Psişik Güç İçin 1. Enokyan Anahtarı (Melek Dili)

Saint

Banlı Kullanıcı
Şeytanın kötü olduğunu düşünmüyorum.Allah'a inanıyorum.Ama şeytan da işini yapmaya çalışıyor.Allah istese onu da yok eder.Kuranı da okudum şeytanın ayetler kitabını da.Ayetler kitabında şeytanın amacı apaçık ortada .Bilgilenmek için okumanızı tavsiye ederim.
şeytanın nası kötü olmadıgını düsünebilirsin ama seytan senin icin düsmanım olarak düsünüyo

AJA

Elit Üye
Psişik kanallarınız açılıyorda diyebiliriz, bu yönde bir yatkınlık oluyor ve kendi farkındalığınızı yaşıyorsunuz.. Sitemizi biraz araştırırsanız bu konuda birçok yorum ve paylaşım mevcuttur oradan da bilgi sahibi olabilirsinizz.
Bunu okumak istiyorum fakat hiç yapmadım daha önce buna benzer birşeyi,bazı arkadaşlar yan etkisi oIdugunu yazmış, tereddütte kaldım bu durumda..Okumadan önce yapmam yada koruma almam gerekiyormu ? lütfen biraz daha açarmısınız konuyu kısaca? Teşekkür ederim.

şovalye

Banlı Kullanıcı
Melekler insanlara görünmezler. Ruhlar insanlara görünmezler. Melekler Allahın emri buyrugundadır ve tek ondan emir alır ona ibadet ederler. Nasıl bir mantıkdır ki meleklerden medet umula? Sizi kınıyorum...

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Okudum :D Sanki Okurken Birşeyler Hareket Ediyordu Salonda Korkarak Okudum Biraz :D ehehehe

andrah

Kayıtlı Üye
Arkadasım yazını içerisinde Allah adını kullandıgın için sana islami usulde cevap vermek istedim.Sanırım Muslumansın.Ben de muslumanım.Bu nedenle sana Kur'an-ı Kerim'de Araf Suresinde bulunan 11-14 ayetlerine bir bakmanı istiyorum.Yazdıgın olayla bir benzerliği var mı?Ben yazıda ekleyeceğim.Buradan da okuyabilirsin.
Kur'an-ı Kerim Araf Suresi(Elmalılı Hamdi Yazır Turkçe meali)
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]11 - Sizi yarattık, sonra size biçim verdik, sonra da meleklere: "Âdem'e secde edin" dedik; hepsi secde ettiler, yalnız İblis, secde edenlerden olmadı. [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]12 - (Allah) buyurdu: "Sana emrettiğim zaman, seni secde etmekten alıkoyan nedir?" (İblis): "Ben, dedi, ondan hayırlıyım; beni ateşten yarattın, onu çamurdan yarattın." [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]13 - (Allah) buyurdu: "Öyleyse oradan in, orada büyüklük taslamak senin haddin değildir. Çık, çünkü sen aşağılıklardansın." [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]14 - (İblis) dedi: (Bari) bana (insanların) tekrar diriltilecekleri güne kadar süre ver."
[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ve benim bildigim kadarıyla melekler nurdan yaratılmıslardır yani eger yukarıda yazılanları inkar etmezsen seytan apacık bir sekilde atesten yaratılmıstır.atesten yaratılan baska hangi varlıklar var?Cinler tabi ki.Seytan cinler taifesindendir ama su bakımdan sana katılıyorum.Seytan zamanında gercekten Allah'ın halis kullarında olmustur.Ama insan yaratılınca kıskanmıs ve isyan etmistir.[/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]
[/FONT]

Aslında şeytanın cin mi yoksa melek mi olduğunu anlamak için gerçekten sağlam bir arapcamız olması gerek bence çünkü arapcadan türkceye çevirilken,özelliklede Ku'ran ı Kerim gibi içi sanat dolu kitablarda farklılık mutlaka yaşanıyor.Bakınız zaten şeytanın melekmi cin olduğu konusunda din büyüklerimiz hala kararsız.(Ben farkında olmadan karar kıldılarsa o başka tabi )

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
hayır iblis meleklerin başıydı ama melek değildi cinni bir varlıktı o nurdan yaratılmamıştı dahası meleklerde olmayan bir çok huya sahipti kibir gurur gibi nurani varlıklarda olmayan duygular.

melekler nurdan iblis ateştendir.bizze topraktan aramızdaki fark işte buradan bile fark ediliyor

qralahmet01

Banlı Kullanıcı
Enokyanı Okuyabilirsinde

O enerji varmıki içinizde?

origanum

Yönetici
enokyan melek dili değildir , insanları şaşırtmayın.

Enokyan dilinin diğer adı melek dilidir sadece, gerçek meleklerle ilgisi olmadığını bu konudaki herkes bilir. Bilmeyenleri de bu sitede aydınlattık defalarca ama insanlar okumaya üşenince ortaya bu tip trajikomik mesajlar çıkıyor işte. Kilisenin etkisiyle o dönem irtibata geçtiği varlıklara melek demek durumunda kalınmıştır sadece başka bir şey söylemek cesaret isterdi. Bilen biliyordu önemli olan da buydu.
Zaten herkesin kullanmasına açık değil, özel inisiyesi var bunun.
Sitede de sadece bilgi amaçlı paylaşılmıştır.

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Şeytanın meleklerle ne alakası var? Hristiyanlık ve Musevilikte melektir iblis.
İslâmiyette meleklerin nurdan, cinlerin ateş ve rüzgardan yaratıldığı bildirilir.
Ve Kur'anda iblisin cinni olduğu, sonra Allah'ın cinnilerden Hz.Âdeme secde etmesini istediği, iblisin etmediği ve bu yüzden insanları yoldan çıkarma görevi aldığı, şeytan olduğu yazar.

Elbette diğer dinlere tâbî olan arkadaşlarımızın inancına saygı duyuyorum, iblisin melek olduğunu söyleyen müslüman arkadaşlarımıza ithaf bu.

Pemale

Kayıtlı Üye
Okurken sonlara geldiğimde ekran titredi çok korktum yaaa

semih_tigin

Kayıtlı Üye
zararlı bir uygulama değil gibi görünüyor neden tam tarif verilmemiş? benim gibi yeni başlayan arkadaşların çok işine yarardı tam tarif sayın urum.

benmuneccim

Kayıtlı Üye
Sevgili Urum, enokyan dilinde okunuşlarının farklı olduğunu biliyordum. Sesler ve titreşimlerden yararlanılıyor sanıyordum.En basitinden "...iad balata..." diye yazılıp "...yad behlehteh/ yad bahlahtah..." şeklinde okunduğunu biliyordum. Harflerin çeşitli vurguları ve yerine göre okunuşları yok mu? Yani asıl merak ettiğim: burada yazılanı düz bir şekilde okuyup niyet edilmesi mi doğru, yoksa bu konuda uzmanlaşan insanlar tarafından vurgulara ve seslere dikkat edilerek mi okunmalı?

Seyyahun

Kayıtlı Üye
Sayin Urum un paylasimi ,Ilk Enokyan anahtarinin Phonetic Alfabesi ile yazilmis halidir.
Enokyan Dilinde ki hali asagidaki gibidir ;

Ol sonf vorsg, goho Iad balt, lansh calz vonpho

sobra z-ol ror i ta Nazpad Graa ta Malprg Ds hol-q Qaa nothoa zimz Od commah ta nobloh zien

Soba thil gnonp prge aldi Od vrbs oboleh grsam Casarm ohorela caba pir Od zonrensg cab erm Iadnah Pilah farzm zurza adna Ds gono Iadpil Ds hom Od toh Soba Ipam

lu Ipamis Ds loholo vep zomd Poamal Od bogpa aai ta piap piamo-i od vaoan ZACARe c-a od ZAMRAM Odo cicle Qaa Zorge, Lap zirdo Noco MAD Hoath Iaida.

Saygilar.

Lucìfér1

Banlı Kullanıcı
Sayın Duma teşekkürler okuyum bi yazdıklarını ne olcak bakalım en son 13.anahtar gizli olanı ortaya çıkarmayı 3-4 kere okudum, birşey çıkmadı neyse kısmet sevgi ve ışıkla

epit

Kayıtlı Üye
şeytan hiç bir zaman melek olmadı . O bir Cinnidir Ürerler . hangi melek ürüyebiliyormus . Kuran-ı Kerimdede geçer.

enesuynk

Kayıtlı Üye
kitabu'l azazil 'e bakarsanız şeytan(iblis,azazil) hakkında daha çok bilginiz olabilir . saygılarımla

Lucìfér1

Banlı Kullanıcı
Syn epit şeytan cin değildir o tekdir o üremez, Syn enesuynk kitap vermiş ama ayetler kitapını okumanı tavsiye ederim orada hakkındaki herşey yazıyor
şeytan, iblis,azazil vb hepsi onun ismidir, Azazil kelimesi, Arapça kökenli bir sözcüktür.[1] Türkçe Şeytan anlamına gelmektedir ama azazil demondu heralde
ve benim ismim oda onun ismidir ve dediğim gibi üstte, Syn enes'in verdiği kitapla benim verdiğime bi göz atın anlarsınız o cin değildir. Ve peril'in dediği o teoride vardır tabi cennette en büyük, Başmelekti secde etmedi düştü derler onuda açıklıyor kitapda bir çok teori öne sürüyolar hepsi teoriden ibaret sadece, Sevgi ve ışıkla.