi rüya İçindeyken daha önce gördüğüm rüyaları hatırlayabiliyorum. Bu olay çok yeni olmaya başladı(hatırladığım kadarıyla 2 kere yaşadım ikisinde bu ay içinde oldu. ) İlk rüyamda rüyayı çok hatırlamasamda insanların resimleri olduğu bir listeyi bakıyordum ve sonra orada olan bir kişi çok tanıdık geldi. Sonra birden bunu başka bir rüyada gördüğümü hatırladım o rüyayı her detayı ile bu hissi şöyle anlatabilirim sanki tarih kitabında bir olaya baktığınızda o olayı siz yaşamışsınız gibi. İkinci olduğunda ise gördüğüm rüya ilk gördüğüm rüyanın devamıydı ilk gördüğüm rüyayı tamamen hatırlıyordum. Şu an hiç bir şey hatırlamasam da bunları yazmamın amacı lucid rüya yapan kişiler varsa eğer aranızda benim teorime göre rüyalarınızın içinde gördüğünüz her rüya saniyeler içinde ulaşabiliyorsunuz. Unuttuğunuz veya var olduğunu bilmediklerini bile. Uyandıktan sonra büyük kısmını unutucaksınız büyük ihtimalle ama önemli kısmını aklımda tutarak bir çok şey öğrenebilrsiniz. Yazımı okuduğumuz için teşekkürler.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Rüya içinde başka rüyayı hatırladığım oluyor benim de ama o rüyayı gerçek bir olay gibi düşünüyorum, uyanınca hepsinin rüya olduğunu anlıyorum, neden bilmiyorum.