Reiki...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Morgana

Kayıtlı Üye
Konuyu doğru yere açıp açmadığımdan emin değilim:) yanlış yere açtıysam özür dilerim. Kendime verdiğim bir söz var. Ve tanımadığım 25 kişiye düzenli olarak şifa göndericem değişik yerlerden... Yer çok da önemli değil. ama mutlaka ihtiyacı olan birileri vardır diye düşündüm. bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim:)

Elfangel

Kayıtlı Üye
Öncelikle yönetimle görüşmeniz gerekiyor bu konuda. Yönetimin izni olmadan kişisel uygulamalara izin verilmiyor.
İyi forumlar...

Morgana

Kayıtlı Üye
bunu bilmiyordum:) yanlış birşey yaptıysam bunu silerlerse sevinirim:)

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Ya şifa derken ben reiki almayı düşünüyorum bi öneriniz varmı nasıl olur nerde bulunur bunun kursları falan bu konu hakkında bi kitap okudum ama deneyimi olan birine sormak başka bişey tabi.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Ya şifa derken ben reiki almayı düşünüyorum bi öneriniz varmı nasıl olur nerde bulunur bunun kursları falan bu konu hakkında bi kitap okudum ama deneyimi olan birine sormak başka bişey tabi.

Benim önerim şu olabilir : Reiki okumakla olmuyor , uygulanılıyor ...İnisye olduktan sonra sembolleri çizerek tarafınızdan kullanılabilir bir enerjidir , kötüye kullanılmaz isteseniz de ... Siz hazır olduğunuz zaman Reiki sizi bulur :)
Biraz daha araştırsanız dikkat çekmeye başlarsınız , neden olmasın :)
Nerde ve nasıl bulunur değil de , nedir diye araştırın
Sevgiler

Morgana

Kayıtlı Üye
öyleyse evrene bu mesajınızı iletin:) yani reikiyi araştırarak başlayın buna. isteyin gerçekten isteyin niyetlenin. ben reikinin bi merkeze gidipte marketten ekmek alınır gibi alınmasına karşıyım. tabiki merkezlerden de alınabilir çok iyi yerler var:) ama beklemek doğru insanı doğru zamanı bulmak daha doğrusu reikinin sizi bulmasını beklemek en iyisi:) reiki kendi şifacılarını seçer bir bakıma:) merak ettiğiniz ne varsa gerek ben gerekse buradaki arkadaşlar yardımcı olurlar her zaman diye düşünüyorum:)

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Konuyu doğru yere açıp açmadığımdan emin değilim:) yanlış yere açtıysam özür dilerim. Kendime verdiğim bir söz var. Ve tanımadığım 25 kişiye düzenli olarak şifa göndericem değişik yerlerden... Yer çok da önemli değil. ama mutlaka ihtiyacı olan birileri vardır diye düşündüm. bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim:)

Bu tip durumlarda şu şekilde de çalışabilirsiniz "evrende ihtiyacı olan ve talep eden herhangi bir varlık tarafından kullanılmak üzere reiki gönderiyorum, talep olmaması durumunda reiki toprak anaya aksın" diye veya benzer niyetlerle istediğiniz kadar reiki gönderebilirsiniz.

Tüm dünyada Reiki-2 ve 3'ler hergün kendi ülkelerinin yerel saati ile 22:00'de kendi ülkelerine ve Japonya Tokyo yerel saati ile saat 23:00'de de dünyaya Reiki gönderirler. Bu çalışmaya katılabilen tüm kişiler katılır standarda bağlanmış bir çalışmadır.
Syg.

Not: Reiki Hocanız bu konuda sizi bilgilendirmiş olmalı unutuldu ise de sorarsanız söyleyecektir.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye

Bulunduğunuz şehirde mutlaka vardır. Öğrenci hazır olduğunda olay gerçekleşir merak etmeyin. :)

Nette de arama yapabilirsiniz bulunduğunuz şehir için, dernekler de olabilir yaşam enerjisi derneği, reiki derneği gibi. Şu an çok yaygın.
Syg.

origanum

Yönetici
Sayın Morgana,
Sitemizde şifayı ben veriyorum talep eden üyelere zaten. Dışarıdan yardım kabul etmiyorum. Site aracılığı ile tanımadığımız kimselerin üyelere herhangi bir enerji çalışması yapmasına sıcak bakmıyoruz. Çevrenizde yardımınızı isteyecek birileri vardır mutlaka, izinlerini alarak onlara yardımcı olabilirsiniz.

Sayın Darkkingo11,
Reiki derken Usui Reiki almak için piyasayı araştırdığınızda içinizin ısındığı bir ustadan yüzyüze uyumlama alabilirsiniz, bazı yerlerde uzaktan veriliyor ama ben buna sıcak bakmıyorum. Eğitim birebir ve kişiye özel olmalı, usta ebediyen size destek vermeli. Kundalini Reikiye uzaktan uyumlanabilir, şu sıralar yeni öğrenci almıyorum, size bu konuda yardımcı olamayacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...