Osiris'in çocukları

• Konbuyu başlatan Üye silindi 55028
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 55028

ölüler.jpg Yan tarafta tepsi üzerinde Osiris'in çocukları gösterilmiş.Bu küçük boylu insancıklar oğullarını temsil ediyor.Peki bunlar temsili değil de gerçek ise.Geçenlerde İran'da antik bir köy bulundu.Bu köydeki en uzun boylu insan 60 cm'idi.Bir çok kaynakta küçük insanlara rastlanıyor.Uzaylı haberlerinde bu vakaları okumak mümkün.Peki eğer onlar uzaylı değil de dünyalıysa?Alt tarafa bir küçük uzaylı resmi ekledim.Bu resimleri çoğaltmak mümkün.Aşağıdaki resim Arjantin'den.Brezilya'daki sarı küçük insan mumyası da örnek verilebilir.Aşağıdaki video link'i de kameraya yakalanan dünyalı ile alakalı.

uzaylı.jpg

Ekli dosyalar

• 1561302477573.jpeg
    1561302477573.jpeg
    10.9 KB · Görüntüleme: 4

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Perilere benziyorlar. Hem resimde çiçeğin üstünde duruyorlar.
Videodaki kapı aralığında sanki kocaman kedi gölgesi varmış. Ve varlık koşarken o başını çevirip onu izliyor gibi. Fark eden var mı?

Bu arada +1 ne demek?

Manetekelfares

Banlı Kullanıcı
Libya da büyük damgalı yuvarlak taşlar vardı.İnsanlar bu taşları neden getirmiş olabilirler diye soruyordu.Bir ayettede damgalanmış taşlarla yok edilen bir kavimden bahsediyor.İyi bir kanıttı ama o haberi bulamadım.
Ona benzer sadece Güney Amerika’da bir kaya haberleri bulabildim.
Evet Peri’ye benziyorlar.Yazının temelinde diş perisi diye bir film de vardı.Bir evde kalan diş perileri çocuğun dişlerini evde tuzağa düşürerek zorla alıyordu.Bu boyutlardaydılar.
Bir Cinde kutunun içinde evcil hayvan gibi bunları besliyordu.Uyku uyanıklık arasında görmüştüm.

Manetekelfares

Banlı Kullanıcı
Soldier bunları boşver.Zuzula dan cin çağır.90 cm boyları var.Kırmızı küçük şeyler.

Manetekelfares

Banlı Kullanıcı
Zuzulayla olm deneyimimde yine amaçsızlığım kurtardı.Boş muhabbet.Bir tanesi 100 insan gücündeymiş.Bin yılda bir bebek doğuyormuş.Diğer cinlerin dediği gibi krallıkları varmış İnsanlar işgal etmiş.
Seni kutsayacağım dediler tamam dedim.Sol gözüme elini koydu acıyabilir dedi ama bir şey olmadı.Naptığını anlamadım ama sülaleden erkeklerin sol gözü şişti.Yan odadaki için temiz değil sesi duydum.Ne olduğuna kaynak bulamadım.
Amaçsız boş yapınca dokunmuyorlar.Yinede bir kaç hafta içinde ölebilirim. .d

Dolunays

Moderator
Ekli dosyayı görüntüle 495 Yan tarafta tepsi üzerinde Osiris'in çocukları gösterilmiş.Bu küçük boylu insancıklar oğullarını temsil ediyor.Peki bunlar temsili değil de gerçek ise.Geçenlerde İran'da antik bir köy bulundu.Bu köydeki en uzun boylu insan 60 cm'idi.Bir çok kaynakta küçük insanlara rastlanıyor.Uzaylı haberlerinde bu vakaları okumak mümkün.Peki eğer onlar uzaylı değil de dünyalıysa?Alt tarafa bir küçük uzaylı resmi ekledim.Bu resimleri çoğaltmak mümkün.Aşağıdaki resim Arjantin'den.Brezilya'daki sarı küçük insan mumyası da örnek verilebilir.Aşağıdaki video link'i de kameraya yakalanan dünyalı ile alakalı.

Ekli dosyayı görüntüle 496

Videodaki şeye baktığım zaman biraz filmlerde yapılan effectlere benzettim çünkü varlıklar kamera gibi şeylere pek fazla gözükmezler.Görseldeki şeye baktığım zaman akciğer kısmından alttaki siyah tabakaya baktığım zaman eski zamanlarda elle yapılan bir şey olarak gözüküyor.Çünkü eski Mısır zamanlarda karabüyü ve farklı büyüler çok yaygındı ve kişiler farklı farklı cinler görüp onlara tanrı diyip farklı farklı şekilde kandırılıyorlardı ve suret olarak onları akıllarında kaldığınca çizmeye çalışıyorlardı aklıma şimdilik bu geldi.

Alakan

Kayıtlı Üye
Zuzulayla olm deneyimimde yine amaçsızlığım kurtardı.Boş muhabbet.Bir tanesi 100 insan gücündeymiş.Bin yılda bir bebek doğuyormuş.Diğer cinlerin dediği gibi krallıkları varmış İnsanlar işgal etmiş.
Seni kutsayacağım dediler tamam dedim.Sol gözüme elini koydu acıyabilir dedi ama bir şey olmadı.Naptığını anlamadım ama sülaleden erkeklerin sol gözü şişti.Yan odadaki için temiz değil sesi duydum.Ne olduğuna kaynak bulamadım.
Amaçsız boş yapınca dokunmuyorlar.Yinede bir kaç hafta içinde ölebilirim. .d
Siz nasıl böyle rahat davet yapabiliyorsunuz 🙄 Hiç rahatsızlık vermiyor mu size? Bugüne kadar ne davet yaptım ne işlerine çomak sokacak bir girişimim oldu. Necidirler, ne yaparlar bilmem ama hiç rahat değilim. Geceleri sürekli uyandırılıyorum amaçsızca. Yeter ki uyanayım başka hiçbir şey yok. İsmimle seslenirler bağırırlar uyan derler. Deprem oluyormuşcasına yattığım yer sallanır. Sabahları hiç olmayacak yerlerime kan oturmuş, çürümüş, morarmış şekilde uyanıyorum. İşin garip tarafı bunlar hariç hiç negatif etki yok hayatımda. Şanslıyımdır, hiç olmaz dediğim işler yolunda gider, biri beni üzdü mü mutlaka kendi de üzülür... Kutsandım mı lanetlendim mı çıkamıyorum işin içinden

Manetekelfares

Banlı Kullanıcı
Ben çağırmadım.Normal etraftaki cinlerle konuşuyordum.Onlar adlarını anma gelirler dediler.O Kabile gelince de onlar topukladı ben kaldım.
En azından kulağımızda ağırlık gözümüzde perde yok.Öyle olsak napıcaktık.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Siz nasıl böyle rahat davet yapabiliyorsunuz 🙄 Hiç rahatsızlık vermiyor mu size? Bugüne kadar ne davet yaptım ne işlerine çomak sokacak bir girişimim oldu. Necidirler, ne yaparlar bilmem ama hiç rahat değilim. Geceleri sürekli uyandırılıyorum amaçsızca. Yeter ki uyanayım başka hiçbir şey yok. İsmimle seslenirler bağırırlar uyan derler. Deprem oluyormuşcasına yattığım yer sallanır. Sabahları hiç olmayacak yerlerime kan oturmuş, çürümüş, morarmış şekilde uyanıyorum. İşin garip tarafı bunlar hariç hiç negatif etki yok hayatımda. Şanslıyımdır, hiç olmaz dediğim işler yolunda gider, biri beni üzdü mü mutlaka kendi de üzülür... Kutsandım mı lanetlendim mı çıkamıyorum işin içinden
Belli ki, sizden artık birşeyler yapmanızı isteniyor.

Dolunays

Moderator
Farkındayım ama ben kendimi hazır hissediyor muyum o kısımdan pek emin değilim, bakalım böyle devam etmez öyle ya da böyle bir çözüme varacağız hep beraber
Sizin sorununuz daveti yapmak ama neden yapmak bir amacınız niyetiniz varmıydı daveti yaparken.Sufli kısım çağırılıken ilk davette icabet etmez gibi gözükürler ama davet edilen varlığın görevlisi ziyarete gelir o ziyaretten sonra çağırılan varlık gelir.Ama siz kendi bu konulardaki gücünüzü kullanamıyorsanız o zaman gelen varlık rahatsız etmeye başlar arada bir perde vardır ve davet tam olarak olmamış olur ve sonsuz bir döngü.

Davet Edilen Cinleri Dağıtma : https://www.gizlimabet.com/konular/davet-edilen-cinleri-dagitmak-icin.32408/
Davet içinde bu bilgi konusunu öneririm : https://www.gizlimabet.com/konular/davet-ilminin-sartlari.1410/

Alakan

Kayıtlı Üye
Sizin sorununuz daveti yapmak ama neden yapmak bir amacınız niyetiniz varmıydı daveti yaparken.Sufli kısım çağırılıken ilk davette icabet etmez gibi gözükürler ama davet edilen varlığın görevlisi ziyarete gelir o ziyaretten sonra çağırılan varlık gelir.Ama siz kendi bu konulardaki gücünüzü kullanamıyorsanız o zaman gelen varlık rahatsız etmeye başlar arada bir perde vardır ve davet tam olarak olmamış olur ve sonsuz bir döngü.

Davet Edilen Cinleri Dağıtma : https://www.gizlimabet.com/konular/davet-edilen-cinleri-dagitmak-icin.32408/
Davet içinde bu bilgi konusunu öneririm : https://www.gizlimabet.com/konular/davet-ilminin-sartlari.1410/
Ben cevabınızı tam olarak anlayamadım kusura bakmayın. Çünkü ben hiç davet yapmadım. Küçük yaştan beri benimleler. Tercih hakkım olsaydı da davetten yana kullanmazdım.Hiç tercih hakkım olmadı. Ha ben davet etmedim ama aileden biri zamanında davet etmiş, işlerini de gördürmüş sağolsun onun sıkıntıları bana kaldı.

Dolunays

Moderator
Ben cevabınızı tam olarak anlayamadım kusura bakmayın. Çünkü ben hiç davet yapmadım. Küçük yaştan beri benimleler. Tercih hakkım olsaydı da davetten yana kullanmazdım.Hiç tercih hakkım olmadı. Ha ben davet etmedim ama aileden biri zamanında davet etmiş, işlerini de gördürmüş sağolsun onun sıkıntıları bana kaldı.
Ay pardon mesajınızı yanlış okumuşum 🥰