Problemlerim var.

Tmrudd

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar. Öncelikle 1 yıl önce böyle bir foruma üye olacağımı ve böyle bir post yazacağımı söyleseler herhalde ne içtiniz ya modunda yaklaşacak biriydim. Ne din ne iman öyle işlerle pek uğraşan cinsten biride değilim. Ailemde benim modumda hatta babam hardcore ateisttir. Yalnız evimizde dönen çok saçma olaylar var. Annemle babam böyle ben 7-8 yaşlarındayken ayrıldılar. Başlamadan önce belirtmek isterim psikolojik bir sorunum yok yada çok fazla supernatural tadında şeyler izleyerek gaza gelen birisi değilim. Hatta yaşamasam inanmazdım büyük ihtimalle. Yakınımdakilerin dalga geçiceklerini bildiğim için anlatamıyorum.

Öncelikle pek çok şey aslında dinle imanla hiçbir şeyle işi olmayan annemle başladı. Kadın bir gecede imana geldi desem yeridir. Söylediğine göre kendisini rüyasında musalla taşında görmüş ve birşey ona kalan ömrünü söyleyerek seçim senin ister inan ister inanma demiş. İtiraf edeyim ilk anlatığında çok fena güldüm o da çok güzel çaktı iki tane. 2-3 gün sonrada namaz kılmaya falan başladı ama örtünmedi. Aslında dini bir yaklaşımdan çok ruhani takılıyor diyelim taş enerjileri şifalı otlar astral seyahatler telepati vs. Pek çok olayıda olmadan önce görüyor. Bunada pek inanmıyordum ama bana 1-2 ay önce rüyamda şöyle şöyle gördüm diye anlattığı olaylar bir bir çıkmaya başladı. Çevremde olduğu an başıma paso hastanelik olaylar gelen bir arkadaşım vardı. Ona kıl olmaya başladı misal. Bu senin sonunu getiricek falan bir sürü şey söylerdi güler geçerdim tabi. Israrla arkadaşlığın bitecek vs. şeyler söyledi. Söyledikten 3 gün sonra çocuk kız arkadaşıma yazdı arkamdan işler çevirdi baya sağlam daldık birbirimize ve arkadaşlığımız bitti. Yanına yaklaşma hastanelik oluyosun falan dedi. Çocuğunda içinde bulunduğu bir grupla 3 gün bir yerde kalmak durumunda kaldım. Normalde çocukluğumdan beri dağ tepe tırmanırım babam dağcı ve doğa rehberidir. Hiçbir yerden düşmem. Denizden havadan anlarım teknemiz vardı bir aralar. Her yaz her tür denizde yüzmüşümdür. Çocukla gittiğimiz yerde yüzmeye giderken dik dik bana baktı denizde nasıl olduğunu anlamadım deli gibi dalga çıktı baya kayalara falan vuruldum dikiş atıldı. Yüzüm taşlardan çizildi falan. Ertesi gün bisikletimi istedi vermedim. Pis pis baktı bisikletle markete giderken dönüşün yasak olduğu yerden araba çıktı ve baya sağlam kaza geçirdim. Ayrıca çocuğun yanındayken bayılacak gibi oluyorum acayip uykum geliyor. Bunlar sadece bir kısmı çocuk yakınımdayken hemen hemen hergün başıma birşey geliyor. Ben bu elemandan nasıl sakınabilirim? soru bir bu. Forum konusuyla ilgili psişik yetenek olayları da olacak bu tip bu konuyu niye buraya açmış demeyin.

İkinci olarak çevremde çok fazla eşya sağa sola çarpıyor düşüyor vs. annem o ruhani moda bağladığından beri öyle. Evi hergün tuzlu suyla siliyor evde devamlı üfürükçü gibi okuyor üflüyor. Birde kendi kafasından astrolog bir kadınla arkadaş oldu. Söz konusu kadın ona çok güçlü olduğunu ailenin özellikle dişilerinde psişik yetenekler olduğunu falan söylemiş doğum haritasına bakarak. O da gitmiş araştırmış etmiş zamanında babannesi köyde cin falan çıkarıyormuş o tarz bilgilere ulaştı. Eve bir adam çağırdılar sonra hocaymış galiba uzmanlık alanı cin zart zurtmuş. Çağırma sebebine gelirsek ben devamlı izleniyormuşum gibi bir hisse kapılıyordum ve çevremde eşyalar paso düşüyordu. Bu hoca evde birşeyin olmadığını söyledi ve eve ortasında göz olan el yazması bir şey astı. Ve suya bakarak bana o beni paso hastanelik eden arkadaşımdan bahsedip muska gibi birşey verdı. Koruyucuymuş. Bir kere düşürdüm bir arkadaşım fena dalga geçti bende annemin lan eve götürüyorum tadında bir yalan söyleyerek yırttım. O zamandan beri üstümde taşımıyorum üstümde taşımayı bıraktığımdan beri başıma boktan işler geliyor. Güzel sanatlar öğrencisiyim paso odaklanarak çiziyorum evde çalışma yaparken özellikle çok odaklandığımda yakınımdaki büyük küçük eşyalar aynen yere iniyor. Biraz araştırdım telekinezi falan dediler pek inanmasamda kağıt parçası hareket ettirmekle ilgili birşey denedim. İlk denememde kağıt bi 20 dakikanın sonunda çok az hareket etti bende bu muydu be modunda bıraktım. İkinci denemem bundan 1 ay sonra babamın evinde can sıkıntısından **pc bozuktu** uğraş olsun diye başladığım bir işti. Kağıt oynamadı ancak kafama deli gibi bir ağrı girdi. Tarif edilemez bir acı. Kafamı kaldırdığımda göz göze geldiğim ilk obje **içi boş fişe takılı olmayan bir kettledı.** saçma bir biçimde patladı. Yani demek istediğim fişe takılı olmadığı halde 1 saniyelik içine elektrik hücum etti. Babam sese geldi falan tabi ben 3,5. O olaydan sonra daha da denemem moduna girdim. İnternette insanların istemsiz eşyaları oynattığını falan okudum. Çevremde ki objelerin düşmesi buna bağlı olabilir mi? Ayrıca son zamanlarda bu objelerin oynaması feci arttı. Özellikle çizim yaparken atolyede falan paso kalem silgi ne varsa koyduğum yerden iniyor. Ki düşmeyecek şekilde koyuyorum. 1-2 hafta önce kağıt olayını yine denedim ve 6 dakika içerisinde çok rahat bir biçimde yukarı aşağı sağa sola ilerletmeyi başardım. Ancak paniklediğim için 2-3 dakika kadar anca sürebildi. Birde her denediğimde olmuyor. Böyle birşey varsa kontrol altına almak istiyorum neler önerirsiniz? Ya da ben mi paranoyak moddayım gayet normal mi?

Ve son birşey özellikle 2-3 haftadır sırtımda birşey hissediyorum paso atolyede kambur vaziyette çizmekten mi ya moduna girdim ve doktora gittim birşey çıkmadı. Acı değil aslında ağrı falanda değil hassaslık diyelim. Sanki sırtımda 2 tane daha kolum var gibi. Fakat bir varlık olduğunu düşünmüyorum çünkü bedenime bağlı gibi. Ve özellikle gece 2-5 arası sırtımı yasladığımda baya sanki vücudumdan bir parçayı sıkıştırmışım gibi acı yapabiliyor. Ancak garip birşey hani sanki sırtımda birşey var ve ben onu hissediyorum gibi. Bu olay ilk yaşanmaya başladığında evimizde ki kedi **kıçını kaldıramayan bir hayvan** camın ilerisinden garip bir biçimde beni izledi baya. Ve ardından oynarken bile ısırmayan bir hayvandır gözleri büyüdü bir garipleşti ve tıslayarak üstüme saldırdı. Öyle normal bir saldırı falan da değildi bu arada. Sağ el Parmağıma 3 dikiş attılar. Canımı zor kurtardım baya ciddi bir biçimde 7-8 kez üstüme atladı o gece. Onu kızdırıcak birşey yapmadım üstümde garip bir koku yoktu veterinere götürdük hiçbir sorun çıkmadı ancak o gece hayvan benim ayak sesimi duydukça deliye dönüyordu. 12 saat sonra aniden eski haline döndü. Gözleri falan değişmişti hani evde jaguar vardı sanki. Saldırmadan bi yarım saat öncede karnını falan kaşıdım baya iyiydi aramız. Anneme değil sadece bana dalıyordu. Annem içine birşey girdi falan sandı hatta o derece. O olayı yaşadıktan sonrada sırtımda ki şey hafifledi ancak garip bir biçimde kapılardan falan geçerken sırt kemiklerimi kısıyorum sanki çarpıcakmışım canım acıycakmış gibi geliyor. İnsanlar sırtıma dokununca hassas bir karıncalanma hissediyorum. Ordaki her neyse çok uzun iki kol gibi genişte olabilir ve oynatabilecekmişim gibi geliyor. Bugün annem kediden şüphelendiği için eve hacı hoca takımından birini çağırdı. Adamın çok güçlü olduğunu falan söylediler. Adam odaya girince o beni hastanelik eden arkadaş gibi inanılmaz uykum geldi ve sırtımın baya sağlam ağırlaştığını hissettim. Sanki böyle sırtımda ki şey büyümüş genişlemiş gibi. Adam da bana kıl oldu biraz sanki öyle birşey hissettim nedensiz. Hacı hoca cübbeli takımından birisine benziyordu baya sohbet yaptı evde resmen. Ben yıldızname bakıcak falan sandım. Konuşurken benle nerdeyse hiç muhattap olmadı ancak o konuştukça böyle sırtımda bildiğiniz hareketlenme hissettim sanki orda ki kolsa oynatıyorum gibi hani. Kollarımı açıyorum gibi. Baya da ağırlık yaptığından kafam öne düştü bacaklarımı çektim falan. Saçma yada garip görünmüyordum sadece hafif kamburum çıkmıştı. Sonra kalkmaya doğru adamın ara ara benim sırtıma doğru baktığını gördüm saçma bir biçimde. Öyle normal bir bakış değil hani. Garip mi oturuyorum ya falan diye dikleşmeye çalıştım. Paso bakıyordu. Sonra çıkarken bu çocuk yurtdışına gidicek dedi ki doğru seneye irlandaya gidicem schoolarship kazandım. Ancak bunu söyledikten sonrada paso özellikle sırt bölgeme arkama doğru baktı. Feci rahatsız oldum. Bu ne olabilir? Birşey görmüş olabilir mi? Yada bu da telekinezi gibi birşey olabilir mi? Cidden bir b.. bilmiyorum ve çok rahatsız oluyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Varlıksal kökenli hallerden daha çok kişisel enerjiyle ortaya çıkan haller gibi yaklaşmayı tercih ederim bu anlattığın konuda. Böyle görünüyor.
Kişisel olarak kendinle ilgilenip farklı yönlerini anlamaya çalışabilirsin ilk etapta. Hem daha az karmaşık hem daha basit olur böylesi.

aşk1

Banlı Kullanıcı
varlık olmadığını düşünüyorum. tabi en doğrusunu siz bilebilirsiniz yaşayan sizsiniz. ama yaşadığınız ortamın sizde böyle düşünceler yaratması normal. sırt sorununuz sizin çizim yapmanızdan ve stresten üzüntüden kaynaklı olması yüksek. bu gibi durumlarda tıp pek bir şey yapamıyor size zaten doktor önermiştir stresten üzüntüden uzak durmanızı ve beslenme uyku ve çizimlerde daha az yormanızı tavsiye etmiştir. arkadaşınıza gelince sanırım onunla bir yanlış anlaşılma yaşıyor olmalısınız karşılıklı olarak bu da aranızdaki ilişkiyi bozmuş. bundan ibaret. objeleri oynatmak mümkündür. bunu herkes yapabilir. buna telekinezi (yani düşünce gücüyle yerinden oynatma ) denir.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Şimdi şöyle bir durum var, eğer hoca/hacı olarak tanımladığın kişi sırtında bir varlık görmüş olsaydı ( Ki görebilecek yeteneğe ve soğukkanlılıkla inceleyecek bilgi ve birikime sahip olurdu ) müdahale etmeye çalışırdı. O anda bişey yapamasa bile bekleyin ben geri gelecem derdi, sana söylemese bile annene derdi. Demekki görmemiş en azından şimdilik anlattıklarından bunu anladım.

Diğer anladığım şeyde bir çeşit enerji yaydığın. Muhtemelen negatif yada bu tarz benzer birşey. Hocanın sürekli sana o şekilde bakması (bunu hissetmesi) ve kedinin o şekilde davranması, eşyaların hareket etmesi düşmesi vs. bunu anladım.

İlk cocuk meselesini anlamadım normalde onun sana zararının değil şu şartlar altında senin ona zararının dokunması gerekir.

Anneninkide normal. Aileden gelen bir durumlar oluyor. Sadece gec farketmiş olabilir.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Sende de psişik yetenekler olabilir çünkü annende de birşeyler varmış anladığım kadarıyla bendede negatif enerji var bulunduğum ortamdaki tüm negatif enerjiyi çekip sinirlenince boşaltıyorum etrafımdaki eşyalar düşüyor kırılıyor bazen alıştım artık ancak hayvanlar psişiklere yakın hisseder kendini böyle saldırıda bulunmaz ama neden öyle yaptı ki kedin?

kıvep

Banlı Kullanıcı
Yazıyı okuyunca aklıma resimdeki hayalet adlı film geldi. Kotkutmak gibi olmasın ama filmdeki adamında sırtında bir ruh yaşıyordu.
Tabi sadece bir film bu :)

Evinize gelen bir hoca eğer sırtında bir şey görse yardımcı olurdu, ya gücü yetmedi görmeye yada sırtınla illgili bir sorun yoktur,
Böyle işlere başlarken çevre cesaret veriyor, annenizede arkadaşları vs. Desteklemiş. Sen güçlüsün demiş ama siz zarar görmüşsünüz. hep iyi bir şey yapıcam derken ufak hatalar sonucu evin enerjisi düşüyor bir yerden gelen bir yerde gidiyor. Sanırım uygulamalar istemeyerekte olsa sizi etkilemiş.çünkü anattığınıza göre her şey annenizle başlamış.

Tmrudd

Kayıtlı Üye
Yardımcı olan herkese çook teşekkür ederim öncelikle genel bir herkese cevap niteliğinde girişiyorum. Öncelikle o gelen herifin bana kıl olma nedeni şöyle birşey olabilir. Yeni öğrendim daha o tipi bizim eve getiren kadın söyledi de o adam düşünceleri duyabiliyormuş ancak çok kuvvetli değilmiş bu yönü. Yani her zaman duyamıyor. Ben yanındayken duyduysa baya görünüşüne göre yargıladım çok fena. Birde bi ara heykellerle ilgili tabiri caizse yobazca şeyler söyledi. Haliyle bir güzel sanatlar öğrencisi olarak hııı öyledir zaten..*** çocuğu gibisinden pek hoş olmayan şeyler geçirdim içimden. Öyle 1-2 kerede değil nerdeyse konuşmanın tamamında. İlk dediklerine inanmadım falan. ayet falan veriyordu anneme aklım paso yalancıya gel modundaydı. Sırtıma bakma olayıda şey varlık değil onu tarif etmek işin aslı biraz güç. Bu eleman konuşmaya başladıktan sonra odaya bir ağırlık çöktü en çok o zaman hissettim. Şey gibi hani elinizin parmaklarını nasıl hissedersiniz aynen o şekilde sırtımda birşey taşıyormuşum istesem oynatabilecekmişim ancak göremiyormuşum gibi. Kanat dicem olmayacak fantastik kaçıcak. Yani tarif etmesi zor büyük birşey baya garip bir his. Hani kürek kemiklerinin arasında bir yerde acı desem değil ağrı desem değil. Hassasiyet ve orda birşey varmış gibi. Acayip rahatsız edici kapılardan geçerken kendimi kasıyorum hani sanki kolum varmışta orada takılacakmış gibi geliyor

Arkadaşıma gelirsek 5 senedir kendisini tanıyorum 5 sene boyunca neredeyse her hafta ya malıma ya kendime bir zarar geldi. Ben işin aslı o dönemler inanmadığım için pek takmıyordum fakat şimdi düşününce olan herşey onunla birlikteyken oluyor gibi. Çocuğun neredeyse hiç arkadaşı yoktu asosyaldi ve böyle işlerle biraz uğraşıyor gibiydi. Pek sever bu tarz konuşmaları hani cin ruh muhabbeti olsun döndürsün. Bizde gülerdik bozulurdu çok sağlam. Birde şey çocukla kavga etmemde kız biraz bahaneydi aslında ben cidden onunla arkadaşlığımı kesmek istiyordum ki muhtemelen de farkındaydı. Yani dediğim çocuk beni diğer arkadaşlarımdan kıskanırdı ki ciddiyim bunu hangi erkek yapar? erkekliğini geçtim kızlar bile sevgilisine yapıyordur böyle birşeyi maximum. O kadar ilerlemişti ki kız arkadaşım olmaya aday kızları çevremden uzaklaştırmayı falan denerdi. Normal arkadaşlarımada gıcık olurdu. En minik örneğinden sevdiğim ve çıkmayı düşündüğüm bir kız hakkında o kız bana yazdı abi ya o herkese yazıyor zaten tadında şeyler söyledi. O zamanlar lise ergeniydik kızı pek tanımazdım doğrudur herhalde dedim kestirdim attım. Yeni yeni öğreniyorum ki öyle bir olay yaşanmamış. Kız onunla konuşmamış bile falan. Bide annem gibiydi hani hareketli bir insanım arkamdan bunu yapma şuraya gitme şuraya çıkma yapışçan yere gibisinden yardırırdı çok ciddi sinir oluyordum. Açık konuşayım şimdi dönüp bakınca eşcinsel olduğunu falan düşünüyorum. O kadar sene boyunca hiç bir bayanla görmedim onu konuşmadı bile doğru dürüst. Kız arkadaşıma da muhtemelen kız arkadaşım olduğu için yazmıştır. Böyle bir insan kısacası. Ayrıca düz taban arkadaşım uğursuzdurlar falan dedi bilemiyorum. Bana baya uğursuz geldiği bir gerçek. Yani olaysız kazasız günüm geçmedi bu 5 yıl boyunca.

Ayrıca şu negatiflik olayını nasıl çözerim çok ciddi sinir oluyorum çünkü. Adam gibi çalışamıyorum paso birşeyler patlıyor. Birde elimde düzgün kullanmama rağmen kırılmadık eşya kalmıyor. Yani o negatiflik olayı doğrudur muhtemelen. Ayrıca sakin ve normal bir hayatım var kolay kolay iplemem kafaya takmam hani. Neden oluşmuş olabilir? Telekinezi ise şayet nasıl kontrol altına alabilirim ya da yok edebilirim. Çok sinir bozucu çünkü.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Hemlock grove daki Roman karakterini hatırlattı bana dragondu kanatları çıkıyordu ama vampirdi de ilginç bir karışım yapılmış dizide

AJA

Elit Üye
Kırılan düşen eşyaları negatif enerjiden değilde sizin enerjinizi kontrol edemediğinizden dolayı olabilir..Forumda telekinezi hakkında bilgiler mevcut,enerjinizi yönlendirmeyi öğrendiğinizde durum ortadan kalkacaktır büyük ihtimal.Ani sinirlendiğinizde heyecanlandığınızda yada yoğun konsantrasyon halinizde enerji bir şekilde ortaya çıkıyor yoğun bir şekilde.
Arkadaşınıza gelince size zarar veriyorsa hayatınızdan uzaklaştırmakta sizin elinizde.
Eve gelen adam ile ilgili de net birşey demek zor size öyle bakmasının nedeni anneniz tarafından hakkınızda az da olsa bilgi sahibi olmuştur ve bu yüzden anlamak için yada hissetmek için bakıyordur.Yada işin ehli ise sadece annenize açıklamış olabilir.Annenizin evi sirkeyle temizlemesinin nedeni zaten aşikar nagatif enerjiyi temizliyor.Bildiği birşey vardır mutlaka ki yapıyordur.
Ayrıca ailenize sırtınızda hissetiğiniz şeyi anlatmışmıydınız ?
Birde o arkadaşınızdan uzaklaştıktan sonra durumu tekrar gözden geçirin eğer iyi yönde değişimler varsa onunda yaptığı şeyler olabilir.

Tmrudd

Kayıtlı Üye
O sebeple kanat demek istememiştim işte. Çok fantastikimsi be! Çok saçma birşey hani geldiği gibi geçse mutlu olurum ne diyim. Forumun telekinezi bölümüne bir göz atayım o halde. Sırt işinden kimseye bahsetmedim saçma gibiydi çünkü işin açıkçası bugün o kadar ağırlaşmasaydı tamamen şövale başında eridiğim zamanlara yorardım. Ancak dediğim gibi acı yada ağrıda değil acayip garip birşey. Hani arkama yaslanırken falan çok rahatsız oluyorum. O gelen adamda bize biraz piyangodan geldi aslında benimde tanıdığım bir başka tip ne kadar doğru bilmiyorum musallat olayları falan yaşamış. Bizede yakın oturuyorlar annesi rahatlatması için getirmiş adamı. İş bitincede annemle tanıştırmış annemde kediden falan bahsedince bir geliyim bakıyım moduna girmiş adam. Arkadaşıma gelirsek uzaklaşamıyorum aslında çünkü aynı atolyede çalışıyoruz ve çok fazla projem olduğundan atolyede gün eksiltecek durumda değilim. Tatillerde falan hiçbir sorun yaşamıyorum ancak onunla yüz yüze geldiğimizde en azından 5 gün görüşüyorsak 2-3 gün mutlaka eşyama yada bana küçük yada büyük birşey oluyor. Ya da eve dönerken sorun yaşıyorum insanlarla tartışmak gibi. Ki aşırı sakinim kolay kolay kimseyle tartışmam. En büyük bombası şeyde oldu irlandada ki okuldan schoolarship kazanmamla salı günü skype üzerinden mülakat istiyorlar bundan bahsettiğim günün akşamı kedi saldırdı. Büyük bir olasılıkla gönderdiğim portfolyonun benim olup olmadığını doğrulamak için konu verip çizim yapmamı isteyecekler o günün gecesi kedi saldırdı elimde dikişler var çizebilecek durumda değilim. Birde çizerken falan kalemi bırakıp dikdik beni izliyor. Yanıma oturduğu zaman çizimim bozuluyor falan. Baya bir negatif etkisi var üstümde.

Ü

Üye silindi 56746

İlk defa mabetteki bir yazı beni korkuttu @Mya :confused: gece gece okudum bir de öff

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ü

Üye silindi 56746

Aslında konuyu anlatırkenki üslubu da hoşuma gitti, okurken hem korktum hem de eğlendim; böyle durumlarda konu hortlatma arzum uyanıyor :) belki gelir bu üye de, belli mi olur