Para , Bereket büyüsü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Frozen_Soul

Kayıtlı Üye
Bir başka parapsikoloji sitesinde gezerken bir para büyüsü ile karşılaştım fakat kişi içerik olarak konuyu açmadığı için kabataslak bir bilgiye sahibim
kişinin dediği büyü dediğine göre yahudi para büyüsüymüş ama ben yahudilere ait olduğundan emin olamadığımdan konuyu buraya açtım
büyü şu para ve bolluk için kişi evinin köşelerine bozuk paralar yerleştirirmiş
bunu söyleyen ve anlatan kişinin dediğine göre etkisini görmüş
acaba mabette bu konuyu bilen biri varmı diye merak ettim ve bunun hakkında konu açtım
bu büyünün tam olarak nasıl yapıldığını bilen biri varmı aranızda acaba ve biliyosa paylaşa bilirmi

bilen kimse yokmu acaba ?

bigdaddy

Kayıtlı Üye
İş
Yazılım
Onu bilmemde bereket konusunda bir uygulama biliyorum.

Bir miktar paranın altının üzerine Mevlüdi şerif okuyorsun ve üflüyorsun. O parayı diğer paralarla karıştırıyorsun. Ama unuttuğum pazartesi veya cuma gecesi okuyorsun.
Youtube te osmanlıca kürtçe kayıtları bulabilirsin.

Frozen_Soul

Kayıtlı Üye
saol teşşekkürler
bide şu bahsettiğim büyüyü bulabilsem
birkaç yere baktım ama yok bulamadım

Keira

Moderator
Bir başka parapsikoloji sitesinde gezerken bir para büyüsü ile karşılaştım fakat kişi içerik olarak konuyu açmadığı için kabataslak bir bilgiye sahibim
kişinin dediği büyü dediğine göre yahudi para büyüsüymüş ama ben yahudilere ait olduğundan emin olamadığımdan konuyu buraya açtım
büyü şu para ve bolluk için kişi evinin köşelerine bozuk paralar yerleştirirmiş
bunu söyleyen ve anlatan kişinin dediğine göre etkisini görmüş
acaba mabette bu konuyu bilen biri varmı diye merak ettim ve bunun hakkında konu açtım
bu büyünün tam olarak nasıl yapıldığını bilen biri varmı aranızda acaba ve biliyosa paylaşa bilirmi

bilen kimse yokmu acaba ?

Büyünün içeriğinden bahsetmemişsiniz, Yahudi büyüsü diyorsunuz konuyu yanlış bölüme açıyorsunuz, sonrada açıklama bekliyorsunuz, yazdıklarınızda elle tutulur bilgiler yokken size nasıl yardımcı olmamızı bekliyorsunuz?

Frozen_Soul

Kayıtlı Üye
Büyünün içeriğinden bahsetmemişsiniz, Yahudi büyüsü diyorsunuz konuyu yanlış bölüme açıyorsunuz, sonrada açıklama bekliyorsunuz, yazdıklarınızda elle tutulur bilgiler yokken size nasıl yardımcı olmamızı bekliyorsunuz?

yahudi büyüsü olduğunun kesinliği olmadığından buraya konuyu açtım zaten
demişsiniz ki ''elle tutulur bilgiler yok'' , ''içeriğinden bahsetmemişsizniz''
bilsem size mi sorarım
ayrıca kabataslak bir bilgiye sahip olduğumu belki bilen biri vardır diye yazdığımıda zaten belirtmişim

Keira

Moderator
Kesinliğinden emin olmadığınız merak ettiğiniz konularla ilgili soru sormanız için sorular bölümüni açtık, lütfen konularınızı oraya açınız. Ayrıca evin köşelerine veya bazı bölümlerine para yerleştirilerek yapılan birçok ritüel var o yüzden verdiğiniz bilgiler yeterli değil, konunuz sorular bölümüne taşınacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...