Psi ball renklendirme ne işe yarar?

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Psi ball yapabiliyorum ama şu renklendirme işinin ne özelliği var bilmiyorum. Açıklarsanız sevinirim :)

TheGreatPanGod

Kayıtlı Üye
Cinli çüklü sorulara bir sürü kişi yorum yapıyor ama kimse psi ball renklendirme soruma cevap vermiyor...ilginç :(
psiball renklendirme gibi bişi duymadım hiç bu zamana kadar ama sanırım odaklanmaya yönelik bişi olabilir daha kolay psiball'ı oluşturma açısından ve evet bu forumda herkes hacı hoca her boku bilirler cinlerle alakalı tak diye "üf cinler musallat olmuş" diyebilirler.Bizim gibileri bekle cevap verirler benim gibi.

Ü

Üye silindi 55028

https://www.gizlimabet.com/threads/renkler-ile-cakra-terapisi.12260/
Bu tarz renkler hakkında bilgiler var forumda onları bulabilirsiniz.Kullandığınız rengin özellikleri psiball'ada etki edecektir.Sarı ,beyaza göre daha yoğun olduğundan ikisi arasında sarsıcı güç olarak farklılık olacaktır.Kendinizde psiball deneyin farklı renkte veya hayvanlar üzerinde(psiball bir şey olmadığından şiddete girmez) deneyin.

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
psiball renklendirme gibi bişi duymadım hiç bu zamana kadar ama sanırım odaklanmaya yönelik bişi olabilir daha kolay psiball'ı oluşturma açısından ve evet bu forumda herkes hacı hoca her boku bilirler cinlerle alakalı tak diye "üf cinler musallat olmuş" diyebilirler.Bizim gibileri bekle cevap verirler benim gibi.
Teşekkür ederim :)

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye

KronoM

Kayıtlı Üye
Psi Ball belirginleştirme diye Videolar ve yazılar mevcuttu bazı Videolar vardı yoğunlaşıp uzaktaki nesneye fırlattma çalışması falan yapıyodu başarılı oluyodu ama videosu fake mi gerçek mi bilmem

Gecemsi

Kayıtlı Üye
Ay herkese tavsiye ederim. Eş dost akraba kim varsa herkes psi ball yapsın. Çok güzel bişiy. Odanın başından çekmecedeki kağıdı düşürüyom :)
Ben daha şifa için sordum.Kendime sifa, bağlara şifa verebilmek için.
Bişeyleri oynatmak için enejimi tüketmek istemem.Enerjim bana zor yetiyor :)

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Ben daha şifa için sordum.Kendime sifa, bağlara şifa verebilmek için.
Bişeyleri oynatmak için enejimi tüketmek istemem.Enerjim bana zor yetiyor :)
Beyaz bi ışık girip siyahlıkları geçirdiğini düşün. Wicca ve cadılar da çok işe yarayan bi çalışmadır : )) tecrübeyle sabit