Pyrokinezi

relaydean

Kayıtlı Üye
Pyrokineziye başlamak istiyorum. Ancak izlemem gereken aşamaları tam olarak bilmiyorum. Örneğin farkındalık gibi bir kavramla karşılaştım, fakat tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ya da nasıl yapmam gerektiğini. Ayrıca enerji konrtolüyle de karşılaştım. Kısacası; izlemem gereken aşamaları ve o aşamalarda ne yapmam gerektiğini anlatabilir misiniz?

Ü

Üye silindi 55028

Enerji kontrolü ve farkındalıltan ne kast ediyorsunuz.Bu konu hakkında ne okudunuz?

relaydean

Kayıtlı Üye
Kavramlar tan olarak açıklanmamış, sadece adından bahsedilmişti. Enerji kontrölu ile ilgili hatırladığım tek şey o olmadan telekinezi yapamayacağımızdı.

Ü

Üye silindi 55028

Kendimce yol gösterirsem.
İlk önce imajinasyon çalış.Örneğin gözünü kapa ve siyah olan her yeri kırmızı düşün sonra renkleri değiştir.Bunlara alışınca zihninde üçgen dörtgen canlandır.Sonra bu işlemi gözün açık yapmaya çalışmalısın.
İmajinasyon bittikten sonra temel kaynak bulmalısın.Youtube da pyrokinesis videoları var.Bunlardan birinde kibrit yakıp avcunu kapatarak ateşi söndürmeye çalışıyor videodaki kişi.Burda önemli olan senin kendi enerjine uygun teknikler elde etmen.Her birey farklı bilgi birikimine sahip olduğu için yorumu tekniği farklı olacaktır.
Avcumuzu kapatarak ateşi söndürmeyi şöyle kullanabiliriz.Başın ağrıyorsa beyninin yandığını ve avcunu kapatarak o ateşi söndürdüğünü düşün ,söndürürsen başım ağrısı geçebilir.Aslında bu kişide placebo etkisidir.Bu şekilde kendini geliştirmelisin.