Ouija tahtası (Ruh Çağırmak İçin)

damlacık

Kayıtlı Üye
:D:DBiz çagırırken besmelesiz fatiha ve ihlas okuyuruz sonunda amin demiyoruz o şekilde geliyor ama gönderirken besmele çekip ayetel kürsü yetiyor farklı şekilde cagıranlar varsa yazabilirler mi??:willy_nilly:

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
bilincsiz cagırmamak gerek.herzaman dogru söyleyecekler diyede bir kaide yok yanlış yönlendirile bilirsiniz o yüzden tekrar düşün bu konuyu derim

damlacık

Kayıtlı Üye
Haklısın tabiki de ama cagırırken iyi huylu sorularımıza dogru cevap verebilecek bir cin dediginizde dogru söyleyenleri de denk geliyor, tam konsantre olup dogru söyleyeceklerine inanmak gerek, dedigim gibi bana söyledikleri dogru cıktı, verdigi tarih bile tuttu ama inanmayan, dalga gecenlerin cagırmasını ben de tavsiye etmiyorum musallat olabilirler;)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Arkadaşlar cin davetlerinde duadan önce belirli şartlar vardır.. Örneğin evimize bir misafir çağıracağımız zaman nasıl evi derler toplarsak cin çağırma seansından önce de mutlaka bulundugumuz odayı temizlemeli, mümkünse gül suyu ya da papatya ile tütsülemeliyiz. Kıyafetimiz de tertemiz olmalı, hatta idrar lekesi bile olmamalı, abdestli olmalıyız, loş bir ortam olmalı ne çok karanlık ne çok aydınlık, 3-4 mum eşliği yeterlidir.
Dua ise Sebe suresinin 12. ayetini 41 kez okumanızı ardından hiçbirşey konuşmadan Zariyat suresinin 56. ayetini 5 kere okumanızı ve son olarak Cin suresini 1 kez okumanızı tavsiye ederim. Sonra korkmadan niyet ile davete başlayın, sizin belirlediğiniz hoşgeldin ya da gelir misiniz sözcükleriyle... Saygılarımla..

onurcuk

Banlı Kullanıcı
tahtayı kendiniz yapın daha iyi olur resimlerden baka baka yapın derim saygılarr:hurray::hurray:

nympha

Kayıtlı Üye
Bence tahtayı yapmaya gerek yok.her hangi bir kağıda bunları yazmanız bile yeterli.Ama gelenler ruh değil.Genellikle palavra atan cinler oluyor.12yaşımdan beni çağırıp duruyorum, bir söyledikleri tutmadı.

38life

Kayıtlı Üye
Öncelikle şunu söyliyim ruhlar bu çağrılara gelmezler zira ölen insanların ruhları tamamiyle özgür değildir yaratıcının istisnai istekleri doğrultusunda gelebilirler ona birşey demem ama bu çağırmalarda sadece cinler gelir. şeytanlar zaten hiç gelmez onların böle bir yetenekleri bile yoktur. cinlerin gelmesi için birşey okumanız gerekmez zira cinler heryerdedir şuan bulunduğunuz yerdede vardır.. sadece iletişime geçmek istersiniz bunun için duaya gerek yoktur gerçekten inanmak istemek ve uygun ortam yaratmak gerekir sadece. fakat korunmak için dua okuyabilirsiniz. evet gelmesi için duaya gerek yokur ama ya gitmezse? ozaman duaya ihtiyacınız olabilir. bu yüzden baştan okumak iyidir. biz hristiyanlardan daha şanslıyız çünkü çünkü yaratıcı son kitabı kuranda "tek din islamdır" diyor ve diğer dinlerin hükmünü kaldırıyor. bu yüzden bir hristiyan cin çağırdığında ona haç göstermesi bir halta pek yaramaz zannımca.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bir süre sonra öyle bir yere geliniyor ki (şahsen ben) git derim sadece göndermek için.
hristiyan olsaydım ve git komutunu haç gösterme ile özdeşleştirseydim. Kesinlikle etkili olurdu.
İnsan aslında çok güçlüdür. Basit imajinasyon teknikleri ile dahi kendinizi koruyabilir hatta saldırabilirsiniz bile.
Dualar, sureler ile korunmak insanın inancını pekiştirir, daha etkili kılar elbet fakat olmazsa olmaz diyemeyiz.

Angel777

Kayıtlı Üye
Evet.Haç göstererek göndermek gerçekten etkili bir yöntem.Ben şahsen haç gösterip incilden bir cümle okurum.Hemen kaçar.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Olay tamamen insanda bitmekte görüşündeyim. Bir müslüman için Kurandan bir sure çok etkilidir. Çünkü etkili olacağına inanmıştır. Fakat bir ateist için boş sözlerdir. Yada haç, bir hristiyanın ellerinde işlevsel olur. Çünkü kişi buna inanmıştır. Yine bir ateist için sadece tahta parçasıdır.

druid

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
Olay tamamen insanda bitmekte görüşündeyim. Bir müslüman için Kurandan bir sure çok etkilidir. Çünkü etkili olacağına inanmıştır. Fakat bir ateist için boş sözlerdir. Yada haç, bir hristiyanın ellerinde işlevsel olur. Çünkü kişi buna inanmıştır. Yine bir ateist için sadece tahta parçasıdır.

Merhaba söylediklerinize tamamen katılıyorum olay tamamen beyinde bitiyor önemli olan düşünceyi, inancı o yöne kaydırmak. Ancak kendi görüşümce aklıma takılan birşey oldu bir ateist; yani tanrıyı reddeden bir kişi (evet mantıken gelenleri göndermek için sadece göndermeye yönelmesi ve bunu bir söze yada objeye yüklemesi yeterlidir) nasıl olurda bu varlıklara inanabilir? ateistler tanrıyı yani enerjisel olanları reddederken bir ruha bir cine inanması, çağırması sonrada göndermeye çalışması bana biraz tuhaf geldi. (umarım sözlerimi yanlış anlamamışsınızdır karşı çıkma amaçlı yazmadım)

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben ateisti orda sadece örnek olarak verdim.
Yani haç müslümanın gözünde değersiz bir tahta parçası değildir sonuçta. Kurandan bölümler de hristiyanın gözünde değersiz değildir.
Orda anlatmaya çalıştığım şey inanç unsuruydu. Ateist cinlere inanıyor gibi bir anlam yüklemeye çalışmadım.

paranoise

Kayıtlı Üye
bunun dışında ek olarak hiç böyle çağırma girişiminde bulunmadığınız halde etrafınızda bir enerji ya da birşeylerin olduğunu sezerseniz bozuk parayı tahtanın üzerine koyun evet hayır yazın. ve soru sorun. bazen yakaladığınızda bozuk para sadece sizin parmağınızla da hareket edebiliyor ve konuşabiliyorsunuz. Arada denk geliyor artık denedim oldu. Yoldan geçen birimiydi kimdi bilmiyorum :)

AURUM

Banlı Kullanıcı
Uzun yıllar önce çağırmıştım. Güçlü bir varlık geldi. Eşyaları yerinden oynatabiliyordu. Ve kesinlikle (ne yaparsak yapalım) gitmedi. Ben o evden taşınıncaya kadar paranormal olaylar yaşadık.
Özetle şunu söylemeliyim: denemek için ruh çağrılmamalı, pişman olunabiliyor.

gothness

Kayıtlı Üye
Birden bire ortaya çıkan bir çalışmamdan öğrendiğim şeyi sizinle paylaşayım ki,Ateist kişiler sadece normalde korkan kişilerden daha da çok korktukları için gerçeği yadsıyorlar anladığım kadarıyla.Yani kişi o kadar çok korkuyor ki gerçek olabilmeleri fikrinden,bunu yok saymaya başlıyor.Gerçek olduğunu öğrenen bir Ateist kişinin ise hayatının tamamen altüst olduğuna bizzat şahit oldum.Bu kişi takılmış plak gibi dönüp dolaşıp eskiden hiç ilgilenmediğini söylediği konuları takıntılı bir halde düşünür oldu.Öyle ki başka bir şey düşünemiyor gibi ve travma geçirmiş gibi bir ifadeyle obsesifçe bunları sorgulamaya devam ediyor.Sürekli olarak "nasıl olur?" cümlesinin etrafında dolaşıyor sanki beyni...Diğer yandan şöyle bir duruma da şahit oldum ki,normalde korkan bir kişinin,böyle bir gerçekliğe şahit olması ile herşeyi basite indirgeyip yadsıdığı ve "-Hadi canım,siz ittiriyorsunuz,ip mip birşeyle kendi hareket etti!" gibi bir tavır sergilediğini de gördüm.İkinci kişiye musallat olunmasıyla ve hiç bir bahane uyduramayacağı şekilde ne olduğunu anlamak zorunda kalmasıyla gerçeği kabul etti ve artık uydurma bir sıkıntı oyunu olmadığını,gelip musallat olabileceklerini biliyorsa da,asla bahsinin bile geçmesini istemiyor,konuyu kapatıyor,korkusunu ve gerçeği kabullenerek kaçınıyor,zarar görmemek için...Tahta almak ve yapmak konusunda da gayet sorunsuzca getirtebileceğinizi ve harika tahtaları internetten bulabileceğinizi söylemeliyim.Fakat tarih boyunca cadılar sabunlardan mumlara kadar kendi eşyalarını kendileri yapmışlardır ve günümüzde de buna devam ediyorlar ısrarla.Enerjiyi katmak için güzel bir yol olduğu içindir bu.Sadece kağıtlara yazarakta bunu yapabilirsiniz.Önemli olan ne yaptığınızdan emin olmanız.Bunun dışında tılsımların bile işe yaramadığını gördüm...

Ori

Kayıtlı Üye
Eğer bu tahtanın başına berrak bir niyet olmadan oturursanız , o zaman berrak olmayan şeyi çekersiniz. Aynı şekilde eğer tahtanın başına korkularla oturursanız , o zamn büyük olasılıkla sizi korkutacak varlıkları çekersiniz. Sizin egemen bir varlık olduğunuzu , ve sözünüzün yasa olduğunu hatırlayın. Birçokları Ouija'yı bir oyun olarak görür; kesinlikle öyle değildir. Siz onu iyi bilgi almak ve gelişmek için kullanabilirsiniz.

Özellikle bu satırlar yeni bilgiler edinmemi sağladı sağol Urum.

Monarcas

Kayıtlı Üye
ABD'de bu tabloyla çağrılan varlıklar her nedense ya kendine altıncı boyut varlığı diyen Kasyopyalılar oluyor,ya da Kryon adında değişik varlıklar :) Bizim ülkemizde çağrıldığında ruh bile gelmez gelen cin olur,Amerikalılara ise maaşallah en kıdemlileri gelir :D ki bu varlıkların kendilerinin tanıttığı şekilde varlıklar olduğuna ise asla inanmıyorum..

mustafen

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sakın böyle bir şey yapmayı denemeyin.. lütfen ne kadar deneyimli olsanızda asla bu oyunu oynamayın benim arkadaşım bunun yüzünden intihar etti. o gelen her hangi bir ölüye ait ruh ama onu gönderemediğiniz zaman geriye size asla rahat vermez sakın denemeyin...!