Psişik saldırı ve korunma

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
merhaba gecmis olsun.
psişik saldirilar için ben genellikle beyaz bir küreye girdigimi duslerim.hatta hayali cizer ve icine adimimi atarim.genislwtir ve kodlarim.gündüz yapmişsam gece uyuyana kadar benimle kal.sevgi ve pozitif haricindeki tum enerjilerden beni uzak tut.buradan bana sadece sevgi girebilir,burdan da sadece sevgi cikabilir derim.psisik saldirilar,enerji vampirleri,vs.etkilidir.ardindan da ayna kurenin icine girdigimi imgelerim.ayna kureyide kodlarim.ayna kure geri yansitir.ayrica gun icinde hep şunlari soylerim ki cok etkilidir;
Ben güvendeyim ve korunuyorum,
Tüm zamanlarda,boyutlarda ve frekanslarda,
Şimdi ve daima.
Teşekkür ederim.
Bende müthiş işe yarıyor.Naçizane bir fikir olabilir.sevgiler.
Merhaba
Ben bu şekilde ayrıntılı düşünmemiştim. Öğrenmiş oldum ayna fikri de güzel çok teşekkürler Allah razı olsun

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Bir de şüphelendiğiniz ailenizden biri varsa ve o insan bu tarz ilimlere vakıf biri ise, o insandan gelecek her türlü negatifi nasıl kesebiliriz?

nohot

Kayıtlı Üye
Bir de şüphelendiğiniz ailenizden biri varsa ve o insan bu tarz ilimlere vakıf biri ise, o insandan gelecek her türlü negatifi nasıl kesebiliriz?
merhaba suphelendiğiniz ve adıni soyadini bildiginiz herhangi biri varsa;
"Alanımı...................
'ya kapatıyor ve mühürlüyorum."
diyebilirsiniz.Ben rahatsizlik duydugum ya da enerjisine guvenmedigim kisilere bunu yapiyorum.deneye de bilirsiniz.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
merhaba suphelendiğiniz ve adıni soyadini bildiginiz herhangi biri varsa;
"Alanımı...................
'ya kapatıyor ve mühürlüyorum."
diyebilirsiniz.Ben rahatsizlik duydugum ya da enerjisine guvenmedigim kisilere bunu yapiyorum.deneye de bilirsiniz.
Teşekkür ediyorum deneyeceğim