Parmağa kına yakma

Sipsy

Kayıtlı Üye
İş
MağaZacılık
Arkadaşlar uzun zamandır ara ara sabah uyandığımızda kardesimin parmağı avucu vs kınalı uyanıyor bu sabahta parmak ucunda az belli oluyor fotoğrafta ama yine kınalı bilgisi olan varmı?

Ekli dosyalar

• 7FC55D75-5CDE-4715-86CE-96FDCB47EA21.jpeg
    7FC55D75-5CDE-4715-86CE-96FDCB47EA21.jpeg
    1.4 MB · Görüntüleme: 29
D

DAİMON

Mabette bununla ilgili birden fazla soru var. Sağ üst köşede büyütece tıklayıp kına yazın ara butonuna basın konuyla alakalı cevaplar karşınıza çıkacaktır.

Sipsy

Kayıtlı Üye
İş
MağaZacılık
Araştırdım aslında ama herkes başına gelen olayı anlatmış kimse bi açıklık getirmemiş yada ben cevabımı bulamadım bilemiyorum. Kardeşim bugün askere gitti onunla bi ilgisi olabilir mi acaba diye düşünüyorum

curius

Kayıtlı Üye
Arkadaslar o bi mantar turu. Zaman zaman olur. Anneminde ayaginda ve elinde olmstu bi gecede arastrdik mantar turuymus.korkulcak bisey degil.

curius

Kayıtlı Üye
Daimon un dedigi gibi sitedede zaten boyle birsuru baslik var isterseniz onlarada bakabilirsiniz.

Hexe

Kayıtlı Üye
Böyle bir soruya daha sayın Urum’un da “mantar türü” yanıtını verip kapattığını anımsıyorum, yardımcı olur umarım.

Sipsy

Kayıtlı Üye
İş
MağaZacılık
ya aslında bende öyle düşünüyorum ama kardeşimin yaşadığı bi kaç olaya şahidim gece rüyalarında cinleri görüyordu uykusunda camdan baktığını görüp uyandığında kendisini camdan bakarken bulmak gibi

xax2

Kayıtlı Üye
Boşa araştırmayın öteki başlıklara verdiğim yanıtı sizede vereyim . Elbisenize yaş bulaşsa gece cinler yaptı diyorsunuz hiç kendi vücudunuzu suçlamıyorsunuz . Musallat edilmedikçe rahatsız edilmedikçe cinşer insanlara gözükmez bulaşmaz elleşmez . Umarım yardımcı olmuşumdurr

Sipsy

Kayıtlı Üye
İş
MağaZacılık
Ben cinler yaptı demiyorum ilgisi olabilirmi diyorum diğer olaylarla birleştirince..sadece araştırıyorum bedenle ilgili yada değil bilenlerin başına gelmiş olanların fikirlerine ihtiyacım var

xax2

Kayıtlı Üye
Vücud ara ara kendi içinde bulunan vitamin ve hormon eksiklerinde değişik reaksiyonlar göstererek tamamlaya çalıştığında illaki bir organ yoruluyor gerek böbrek olsun gerek dalak ciğer kalp beyin vb bu yorulmanın sonucu vücuda vurur . Kardeşiniz gece yatman 3 nas 3 felak 3 ihlas 1 ayetel kürsiyi okuduktan sonra ayak uclarından baş ucuna kadar vucudunun heryerine sürsün ellerini . İyi gelecektir . Ekstra olarak 3 kelimei şehadet ve 3 salavat getirip uyursa daha rahat ve huzurlu uyur rüyaları daha güzel daha hayırlı görür