Psişik savaş hakkında

BilinmeyenX

Kayıtlı Üye
Bir süredir cevabını arıyorum psişik savaş kimlere karşı olacak? Ne zaman? Sadece psişik insanlar mi görebilir yardım edin!!!! Lütfen

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Anket kısmını yanlışlıkla mı açtınız? Sorular öyle gibi. Psişik savaşın ne olduğunu falan bilmiyorum ama geçen hafta tam klimanın takılı olduğu yerde tavandan alev mavisi, elektrik mavisi bir tonda çok keskin ve hızlı yayılan bir ışık çarpması gördüm baya tavanda yayıldı tam odadan çıkarken göz ucuyla gördüm ve klima patladı sandım zaten üstüne bebeğim çok korkmuş halde ağlayarak uyandı tam tepesinde oldu bu olay. Uzun süre susturamadım. Burdan pembe pelerine anlattım o da sizin sorunuza cevap olabilecek bir açıklama yaptı neden bizim evimizde neden bebeğin üstünde ve neden görebildim hiç fikrim yok o günden beri dua edip bebeğin her tarafına elimi gezdiriyorum. Bazı yerlerde böyle şeyler oluyormuş bu aralar. Pelerin bir gelsin kendi açıklar.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Savaş derken nasıl bir savaşı kastediyorsunuz?
Resmiyete dökülmüş olanın dışında zaten asırlardır süregelen küçük-büyük psişik savaşlar-etkileşimler

Hassas yapıdaki kişiler, belirli bir temele-seviyeye sahip kişiler bunları hissediyor hatta maruz kalıyor. Bunların dışında ise daha büyük savaşlar olacak, resmiyete de dökülecek fakat şu zaman olacak, şu tarih aralığında olacak diyemem tabi ki.

Lian

Kayıtlı Üye
Son zamanlarda insanların üzerinde daha fazla etli etmeye başladı. Olan olaylardan dolayı bizdemi etkileniyoruz yoksa bu konulara dahil olmayan insanları da hedef almayamı başladılar açıkçası bilmiyorum. Foruma girmeden 5 dakika önce bu konu hakkında tartışıyorduk tam üstüne geldi konu. Birkaç gün önce ufak bir saldırı oldu küçük bir parazitti ama aynı anda birden fazlasına maruz kalınca. Çalışmayı bıralmak zorunda kaldım.

BilinmeyenX

Kayıtlı Üye
Cevabınız için teşekür ederim.evet ilk konu acışım olduğu için yanlışlıkla anket açtım:)

BilinmeyenX

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum ama yellow spirit ve bazıları fade mir de aynı konuya değiniyo.?

Youtube kanalarındada psişik savaş var diyolar.ve reptalian adı verilen bir varlık bize karşı negatif enerji saçıyomuş.Bu konu hakkında bilginiz olduğunu düşünüyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim:)

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bilmiyorum ama yellow spirit ve bazıları fade mir de aynı konuya değiniyo.������

Youtube kanalarındada psişik savaş var diyolar.ve reptalian adı verilen bir varlık bize karşı negatif enerji saçıyomuş.Bu konu hakkında bilginiz olduğunu düşünüyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim:)

Bu konuyu güncel tutmak adına yazıyorum
Bende merak ediyorum bilgisi olan var mı acaba?

fako

Kayıtlı Üye
Zaten var ve devam etmekte. Görü yeteneği olan bir çok üye bu savaşı ve aşamalarını geçmiş zamanlarda dile getirdi. Benimde bu konu hakkında açtığım konular ve tanık olduğum bir takım durumlar mevcut. Cevap almış ve sorularımı giderip, gerekli kişilerdende yorumlar alarak bahsi geçen konularım arşiv kısmına taşındı. Tanık olanlar yanlız değilsiniz, merak edenler; evet sürüyor.

Ü

Üye silindi 58480

Psisik savas su an tum hizi ile deviyor. Hatta Psisik savascilar yetirtiren devlet kurumlari var.

Metafizik istihbarat saglayip psikolojik ustunluk yakalayarak 5 adim otesinin tehtidini kestirip, masaya algilari bloklayan bir proje getirerek diplomasi zaferine sartlanmis derin devletler var. Bi tanesi de biziz artik .
Bu iyi tarafidir, daha karanlik tarafi da elbette ki buyu ve sihir ile devlet adamlarinin algilarini bloklayarak belli gundem konularina karsi unutkan, ihmalkar veya farkli bir siyasi politika izlemesi sureti ile ulkeleri kismen de olsa kontrol etmek veya kalkinmasina kostek olmaktir. Psisik suikastler direk te olabilir, indirekt te.

Uluslar arasi adil hukuk diye birsey asla olmadi tarih sahnesinde. Basi ceken medeniyetin yaptirimlari oldu. Dunyaya hukmeden Hz. Suleyman bile dunya hayatinin maiyetini bildigi icin psisik istihbarati sonuna kadar kullanmistir. Seytanlari ve seytani odaklari degistirmeye calismamis ama akillarini ledun ilimleri ile baglamistir. Buyu ile degil tabi, buyu asil leduni ilimlerin kategorisinde sadece bir tane mustakil ilimlerden bir tanesidir.

asterix

Kayıtlı Üye
Savaşın az zkısmı savaş bir kısmı soğuk savaş çoğuda pasşik savaş bence bu hep böyle olmuş tarihte ve bu yüzden dünyayı batırmışlar bir kaç kez ,

Dünya üzerinde fizik planda olan şeyler (savaş dahil ) görünmeyen alemde olanların fiziğe yansımış olan az bir kısmı sadece.

sıdıf

Kayıtlı Üye
çok az bir kitle düşüncem nasıl haberdar olabiliyorsunuz

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
psişik savaş aslında psişik yetenekleri kullanmaylada alakalı bir durum bence bahsedilen kadar büyük savaşı çıkarabilecek kişiler varmı ülkede chi masterlar felan ? ustalaşan varmıdır o ayrı bir soru

sıdıf

Kayıtlı Üye
Chi masterların şu zamandaki gelişmiş silahlara ve bombalara ulaşabileceğini sanmıyorum eski yıllar olsaydı olabilirdi

NoRules

Kayıtlı Üye
herkes bir şey söylüyor, her kafadan bir ses çıkıyor. Elbette büyük çoğunluğu ihtimallerden ibaret. Bu tip bir savaş her zaman oluyor söylendiği gibi. Fakat bana göre bütün insanlığı aynı anda ve büyük ölçüde etkileyecek bir psişik savaş olacak. Büyük bir savaş ki, bu savaşın, dünya devletlerinin de gizli gündemlerinde olduğu ve yine dünya devletlerinin karşılıklı savaşlarıyla iç içe yaşanacağı görüşündeyim.

FurkanTsdmr

Kayıtlı Üye
Anket kısmını yanlışlıkla mı açtınız? Sorular öyle gibi. Psişik savaşın ne olduğunu falan bilmiyorum ama geçen hafta tam klimanın takılı olduğu yerde tavandan alev mavisi, elektrik mavisi bir tonda çok keskin ve hızlı yayılan bir ışık çarpması gördüm baya tavanda yayıldı tam odadan çıkarken göz ucuyla gördüm ve klima patladı sandım zaten üstüne bebeğim çok korkmuş halde ağlayarak uyandı tam tepesinde oldu bu olay. Uzun süre susturamadım. Burdan pembe pelerine anlattım o da sizin sorunuza cevap olabilecek bir açıklama yaptı neden bizim evimizde neden bebeğin üstünde ve neden görebildim hiç fikrim yok o günden beri dua edip bebeğin her tarafına elimi gezdiriyorum. Bazı yerlerde böyle şeyler oluyormuş bu aralar. Pelerin bir gelsin kendi açıklar.
Pelerin kimdir söyleyebilir misin iletişime geçebilir miyim onunla bana yardımcı olur gibi hissettim

Aisling

Kayıtlı Üye
Yorumlardan biri dikkatimi çektiği için konuyu güncele taşıyorum.
Üzerinden biraz zaman geçti fakat, odamdayken bir kaç saniyede hızla odadan gelip geçen mavi-beyaz bi elektrik akımı gördüm.
O gün, sinirli ve gergindim. Şimdide, tıpkı o zamandaki gibi iç huzursuzluğum yükseliyor. Gelgitler yaşıyorum.
Geçen ayın yirmi birindede, gök yüzünde yalnızca bir kaç saniyede bir belirip kaybolan beyaz - gümüş rengi bir ışık hüzmesi vardı. Sokakta birden gözüme takıldı. Şaşırıp duraksadım ve ayağım kopmuş bi kaldırım taşına takıldı...
Ne yapabilirim? Şok geçirmiştim.
Sabit duruyordu. Hareketsiz.
Dükkana girip çıktığımda bu kez bir daha hiç görünmedi.

Ü

Üye silindi 58480

Herşey önce nefs ve vicdan arasında gidip gelen kapalı bir kutuda başlar. Burası kulistir. Burda çocukluk bitene kadar pek bişey anlamayız.

Sonra kulisten çıkıp sonsuz kalabalıktaki kozmos seyircisinin önüne çıkarsınız. Nefsiniz cinnilerle anlaşma yapar, vicdanınız da meleklerle ve diğer ruhanilerle.

Ve psișik savașımız daha geniş çapta daha yüksek yerlerden destek ala ala devam eder.

Psișik savaş tüm savaşların istihbaratını oluşturur.
1. Ve 2. Dünya savaşları tamamen psișik kışkırtmalar dolayısı ile başlamıştır. Tüm tarih kitaplarında sudan bir sebep bahane gösterilse de, birileri artık savaş başlarsa yeni dünya düzeni bizim lehimize işleyecek kadar yol katettik dedi ve ilk tetiklemeyi yaparak savaşı çıkarttı.

Ü

Üye silindi 69724

Yorumlardan biri dikkatimi çektiği için konuyu güncele taşıyorum.
Üzerinden biraz zaman geçti fakat, odamdayken bir kaç saniyede hızla odadan gelip geçen mavi-beyaz bi elektrik akımı gördüm.
O gün, sinirli ve gergindim. Şimdide, tıpkı o zamandaki gibi iç huzursuzluğum yükseliyor. Gelgitler yaşıyorum.
Geçen ayın yirmi birindede, gök yüzünde yalnızca bir kaç saniyede bir belirip kaybolan beyaz - gümüş rengi bir ışık hüzmesi vardı. Sokakta birden gözüme takıldı. Şaşırıp duraksadım ve ayağım kopmuş bi kaldırım taşına takıldı...
Ne yapabilirim? Şok geçirmiştim.
Sabit duruyordu. Hareketsiz.
Dükkana girip çıktığımda bu kez bir daha hiç görünmedi.
Beyinde yaşanan bir olay sonrası şimşek çakması gibi durumlar olabiliyor.