Program

relaydean

Kayıtlı Üye
Bizdeki program kayıtlarını dönüştürmek için ihtiyacımız olan programları kenumize yüklememiz ne yaparsak mümkün olur?

dhardhar

Kayıtlı Üye
Yazdigindan hicbirsey anlasilmiyor dostum. Tekrar yazar misin

relaydean

Kayıtlı Üye
Bu 21 gün kuralı n kadar büyük değişiklikler için kullanılabilir

D

DAİMON

Kökten dönüştüremezsin. Anne karnında ete kemige büründüğün 9 ay 10 gün var. Sana işlemiş olan şeyler var. Gen diyorlar malumun.
Buna huy(mizaç) ile karakter diyoruz. Karakter nispeten değişir (6 yaşa kadar olan egitim çok önemli hatta 3 yaşa kadarki dönemi de ayrı konuşmak gerek) etkilenir ama huy kalır. Biliminsanları şimdi genlerle oyanayarak kahverengi gözlüyü mavi yapıyorlar ama inatçı kişilign ne olacak? . Ben iddia ediyorm asla değiştirilemez şeyler hep olacak. Bir insan sorumluluklardan kaçamaz. Sen eger bir yerlerde bir şeyler batırdıysan onun yan etkisi olur. Hokus pokus abrakadabra puff sihirle olacak iş degil. İstedikleri imkanları kullansınlar yine de patlak verir.
Hipnoz yöntemiyle çok küfreden birini tedavi ediyorlar. Adam söylemiyor ama bildigin çırpınıyor. Hatta zamanla yine ağzından kaçırıyorda. Akupunkturla kulagın bir bölgesini delice tokluk hissi oluşuyor ama bunu bile tam idare edemiyorlar belirli şartları yerine getirmek gerekiyor üstelik herkese de uygulanamıyor. Kaldı ki huy...
Zor. Bastırarak bir eşyler yapılıyor o da kişinin hayatını tehdit ede ede nereye kadar. İyi ligi nerede kötülügü nerede?
Ama geçmişten günümüze geleneksel egitim sisteminde bu vardı. Dayak, baskı vs bir etkinliği var ama sonuçları fecaat. İnsnaalr iç dünyalarında kim bilir neler neler yaşıyorlar. Şahsi kanaatim bazı insnaalr için bir noktaya kadar bunu tercih edilebilir. Hoşgörü evrensel bir dil degil.
Saygıla r.

D

DAİMON

Flood olacak yine ama büyüyüde araya bir yere sıkıştırırsak bastırma usulü olanlardan üstelik şirk, haram ooohoo hem dünya battı gitti hem ahiret. Orada da bir set var. Aşmak isteyen buyursunlar cehennemi karşılarında bulurlar:LOL:

relaydean

Kayıtlı Üye
Flood olacak yine ama büyüyüde araya bir yere sıkıştırırsak bastırma usulü olanlardan üstelik şirk, haram ooohoo hem dünya battı gitti hem ahiret. Orada da bir set var. Aşmak isteyen buyursunlar cehennemi karşılarında bulurlar:LOL:
Bu güzel yazı için teşekkürler

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Birisi sana oturup trigonometriyi anlatsın istiyorsun ama bu konunun temeli ve destekleyici diğer konuları da bilmen gerekli.Durumun nedir bilmiyorum ama dışarda değil içerde çalış cevabı içerde bulursun.Bazı şeyler heryerde ker konuda çok konuşulduğu için anlam kaybına uğruyor basmakalıp laf dizileri gibi üstünde düşünmeden geçip gidiyoruz oysa duyduğunuz veya okuduğunuz her kelime sizin dikkatinizi bir yere çekmek için karşınıza çıkar. Gelen mesajı doğru okursanız yeni bir ip ucu elde edersiniz.O yüzden bundan sonraki satırlara dikkat edin.An da kalın,zihni boşaltın.Size ait mekanı kendi isteğinize göre yeniden yerleştirin.Orda söz sahibi olun ,patronun kim olduğunu gösterin gerisi size kalmış dediğim gibi iş sadece trigonometriyi bilmekle kalmıyor çarpma bölme açılar .... konuya herşekilde hakim olmalısın yoksa yaptığın ezbere şiir okumak gibi kalır kendinden birşey katamazsan sonuç alamazsın,
? eğer kendinden birşey katarsan bu zamanın hodunisi olabilirsin
ilerde sıradan işler olacak bunlar, göz rengi değiştir boy uzat gen tamiri ...... öncelikle dna sarmallarının kilitlerinin açılması gerekiyor bu da potansiyelin varsa olur ve başta bahsettiğim şey buydu bu kilitler pat diye açılmaz toptan hayatın kentsel dönüşüme girecek herşeyin hallaç pamuğu gibi atılacak seni duvardan duvara vura vura dönüştürecekler bunları geçersen kilitler açılır açıldıkça kendine hükmede bilir kod yazar değiştirirsin yoksa an da kal zihni boşalt hepsi ezbere şiir okumak formül bu ama bir sayfalık formülün sadece son satırı bu....