Platonik Olarak Aşık Olunan Kişiye Aşk Majisi

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Uzunca yazmıştım ama silindi. Tekrar yazmaya çalışayım.

"Üzülme, istediğin bir şey
olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da
gerçekten de olmaması gerektiği için
olmuyordur."- Mevlana

Bu anlayışı benimsediğinizde gerçekten çok daha mutlu olmaya ve "Neden?" sorusunu sormaya başlıyorsunuz. İnanın siz sordukça cevaplar önünüze bir bir gelmeye başlıyor. Bunu görüp görmemek sizin elinizde. Zor olansa kabullenme süreci. Belki bunları duymak sizin için sinir bozucu olabilir, "hissettiklerimi nerden bileceksiniz" diyebilirsiniz, haklısınız da bilemem. Ancak söyleyebileceğim tek şey ZAMAN. Bu 1 yıl da sürse yavaş yavaş biteceğine inanıyorum. İntiharı düşünmek yerine, bu olaydan neler öğrendiğinizi sorun kendinize. Büyüyle ilgili bir dersi almışsınız bile. Daha niceleri olduğunu düşünüyorum. Ve bu yaşadıklarınızın önemini ve değerini kavradıkça, ileride yaşayacağınız benzer durumlarda çok daha güçlü olacaksınız. Benim düşüncelerim bunlar. Okuduğunuz için teşekkür ederim. Allah size sabır versin. Sevgiyle :)

Gasteci

Kayıtlı Üye
Saygıdeğer yule;
Müsait olduğunuz bir zaman özelden görüşmek istiyorum.
Yeniyim çok fazla hatta hiçbir şey bilmiyorum bir konuda yardım talebim olacak.
Sevgiyle kalın...

TiaLaine

Kayıtlı Üye
Dilekler,dualar,vefkler bire bir tanımadığın birini sana getirmez. Zaten aşk 2 farklı hayatı etkiler. Yani tanısan bile o kişi için doğru olan değilsen duanda kabul olmaz. Bence sen büyü vb şeylere başvurmadan doğrudan konuş ya da unutmaya çalış.

Occultus

Kayıtlı Üye
Belirtilen fikirlere katılmamak gibi olacak ama...yine de fikrimi söylemeden yapamayacağım...

Büyülere okumalara vefklere falan girmeden....Işe psişik güç, reiki enerji, telepati, zihin majisi, yüksek telepati açısından bakıldığında bağa mağa gerek yoktur.

Biliyorum bu söyleyeceğim şey çoğu kişinin majikal inanç sistemine ters düşebilir ama bazı durumlarda hiç bağ olmaması çok daha iyidir.

Size tavsiyem buna sadece majikal büyümsü açıdan değil de bir de bilimsel açıdan bakmanız.

Bana uygulama ya da taktik teknik sormayın ama bu forumun sizin konunuzla ilgili olan tüm yazıları okuyun.

Parapsikoloji fenomenoloji sadece teolojiyi, varlıkları ya da kültürel uygulamaları kapsamaz. Bu alanlar çok ama çok farklı bakış açısı felsefe yaklaşım içerir. Herşeyin öğrenilmesine her felsefenin kavranmasına hayat yetmez.

Ancak her zaman bulunan ortamdan farklı düşünmek her okkültçüye muazzam bir güç ve inanılamayacak miktarda çözüm yolu oluşturur...

Occultus

Kayıtlı Üye
Bi ekleme daha yapayım...
Ancak bahsetmiş olduğum zihin majisi reiki vs...çok çalışma gerektirir ve de bunlar kişinin derin zihninde size karşı POTANSIYEL duygular oluşturur bu potansiyel duygular ancak ve ancak o sizi ILK gördüğünde ortaya (bilince) çıkar.. ama onu size getirmez sadece onun derin zihnine potansiyel tohumkar eker o sizi hiç görmezse asla ortaya çıkmaz...

Teyla

Kayıtlı Üye
Evet en azından konuşabileceğiniz tarzda bir kişi olması gerekiyor. Hiçbir bağlantınız olmayan biri ile nasıl bir bağlama gerçekleşebilir. Yani sizin için uygun olabilir. Yanlız şöyle bir durum var. Kendiniz birşeyler uygulamaya çalışırken hata yaparsanız kısmetinizi ve kaderinizi sonsuza kadar da bağlama riskiniz var. Yanlış bir uygulama da bir o kadar tehlikeli. İşin bu tarafını da düşünmenizi öneririm.
O kader ve kismet baglama kismini sanirim ben yanlislikla yaptim tekrar uzman biri cozebilir degil mi bu durumu?