Okuyanada okunanada etkili nazar, büyü ve negatiflikleri kaldıran çalışma

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Birine büyü yapıldığını veya nazar değdiğini mi düşünüyorsunuz? Yazacağım uygulamayı büyü olduğunu düşündüğünüz kişi sizden uzaktaysa bile yapabilirsiniz üstelik yaparken sizdede bunun gibi olumsuzluklar varsa geçecek. Ben bunu nerden aldım hatırlamıyorum fakat teyzeme anlattım o denedi kime yaptı bilmesemde ilk gün duaları okurken gözlerinden aşırı derecede yaş gelerek ağladığını ve üçüncü gün çok rahatladığını söyledi. Gelelim uygulamaya:

Malzemeler:

Saksıda toprak
Bir bardak su

Yapılışı:

İlk şart aptesli olmak ikincisiyse gece olması. Kıbleye dönüyoruz ve suya 21 kez ayetel kürsi , 21 fatiha, 21 ihlas, 21 nas, 21 felak okuyoruz burda yazdığım sırayla. 497 besmele çekiyoruz ve suyun tamamını saksıya döküyoruz. Bunu üç gece yapacaksınız hergün aynı saksıya dökün.
(Alıntıyı derleme)

fransula

Kayıtlı Üye
Daha az önce kız kardeşim aradı gece bazı şeyler yaşamış. Büyü mü, musallat mı yoksa nazar mı değdi neler yapabilirim diye sordu. Az çok yardımcı oldum sonra siteyi açtım ve senin konun Pembekuvars. Allah yolunu daima açık etsin :) Kalplerin bir olması bu sanırım.

fransula

Kayıtlı Üye
Bu yüzden tekrar tekrar teşekkür ederim :) Zaten en etkili dualar hepsi, Allah razı olsun.

yiğda

Kayıtlı Üye
Paylaşımınız için çok teşekkürler. Suyu döktüğümüz saksıdaki toprağa bir şey yapmamız gerekiyor mu?

yokki

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisi
Üstüne cin olana da faydası olur mu bu uygulamanın?

KillerHarpooN

Kayıtlı Üye
saksı değilde verdiğin duaları sadece suya okuyup içsek faydası olurmu?

romeo713

Kayıtlı Üye
şöyle bişey olur mu ...kişinin kendinde büyü var veya musallat durumu olmuş..o kişi kendi için okuyup bu işlemi yapsa yine faydasını görür mü

nikılıs

Kayıtlı Üye
Kıbleye dönüyoruz ve suya 21 kez ayetel kürsi , 21 fatiha, 21 ihlas, 21 nas, 21 felak okuyoruz burda yazdığım sırayla. 497 besmele çekiyoruz ve suyun tamamını saksıya döküyoruz.
(Alıntıyı derleme)
Suya okunacak derken üfleyecekmiyiz? her dua ve besmele sayısı kadar tek tek mi üflenecek? Besmele sadece Besmele mi yoksa Euzü besmele mi olacak? başkası için yapıyorsak onun adına mı niyet edeceğiz? nasıl olacak?