Platonik Olarak Aşık Olunan Kişiye Aşk Majisi

melankolik

Kayıtlı Üye
Anladığım kadarı ile temel sorun arada hiç iletişim olmaması ve kişi sizden habersiz olması. O zaman önce var olduğunuzu göstermek lazım.

Yanından geçerken üzerine çay dök, kola dök , ya da ayağına bas, çarp omuz at ya ne bileyim öyle bişeyler yani bir şekilde seni farketmesini sağla , ilk iletişimi meydana getir sevgili melankolik arkadaş, sonrası Allah Kerim ,)

Teşekkür ederim .

Sn yule acaba bu şekilde tanışılsa hani yanlışlıkla çarpmış olsam pardon felan derken yüz yüze gelsek . ama isim felan bilmeyecek o zaman benim o geçerli olurmu acaba ?

melankolik

Kayıtlı Üye
Bugün bir tane medyuma mail attım çok yerde reklamları çıkıyor isim vermeyeceğim. Durumu anlattım o beni tanımıyor yüzümü,ismimi,cismimi hiç birşeyimi bilmez ama ben onu uzaktanda olsa seviyorum onu bana getirebilecek ve kör kötük aşık edebilecek bir uygulama yapabilirmisiniz dedim.

Bana attığı mail şöyle arkadaşlar aynen aktarıyorum iletişim bilgilerini ve adını reklama girmesin diye sansurluyorm;

Bağlama;birleştirme;aşık etme;gözü sizden başkasını görmesin ve arada engel olanlar var ise çekilsin amacıyla yapılabilicek en etkili şey vefkir bu uygulama bilinen en etkili yöntem ve başarı oranı en yüksek olanıdır yüzde 80-90 civarı başarı sağlıyoruz http://www.xxx.com/vefk.html konu ile alakalı yazım linkte mevcut.Ayrıca yine bana ait olan ve içerik olarak sırf vefkin anlatıldığı bir başka sitemden daha ayrıntı bilgide alabilirsiniz. http://www.xxx.co.uk Bu uygulama bir muska şekilinde olur ve sizin taşımanız yeterlidir yedirilecek içirilecek bir şey yok yani;bunun hazırlanması için isim soyisimler;anne adları;doğum yerleri ve doğum tarihleri bilgileri lazım eğer bilgilerden şüpheniz varsa resim göndermelisiniz ayrıca engel olabilecke kişilerinde isim ve yakınlık derecelerini bildireceksiniz.Vereceğiniz kargo adresine vefkinizi hazırladıktan sonra gönderirim hazırlanması 3-7 gün arasında olur ömürlük bir muskadır biz bu uygulamada etkiyi sıklıkla 15-40 günler arasında görüyoruz.Bu uygulamada amaç her anı sizinle geçirmesini sağlamak yani rüyada siz gösterilceksiniz gündelik hayatta sürekli isminiz kulağına fısıldanıcak ve gözünün önüne görüntü olarak geliceksiniz bu belli bir zamandan sonra direnç kırar.Bağlamada amaç sizden başkasını gözünün görmemesini sağlamakdır.Ayrıca bu işin önünde engel olanlarında bu işe karşı çıkmamaları için içine telkin hazırlanacak karşı olanlarında sadece isimleri ve yakınlık dereceleri yeterlidir.Bu uygulamanın fiyatı 400 ytl'dir.Bu ücretin 250 tl’si peşin 150 tl’side işi başardıktan sonra ödenecektir.Saygılarımla... Telefon numaram 0-538-xxxxxxx (telefonla hafta içi sabah 09:00 ile akşam 18:00 arasında ulaşabilirsiniz.)

spnatural

Kayıtlı Üye
İş
Acil Tıp Teknisyeni
bana özelden yollayabilir misin acaba benim de öyle bi sorunum var :(

serfiraz

Kayıtlı Üye
ben birşey sormak istiyorum,diyelim ki bir insanla hiç yüzyüze görüşmedik ama o kişinin ve benim birbirimizden haberimiz var,bu kişinin elinde benim resmim anne adım var.Bu kişi istese benim için bir uygulama yapsam,aşk için, tutar mı?

mandalin

Banlı Kullanıcı
bildiğim kadarı ile bilgi vereyim:
- işlem yapılacak kişilerin bir ortak geçmişi olmalıdır
- bu ortak geçmiş evlilik olabilir, sevgili olabilir , arkadaş olabilir en az merhaba merhaba bile olabilir ama işlem yapılacak kişi sizi tanımalıdır...
- hiç tanımadığınız kişi sizin bilgileriniz olsa bile yedirme içirme yapmadan size bir aşk uygulaması yapamaz yapsa bile tutma ihtmali çok düşüktür

duacıı

Kayıtlı Üye
pekii tanıdıgımız, konusmuslugumuzun oldugu ve sizin ne yaptıgınıza ilgi duyan birisi var ise buna yapılacak uygulaman bu arkadasınkinden daha gecerli olur degil mi? :)
Bu durumda bence Melankolik arkadaşımız o kız ile bir konusabilir yanii bir yakınlık gosterebilir (?) sizcede uygun olabilirmi Yule?
bildiğinz bi dua varmı etkili kısa sure sonuç alma ihtimalimn olacağı ama kesinlikle buyu olmasın zaten tanıştığım biri ve olma ihtimali yuksek bana ilgiside var kıskançlıkları bile fakat bi turlu teklif etmio:(

duacıı

Kayıtlı Üye
Ayrıntılı olarak ifade ettiğimi sanıyordum ama anlaşılmamış sanıyorum. Arkadaşlar uygulamanın ne olduğu önemli değil. Bunların hepsine uygulama diyorum. Hangi uygulamalar olursa olsun (ister varlıklı, ister okumalı, ister yedirmeli ve içirmeli) bu uygulamanın bu şekilde başarı oranı %5 ve altındadır.

bildiğinz bi dua varmı etkili kısa sure sonuç alma ihtimalimn olacağı ama kesinlikle buyu olmasın zaten tanıştığım biri ve olma ihtimali yuksek bana ilgiside var kıskançlıkları bile fakat bi turlu teklif etmio:(

heyoh

Kayıtlı Üye
neim tanıdığım bir çocuk var ama anne baba adını bilmiyorum ve aşırı derecede aşığım sitede aradım yine de size de sorayım dedim böyle güçlü bür aşk büyüsü var mı

nemesisofmine

Kayıtlı Üye
merhaba, yazılanların büyük kısmını okudum verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim. benim durumum şöyle, ben ve o yüz yüze olmasa da tanışıyoruz
bir ara sık sık konuşmuşluğumuz da olmuştur. fakat şu an görüşmüyoruz. annesinin adını öğrenme şansım yok. bana da bir fikir verebilirseniz gerçekten çok sevinirim.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
İnsanlar çok garipleşmeye başladı.
Hiç sohbetiniz olmayan kıza neden büyü yaptırasınız ki?
Tanışmayı deneseniz daha normal olur sanki.:D

O kızla birşekilde tanışmak için ortam yaratabilirsiniz.
Sonra onun sizden hoşlanası için birkaç güzel jest yapabilirsiniz.
Nelerden hoşlandığını öğrenip sizde onları sevdiğinizi söylersiniz.
Ortak zevkler niyeyse insanda sevgili olunca anlaşacağı mesajını verir de.

Hiçbir ilişki emek vermeden yürümez malesef.
Birşeyler yapmıyorsunuz birde inhitar edeceğim demeniz mantısız.
Bence bişeyler etseniz çok güzel sevgili olabilirsiniz yani.
Hem zaten büyüyle gelen sevgiliden de fayda gelmez.
Onu siz zorla aşık ettiğinizi bileceksiniz.
Nasılsa bir süre sonra etkisini de yitirecek.

Bir ilişki için çabalamadan,değer ve emek vermeden yürümez
o ilişkiler. Başlasa bile büyüyle veya büyüsüz bitiyor.

Ayrıca bir kızı tavlamak zor birşey değildir.
Biraz romantizm, ucuz numaralarla hepimiz aynı şeylerle kanarız.
O yüzden büyük bir çaba harcamanız da gerekmez.
Hani çaba gerekse de uğrunda ölecek kadar sevene koymaz.

ipkgrl

Kayıtlı Üye
Büyüye inanmayan kişilere büyü tutmuyor bunuda biliyormusunuz siz inanıyorsunuz karşınızdaki inanmıyoru bunuda biliyormusunuz hocalara boşuna para yedirmeyin isterseniz..

focus

Kayıtlı Üye
hayatınıza tereddütsüz yer verin yani net olun kararlı olun terddüt bütün hataların anası varsayımın akrabasıdır.

valoizm

Kayıtlı Üye
yule'ye katılıyorum aranızda herhangi bir bağ yoksa olması bana da zor gibi geliyor ama hoodoo büyüleri çok etkilidir diye biliyorum jezebel yosması adlı büyüyü forumda bulup denemenizi tavsiye ederim.

melankolik

Kayıtlı Üye
Aradan 1 yıl geçti bu konuyu açalı birinin yardımıyla kız bana tapıyor hale geldi. ama saman alevi gibidir bu dedi.. hevesini al çok sürmez dedi.. 1 ay oldu benimle biran olsun ayrılmıyor.. gidecek diye çok korkuyorum :(

düzey

Kayıtlı Üye
latsana bize de ne yaptın. yardım derken nasıl bir yardım. bu arada gözlerin aydın.

melankolik

Kayıtlı Üye
bir ritüel yaptırdı hanımın biri kız ile karşılaşmamız imkansızken en alakasız yerde geldi kendisi beni buldu onu görmemle tutuldum zaten.. saman alevi gibidir bu demesi beni üzen şey.. uzak sevmek daha güzeldi sanki :( şimdi bunca şeyi yaşadıktan sonra bırakırsa kaldıramam ki..

melankolik

Kayıtlı Üye
Ve bu saman alevide bitti arkadaşlar.. bu geçen 1 yılda ne öğrendim biliyormusunuz.. olmamasının ilahi bir sebebi varmış.. eğer olursa o beni terk edecek ve beni uzaktan sevdiğimden daha fazla yaralayacakmış.. şimdi onca şeyi yaşadık ve bitti intihar yolcusu benden size tavsiye.. büyü kendi kuyunuzu kazmak .. büyü geçici bir rüya.. büyü sonsuz bir uçurum .. kendi emeğinizle yapın olursa olur olmazsa uzaktan sevin..