Psişiklerde enerji hırsızlığı

gümüş

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aklıma takılan bir soru var yardımlarınızı rica edeceğim
psişik-paranormal-veya yetenek sahibi diyebileceğimiz kişilerin fal, bakım, yahut türevi eylemlerlerde bakılan kişinin bilinçli ya da bilinçsiz enerjisini sömürmesi gibi bir olasılık var mı? varsa bu ne sebepten olur? etkisinden nasıl kurtulunur?

TheDarkLord

Banlı Kullanıcı
İş
Dark Magician
İnsan beyninin özelliklerinde hükmetme vardır.
Siz istesenizde istemesenizde beyninizle bir kişiye hükmedebilirsiniz.
Avatar denen hindu ermişleri beyin gücünü çokca kullanarak elementlere bile hükmedebilir.
Cia mossad gibi kuruluşlar çokca psişik deney ve saldırı yapıp enerji hırsızlığında bulunurlar.

PATCH

Kayıtlı Üye
Psişik vampirlik olabilir mi?
Psişik vampirler istemeden yapabilirler bunu. Yani daha sonra küçük çaplı baş ağrıları olabiliyor. Kendinizi halsiz hissedebilirsiniz.
Lunarkinezi de enerji emme tekniği vardı. Ama o teknik için size temas etmesi gerek.
Umarım yardımcı olmuşumdur.
İyi forumlar... :D

gümüş

Kayıtlı Üye
ne olduğunu bilmiyorum ama temassız karsıdan kime fal okudu ise tükendi resmen sadece kendime kapan komutu verdim- kapanıp kapanmadığımı bilmiyorum bu kez o bana agırlık çöktü dedi ama ilgisi vardır yoktur bir şey diyemem- ben o saatir bu vakte kadar ancak kendime geldim resmen pil bitti gibiydim az öncesine kadar şarja yatmış gibi oldum anca tazelendim. öyle bişiydi ise hrrr çok kızdım ama:oops::oops::oops:

PATCH

Kayıtlı Üye
Belkide psişik vampirsindir. İstemeden yapmış olabilirsin. Yani bunu düzeltemezsin. Umarım bir daha olmaz. :D
İyi forumlarr... :biggrinjester:

gümüş

Kayıtlı Üye
Yanlış anlama oldu

ben kurbanlardanım )

AJA

Elit Üye
Falı bakan kişinin ne aracılığıyla baktığına da bağlı olabilir mi ? Eğer varlık aracılığı ile bakıyorsa enerjiniz çalınmışta olabilir.Yada bakan kişi bilinçli yada bilinçsiz enerjisinizi çekmiştir.Fal bakılırken zaten kişi arasında bi enerji akımı oluyor .Negatifse sizin durumunuz yaşanmıştır sevgili gümüş :) Bir daha korunma yaptıktan sonra girin içeri :D Yada baştan uyarın hırsızlık yapma çarparım diye :D

asterix

Kayıtlı Üye
Fal bakan kişide eğer bu yönde bir eğilim varsa ( bence çok kişide var ) bu çok daha güçlü bir biçimde enerjinizin emilmesine yol açmış olabilir,aslında bu enerji emme olayı çok yaygın ve pozitif spritüel çalışma yapmaya çalışanlardan fazla miktarda yapıldığına inanıyorum amaçda o kişiyi vermsiz halde tutmak,çabalarında geri bırrakmak kişinin kendi bilinçaltı ve egosuda bu çabaları engellemek için direnç göstermek için dikkat dağıtıcı şeyler yönlendirmeler yapabilir,bir de adi hırsızlar var onlar kendi enerji eksikliklerini etraftab toplamaya çalışıyorlar,bazı kişilerin bu nerjiyi kendinde toplayarak bedensiz negatif varlıklara aktardıklarını aktardım yani o varlığa çalışıyorlar bilinçli yada bilinçsiz olarak,auramızda delik oluşturacak maddelerdende uzak durmak lazım.Yakınlarımızın,arkadaşlarımızın yada kendine acındıranların da bir nevi enerji maniplasyonu yapmaya çalıştıklarını unutmamak lazım.

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Psişikler insanlara doğuştan verilmiş güçlerdir .
Bunun sömürülmesi söz konusu değildir .
Yada açıklık getirerlim .
Çalınması söz konusu değildir .
Ancak siz kendi kendinizi sömürmüyorsanız ...

PATCH

Kayıtlı Üye
Psişikler insanlara doğuştan verilmiş güçlerdir .
Bunun sömürülmesi söz konusu değildir .
Yada açıklık getirerlim .
Çalınması söz konusu değildir .
Ancak siz kendi kendinizi sömürmüyorsanız ...
Ama onun psişik yeteneğini emmemiş. Daha dikkatli olun lütfen.
İyi forumlar...

kıvep

Banlı Kullanıcı
Fal bakılırken bakımı yapan kişinin enerjisi harcanır. Bir kişinin enerjisini almak psişik vampirlik altındaki konularda yazıyor

codzombi

Kayıtlı Üye
ajanın dediklerine katılmakla birlikte karşındakinin bilinaltı çok etkili . Bide varlıkla çalışanlar var durum vahim . Bazıları bilerek bu durumu yapıyor korunmalı oldugunuzda sacmalıyolar yasadım bu durumu :D ölümüne sallıyolar. korumalı tılsım takarsanız arabızdaki bağı sıfırlar . Bir öyle deneyin

fnguler

Kayıtlı Üye
Birkaç yerde okuduğum kadarıyla--
Psişik vampir diye nitelendirdiğimiz insanlar auralarındaki enerji üretme mekanizmasının sorunlu olmasından ve enerjilerini kendileri üretememelerinden dolayı, farkında olarak veya olmayarak başkalarının auralarındaki enerjiyi kaba bir tabirle sömürürler -afedersiniz-. Bu insanların auralarındaki enerjiyi çektikleri kişide de sonradan enerji üretememe sorunu olma tehlikesi de varmış. Kişi -psişik vampir olan- kalabalık ortamlarda olmadığı sürece kendini yalnız ve değersiz, enerjisi çekilmiş hissedermiş.
--bildiklerim bunlar. Ancak doğruluğu konusunda emin değilim.

BaLam

Kayıtlı Üye
Psişik vampirler , sadece temasla enerjinizi çekmezler.Bazıları bilerek bunlara başvurduğu için bunu imajine gücü yüksek olan kişiler ,enerjilerni kontrol edebildikleri için okadarda zor değil.Psişik korunma çalışmaları yaparaktan, korunma baloncugu olsun, auranızı güçlendirme olsun bunlar onlar karşısında etkili olur.Çevrenizdeki olumsuz düşünen , negatif enerji sahibi olan insanlarda enerjinizi emer.Psişik korunma şarttır.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar aklıma takılan bir soru var yardımlarınızı rica edeceğim
psişik-paranormal-veya yetenek sahibi diyebileceğimiz kişilerin fal, bakım, yahut türevi eylemlerlerde bakılan kişinin bilinçli ya da bilinçsiz enerjisini sömürmesi gibi bir olasılık var mı? varsa bu ne sebepten olur? etkisinden nasıl kurtulunur?
Fal başlı başına enerji alış verişi olduğundan bu doğal bir durum. En uzmanı bile etkilenir, az ya da çok.
Psişik vampirlik bir yana, negatif tesirleri virüs gibi düşünebiliriz. Bu virüsler düşünce hızıyla yayılır, virüsü taşıyan (yaratan) kişilerin enerji bedenleri veya enerji yönledirme gücüne göre de (istemli veya istemsiz) bu virüslerin etki alanı ve geçerlilik süresi değişebilir.
Genel olarak sinir, kin, haset ve nefret kökenli virüsler 2 ila 8 saat mekanların içinde etkili olarak asılı kalabilir. Mekanlarda ek koruyucu yöntemler ve/veya pozitif enerji odakları varsa bunlar oluştuğu gibi yok olabilir.
Ne yazık ki bunlar gerçekten virüs gibidir ve insandan insana varlıktan varlığa da aktarılabilir. Zavallı hayvanlar genelde bunu yaymaz, absorbe eder ve hastalanabilirler.
Bazı insanlar da tıpkı hayvanlar gibi, sanki tüm dünyanın negatifini temizleyecek bir elektrikli süpürge gibi olabilir. Bunun için kök, solar ve tepe çakralarının dengelenmesi, güçlendirilmesi faydalı olabilir.
Bunun yanı sıra, sirke, tuz, su, tütsü, buhur, masaj, ışık gibi donanımlar da negatif tesirleri atlatmaya yardımcıdırlar.
Konu aslında çok basit gibi görünüp küçümsense de çok yaygındır, çok çeşitlidir.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Algınlarınız herşeye açık olabilir mi ? Ben zihnimde bir siyah kapı canlandırıyorum zihnimi bir oda gibi düşünüyorum o odada herşey var sadece bir siyah kapı var negatif enerjilere negatif etkenlere ve şeytani tüm varlıklara karşı bir siyah kapı i.. O kapıyı sadece gozlerimle bakarak kapatıyor kilitliyor ustune birde beyaz perde çekiyorum.. Uzun zamandır hiç yapmadım cunku kapım hala kapalı istemeden açıldığında bi anda açılmış siyah kapı goruntusu geliyor ve tekrar kapatıyorm.. Siz eminimki bu işi kokaylıkla halledeceksiniz..

fnguler

Kayıtlı Üye
Birkaç yerde okuduğum kadarıyla--
Psişik vampir diye nitelendirdiğimiz insanlar auralarındaki enerji üretme mekanizmasının sorunlu olmasından ve enerjilerini kendileri üretememelerinden dolayı, farkında olarak veya olmayarak başkalarının auralarındaki enerjiyi kaba bir tabirle sömürürler -afedersiniz-. Bu insanların auralarındaki enerjiyi çektikleri kişide de sonradan enerji üretememe sorunu olma tehlikesi de varmış. Kişi -psişik vampir olan- kalabalık ortamlarda olmadığı sürece kendini yalnız ve değersiz, enerjisi çekilmiş hissedermiş.
--bildiklerim bunlar. Ancak doğruluğu konusunda emin değilim.
Aura ne alaka bilemedim... Hara diyecektim. Forumda yeniyim, düzenleme bölümü var mı bilmiyorum, varsa da bulamadım.. Afedersiniz..